Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
8. led 2010

Kopi 😀 😀 😀 30 let

tercie
8. led 2010

Kopi to držím palce, taky už bych se toho chtěla zbavit 😉

Holky už se to asi sjíždí, tak já budu končit, když to vyjde tak se stavím zítra dopo. Pááááááá a hezkej plodící večer 😉

aja.83
8. led 2010

Teda holky, vy máte zase téma! Jsem se docela pobavila, když jsem vás dočítala 😀 ! Je pravda, že my sem tam snažílkujem taky když je manža trochu pod parou, ale zatím mu to vždycky šlo! 😉 Myslím, že to ničemu nevadí, i jeden známej doktor říkal, že pokud by to vadilo, skoro žádný děti by se nerodily 😀

farmarska
8. led 2010

ahoj holky 🙂 prvně moooooooc gratuluju kerie a malé Emičce 😵 😵 a přeju štěstíčko a hlavně moc moc moc zdraví!!! 🙂 🙂 🙂
a jinak dens jsem byla na gyndě, ultrazvuk mi dělat neměli, ale musím říct, že můj doktor se zachoval moc príma a řekl, že po těch předchozích dvou špatnejch zkušenostech se raději na mimi koukneme, jestli je všechno jak má být 😵 a ono je 😵 😵 😵 brouček se krásně mrská, srdíčko bije jako o závod, pupečníkem prý prochází krásné množství krve a podle ultr. odpovídáme 16+1 😵 😵 😵
Tak jsem moc ráda, že jsem malýho zase viděla, uplně mi to zvedlo náladu, byla to krása ho sledovat 😵 a doktor má u mě za takhle hezkou a vzornou péči o mne velkou jedničku 🙂 🙂 😉
jo a ty tripl testy prej taky asi dopadly dobře, páč říkal, že jinak hned telefonují .., ale když je to dobrý, tak že posílají až zprávu a tak to dýl trvá 🙂

farmarska
8. led 2010

a já před chvílí dovařila ten segedín podle kopinky, ňam ňam, už se těším na zítřejší obídek 😀

farmarska
8. led 2010

a ted vás jdu rachle dočíst a pak se muchlovat k manželoj 😉

aja.83
8. led 2010

Farminko, to je super, žes mohla viděl tvýho broučka na ultrazvuku, pan doktor je moc hodnej! Gratuluju k úspěšné kontrole. 😉

murynka
8. led 2010

aja to máš asi šikulu 😀 😀 u nás bysme nic nesplodili pod vlivem alkoholu 😀 😀

farminko 😵 😵 to je krása moc moc gratuluji 😵 😵 myslíš že to bude ten klučík jo 😎 ..no jsme zvědavá zda to odhadly dobře 😅

mari111
8. led 2010

farminko taky mam radost ze je mimi v poradku, jen tak dal, dr. je hodnej ze te takle uklidnil 😉

farmarska
8. led 2010

holky díky 🙂
murynko no už jsem se s druhým chlapákem smířila, hlavně že je to zdravé že 😉 ale to víš, že bych se vůůůůbec nezlobila, kdyby se mi narodila princezna, jako tobě 😀 😀 😀

mari111
8. led 2010

no ja sem ko holky, se divim ze jsem vubec do ted vydrzela. du hajat, tak dobrou a plodnou noc 😉

aja.83
9. led 2010

Dobré ráno holky! Taky je u vás tolik sněhu? Ty předpovědi jim vážně vyšly! Šla jsem ven s pejskem a bořila jsem se skoro až po kolena (pes nebyl skoro vidět). Nikde to není vyhrnutý, mazec, je tu skoro 30cm sněhu! A to jsme rovinka, jak to teprv musí vypadat na horách! 😲 Holky, hlavně dnes nikam nejezděte, pokud nutně nemusíte, na silnicích to bude asi jedna velká kalamita!

farmarska
9. led 2010

u nás je teda taky pěkná nadílka 😝 a manžel musel jet do práce, tak už netrpělivě čekám, že mi dá vědět, že v pořádku dorazil 😕
jo jinak přeju hezký ráno 🙂

farmarska
9. led 2010

a terci, doufám, že jsi koulaudačku přežila a že vás to tam všechny nezaválo a nebudeš je mít na krku ještě než roztaje 😀 😀 😀

murynka
9. led 2010

ahojky

jasně farminko důležité je že je prcek o.k 😵 😵 to však dobře vím 😵 😵

u nás chumelí a chumelí auto ani skoro už nevidím asi zapadneme 😒

aronek
9. led 2010

Přeji dobré ráno 😉 U nás plno sněhu a přítel razil do školy, tak doufám, že dojel 😉

ee.liska
9. led 2010

dobré ráno 🙂 , u nás dneska starosta vyhlásil kalamitní stav 😲 včeara jsme šli od kamarádů dom a to byla klouzačka

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
9. led 2010

kopi ty máš po ránu nějak dobrou náladičku 🙂

kopa
autor
9. led 2010

Eeli asi mám 😅 😅 😅
jsem dneska 26DC a zkoušela jsem testit,protože už asi od středy cítím prsa 😅 a jsem unavená.Normálně se mi holky ukázali //,ale ta druhá je slabounká něco jako máš ty Eeli tu první možná o kousek ještě mín 😅
Zkoušela jsem to vyfotit,a jako naschvál se mi vybil foták,tak ho nabíjím...No stejně to tam moc není vidět na to fotce,ale přítelák je viděl 😀

murynka
9. led 2010

leniiiiiiiiiiiiiiii jupííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 držíme palce 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
9. led 2010

jééééééééééééééééééééééé potichunku gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
9. led 2010

leni čím jsi testila

aronek
9. led 2010

kopi, potichonku moc a moc gratuluji. Já měla // taky 26DC a vydržely doposud 😀

kopa
autor
9. led 2010

markét pořád koukám na ten test jestli ty // nezmizely 😅 😅 😅
přítel zas říkal,at nejsem zklamaná 😅 😔 ale já na to ,že mamatest nelže 😀 😀 😀 😀
Ještě se moc neraduji,zlusím znovu testnout v pondělí.

ee.liska
9. led 2010

kopi beruško mám z tebe strašnou radost, budu strašně držet palečky aby to vyšlo 😀 😵 😵 😵

aronek
9. led 2010

kopi, mně toho 26DC vylezly polimitu a slabounké 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru