Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
18. led 2010

Právě jsem na Aukru vyhrála vložky do porodnice a jednorázové kalhotky 😉 No, alespoň něco už budu mít, kdyby se malému chtělo na svět dřív 😀

kvetinka7
18. led 2010

Aronku, mrnous ti opravdu krasne prospiva! 🙂 krasna vaha!
Kerrie, Emicka je naadherna 😵
Velice dojemna je fotecka s vasim malinkym yorkshirkem- jak je oproti Emicce veliky!.. a za par mesicu ho uplne preroste 🙂

tercie
18. led 2010

Aronku dobrej počin, to už se malej může v klidu narodit 😀

mari111
18. led 2010

no aronku, teda tak to uz muzes rodit 😀

tercie
18. led 2010

Ty jo to se fakt nějak pomalu načítá...

Jiti dobrou, jdi ho dohnat 😀

No, Květi, jsi na řadě 😉

aronek
18. led 2010

terci, pořád nemáme postýlku, takže ještě musí vydržet. 😉 Máme volat v pátek, jestli už dostali tu nepročůrávací podložku pod prostěradlo ☹

tercie
18. led 2010

Aronku tu ale úplně hned potřebovat neudete ne? To ti nemůžou poslat bez ní zatím?

aronek
18. led 2010

asi to chtějí jedním vrzem 😉

tercie
18. led 2010

Tomu se říká pohodlnost 😀

aronek
18. led 2010

no v nejhorším to připraví přítel až budu v porodce 😀 😀

aronek
18. led 2010

Jdu do pelíšku, ráno vstávám v pět, tak abych byla k něčemu 😉 Přeji dobrou noc

kerrie
18. led 2010

Květi.................to není Yorkšírek...........ale Westík...........ten je o číslo větší, než Yorkšír 😀 Ale stejně proti Emičce vypadá jak obr. 😀 😀

tercie
18. led 2010

Aronku ten bude mít pak pěknáý hoňky 😀 Dobrou noc!!!

Kerri 😀 😀 😀

tercie
18. led 2010

Tak už se asi spinká, tak já taky jdu. Dobrou noc 🙂

aronek
19. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 U nás těsně kolem nuly, nesněží neprší, co víc si přát 😉

paajaa
19. led 2010

Krásné ráno,
tak do večera se MS opravdu rozjela, takže dnes jsem 2DC. Beru to sportovně, jen manža se nevyhne tomu spermiu. ☹ Teď máme ještě nějaké problémy se zedníky ( nemakají), takže je nechal manžel týden doma. Pak snad konečně začnou pořádně makat. Chodí si tam jen pokecat a zatopit. Jsou to paka. No ale snad už to bude dobré.
Jdu pracovat, tak se tu všechny mějte. Pááá

kerrie
19. led 2010

Krásné ráno 😵

Paaji...............chjooo, zase mrchobacil, viď? Ale to je fajn, že to bereš sportovně..........však koukej, co se tu najednou vyrojilo těhulek...........rok 2010 nám tu krásně začal a stopro tak bude i pokračovat.........teď jste prostě na řadě vy s Kopinkou.........cítím to v kostech 😉
A zedníkům bych naplácala na p...l 😠 .......................noo........možná radši neee, je tu možnost, že by se jim to ještě líbilo 😀

aja.83
19. led 2010

Dobré ráno, holky!
Paaji, to je mi líto, že mrcha zas dorazila ☹ ! Jinak můj manža jde tento čtvrtek na spermio a nakonec to bere statečně, uvidíme jaký bude výsledek 😒

amynka
19. led 2010

Ahojte holky, omlouvám se žej sem vám nedala vědt dřív. Ale 26.11.2009 se nám narodil chlapeček Gabrielek. Přišel na svět přesně na den o měsc dřív. 14 dní jsme sice byli v nemocnici, protože jsme měli problémy s dýcháním ale ted už jsme zdraví a krásní.Vložím do alba nějaké fotečky.Posílám všem pozitivní energii.

aronek
19. led 2010

amynko, moc gratuluji, hlavně, že jste v pořádku 😉 Koukám, že jsi si nezměnila info v pase a tam jsi ještě těhulka 😀

paajaa
19. led 2010

Aji: držím manžovi place ať to nějak zvládne. Půjdeš tam s ním?? Manžel se má teď objenat, ale moc na to nespěchá. ☹ No snad to taky zvládne.

Amynko: gratuluji k chlapečkovi- je kouzelnej. 😉

katyna6
19. led 2010

Ahojky,přeji pěkné ránko,u nás 100% sněhové,od včerejška jen sněží.Včera jsem na vás koukla holky,ale tak hrozně pomalu se mi načítal koník,že jsem to radši všechno vypla.Ale miminka jsem si stačila prohlídnout.....jitie,kerrie,amynko-máte náááádherný dětičky,přeji vám do dalších dní především hodně zdravíčka a spoustu šťastných úsměvů těch vašich zlatíček!!!!Pěkně si holky to maminkovství užívejte!!!!! 😵 😵 😵

ee.liska
19. led 2010

ahojky 🙂
aji taky budu držet palce 😎
amynko, malý je krásný 😵
kerri Eminka je taky náádherná 😵
paji mrcha jedna, snad už poslední 😠

nicollka
19. led 2010

ahoj holky tak jsem zase zde. Paralen nemáme doma ni jeden, takže sem si dala ibalgin :( ale jinak bych musela hlavu rozbít o zeď to ani zaspat nešlo, však sem myslela že mi mozek vyskočí. Moc sem se nevyspala, malej pořád kašlal a dávil se tak sem se pořád budila a když sem konečně pěkně usla tak sem se otočila a to byla taková šílená bolest v prsou sem myslela že je odložím na stůl :D kéž by to šlo.

mari111
19. led 2010

ahojky holky,
Amynko mas krasneho chlapecka, hlavne ze je zdravej,jen tak dal.
teda nicolko, ibalgin kdyz si nejsi jista jestli nejsi nahodou tehu 😕 to asi neni moc dobrej napad, ja vim ze kdyz boli hlava tak by ji clovek fakt nejradej sundal,sem taky trpela na migreny ale mela by si udelat test nebo skocit na gyndu aby si mela jistotu jestli si tehu nebo ne 😨

nicollka
19. led 2010

ahoj mari právě sem se poradila a prý jeden nevadí, pokud je test pořád negativní, a já mám jen negativní a 4dny už hnědé špinění od 21dc, tak nevím jestli to nemám počítat jako mrchu. Další testění zkusím asi zítra ráno, ale cítím že je to zbytečný už to testování.

kvetinka7
19. led 2010

Ahoj holky,
Amynko, chlapecek je krasnouckej..a na to,ze se narodil o mesic driv,tak vaha 3200g tomu nenasvedcuje 😀 On vedel,proc se ma narodit driv 😵

Hlasim svou ko z porodnice, uz mam jen zbytek hrdla,hlavicka tesne naleha a je hmatna pri vysetreni.. takze je to jen otazka casu,kdy to u me naplno propukne .. je videt,ze ty bolesti v patek s tim poradne pohnuly 😝
ted mam neurcite bolesti v zadech, takze se zase neco deje 🙂

aja.83
19. led 2010

Paaji, až přímo k tomu "výkonu" s manžou nepůjdu 😀 , ale jedeme společně, on půjde na spermio a já na ultrazvuk.

aja.83
19. led 2010

Amynko, chlapeček je krásnej! Přeju hodně zdravíčka! 😉

kopa
autor
19. led 2010

Ahoj holky,jsme tu na skok 🙂
mám toho ted moc v práci a tak tu zůstávám déle a stejně nstíhaám 😅 😒

Amynko Gabriel je moc krásnej a při narození měl dobré míry 😀 hlavně že už jste zdraví 😵

Paaji škoda mrchy 😔

Aji vám držím palečky at máte vše v pořádku a aby to přítelák ve čtvrtek zvládnul na jedničku 😀

Květinko,už se ti to pomalu ale jistě blíží 😀

Mari a jak je tobě těhulko?

Nici teda ty jsi záhada 😀 hele a ten duphaston jsi už vysadila? 😅 po něm by ti měla přijít případně mrcha néé?já když ho vysadila tak mi mrcha přišla až 7 den.

Katynko jak se máš?

Kerrie kéž by to tak bylo 😀 😀 😀 budu štastná až tu všichni budeme těhule 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru