Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

belatka
14. led 2010

jooo farmi taky si někdy říkám,jak by mi bylo fajn kdybych si poležela třebas na chíře se zlomenou nohou 😀 néé dělám si srandu,je to náročný ale krásný...jsou to kočičky.. 🙂 a gratuluju moooc k pohybům... 😵 to byla krása když se tam holky mlely.. 😀 ted už se melu já unávou 😀

murynka
14. led 2010

balat 😀 😀 chápu také melu únavou 😀 😀 a jak se jinak máš? 😵

sarlotta
14. led 2010

Mury, jsem si říkala, kdy se ukážeš, jak se má maminka a co prďolka ? 😉

aronek
14. led 2010

flair, tak to byl milý policajt 😉 Já teď taky vždycky parkuju na prd, prostě všude hromady sněhu, tak kam to mám dát 😉
Ve dvě jdu do poradny, tak doufám, že dáme už dohromady ten nástup na mateřskou 😀 Nebo tu fakt porodím 😉

aronek
14. led 2010

jo a taky bych snesla častěji kontroly. Pořád chodím po pěti týdnech, tak to bychom se doporodu viděli už jen jednou 😖

sarlotta
14. led 2010

aronek ahojík🙂 tak pak písni

flair
14. led 2010

Aronku, už koukej fakt zůstat doma, lumpe!! 😅

aronek
14. led 2010

Já bych zůstala, ale lámou mně abych tu byla ještě začátkem února, tak uvidím co řekne doktor 😖

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
14. led 2010

KOpi, to je dobře, že si šla.. alespoň se uklidníš!!!🙂

Aronku, nenech se zlomit!! Ať si to těhulkování vůbec stihneš užít, než porodíš!!🙂

aja.83
14. led 2010

Ahoj holky, tak jsem tu! V Sanusu dobrý, zatím jsme se nic moc nedozvěděli (skoro všechno už jsme věděli )! Budeme mít celou dobu pana doktora Dejmka (jestli to někomu něco říká, je prý dobrej). Chvíli si s námi povídal, chtěl vědět, jak dlouho se snažíme, říkala jsem mu o zamlklém potratu a o tom, že jsem byla 2x na revizi, protože po první tam něco zůstalo. U toho se docela zakabonil...Teď budeme zkoumat mě, zda mám ovulaci, pak průchodnost vaječníků. Jdu tam zase příští čtvrtek na ultrazvuk kvůli tvoření folikulů, ale bojím se, aby byl už nějakej folikul vidět, to budu teprve 12dc a já mívám ovulku později, až tak 17-18dc, to jsem mu samozřejmě řekla. Ale prý mám přijít. No a manža na spermiogram-to byla sranda-on říká, tak si zazvoňte u laboratoře a manžel tam může zajít hned nebo až příští týden, až sem pojedete vy... Manža měl velice vyděšenej výraz a když jsme vylezli ven říká, že tam radši půjde až příští týden, že se na to musí psychicky nachystat ! 😀 Ale je to zlato, prý mu to vůbec nevadí, vždyť o nic nejde. (Najednou dělal hrdinu 😉, uvidíme příští týden). Jo, ještě se mi v rychlosti doktor koukal na dělohu břišním ultrazvukem a prý dobrý, no a pak mi vzali krev na hormonální profil-hurá! To jsem chtěla už dávno! Přísup dobrej, až na trošku nepříjemnou starší sestru, ale jinak jsem spokojená. Je to opravdu na delší dobu, budu tam muset jezdit v různých fázích cyklu, jsem zvědavá, jak se na to budou tvářit v práci.

handm
14. led 2010

Aji, tak super!! Jsem ráda, že z toho máš dobrý pocit!!! Snad už se vám to pohne a budeš za chvilku těhulka!!🙂

murynka
14. led 2010

sarlot jak se máme 😵 😵 😵 no krásně 😵 😵 je to pro mě nejkrásnější období v životě fakt 😵
pláču štěstím když se na mě usměje je to prostě k nezaplacení být maminkou....navíc malinká je pořád hodná nevím tedy po kom 😀 v noci spinká..no prostě hodné miminko 😀

kopi alespon budeš klidnější kočko 😉 😉

farmi a jak je tobě těhulko???

murynka
14. led 2010

teda sarlot jak je těhulko?? 😀 😀 jsme se přepsala 😅

aji...to je moc dobře dobrý pocit je důležitý věřím že vám pomůžou a brzo nahlásíš // 😵

handm
14. led 2010

Aji myslím, hlavně, že jak budeš mít pocit, že vám někdo pomáhá, tak že hlavička si odpočine a povede se vám, ani nebudete vědět jak!! 🙂 MOc ti to přeju!!!! 🙂 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
14. led 2010

Handm, jo jo, hned jsem klidnější. Akorát v hlavě pořád něco šrotuje, aby mi nezjistili nějakej velkej problém...No ale i tak, aspoň se to pohne. Horší je, že teď mám ms, pak manža na 3 dny odjede a pak musí před čtvrtečním spermiogramem 2-4dny sexuálně abstinovat. Takže holt dodržíme asi jen ty 2 dny abstinence, pže to už bych nevydržela 😀

aja.83
14. led 2010

Kopísku, neblázni! Jsi určitě těhule, jen je brzy! Ale dobře, že jsi šla na krev, aspoň budeš klidnější! 😉

handm
14. led 2010

Aji, hihi, to vydržíte 🙂 Dva až čtyři můžou být jistě dva 😀
Nenech si nic v hlavě šrotovat, i když sama vím, jak těžko se to dělá!!! Určitě to půjde dobře!!

aja.83
14. led 2010

Gratuluji Farmince k prvním pohybům! 😉

handm
14. led 2010

Holky já mám uplně sevřený žaludek...☹
☹ 😒 😒

sarlotta
14. led 2010

aja to je fajn🙂 bude se něco dít a mimís brzo bude🙂

Kopi měla bys mít 3-426jednotek dle tabulky a dle 31DC. Tak uvidíš🙂

handm
14. led 2010

tak jdu!! ozvu se až dorazím domů! 😕 😕 🤐 😨

sarlotta
14. led 2010

handm tfuj tfuj🙂

flair
14. led 2010

Aronku, doufám, že přijdeš za námi a nahlásíš už mateřskou!!!! 😠
Kopi, fajn, že jsi na krev šla. Dej pak hned vědět!!
Aji, to je bezva, že se to u vás pohnulo a že jsi tam byla spokojená, až na tu zdr. sestřičku. Mysli pozitivně, miminko se k vám blíží 😵

flair
14. led 2010

Handm, držíííím pěsti!!!

kopa
autor
14. led 2010

Handm držím palečky 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
14. led 2010

Ahoj holky 🙂 Jdu dočíst a hned jsem u vás!!!

ee.liska
14. led 2010

ahojky 🙂

aji super, to budeš zachvíli těhu 😉

farmi pohyby 😵 😵

flair to byl teda hodný polda asi nějaká vyjímka 🙂

šarlot super, to pěkně rostete 😎

kopi, vydrž a neplaš, těhu to určitě je 😉

cajori, mrcha jedna protivná... ale ty prstýnky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru