Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
19. led 2010

Farmi 😀 😀 😀 ty se z toho umíš vykecat 😀 no já jsem taky jedna velká pneumoška 😀 😀 včeraq mi s ní přítel večer hejbal,no to byla fakt sranda 😠 😠 😀
Jojo k počasí se hodí ta fotka 😀

farmarska
19. led 2010

samsí sice nejsem miraxka a těch vědomostí nemám zdaleka tolik co ona, ale já myslím, že to s tebou bude opravdu dobrý 🙂 Kamarádka porodila klučíka taky dřív a měl skoro dvě kilča..sice si pobyli v nemocnici o trošku dýl, ale jinak jsou oba v pořádku a ted už má skoro 6kg a je zdravej 😵 Tobě držím moc palečky, aby jsi to nakonec dotáhla co nejdál 😵 a hlavně se zkus moc nestresovat! 😵

farmarska
19. led 2010

kopi jo ten můj si ze mne taky hned od začátku utahuje, že si chce jako šáhnout na mimi a přitom mi chce jen ošahat špeky, abych měla vztek 😀 😀 je to škodolibník 😝 ale já mu to kráásně vracím 😀 😀 😀

tercí volala jsi někam kuli tý nemocenský? jsem zvědavvá 😕

aronek
19. led 2010

farmi, postýlka není, ještě nemají nepročůrávací podložku 😉 Nakonec skončí v tom koši na prádlo 😀
samsi, já jsem byla 31+3 a malý měl 2255g, já budu mít zase obra. Termín mi šoupnul na 7.3. ale spíše ještě dřív. Tedy podle velikosti mimča, jinak bude mít kolem 4 - 5 kg v termínu dle MS 😖 A roď to potom 😢

sarlotta
19. led 2010

Samsa ukončený 37tt se považuje miminko za donošené, ta váha už určitě zase poskočila. Každý den v bříšku navíc bude dobrý. A důvod že je menší ? víš? placenta nebo co ?
Přinejhorším bude mimísek menší, ale orgány jsou vyvinuté, tak se neboj. 😉

farmarska
19. led 2010

kopi jediná změna co mne tak napadá ..co se týče mého panděra je, že dřív když jsem si "jí" holila, tak jsem se krásně ohla, všude jsem viděla a bylo to ok. Ale ted mi to břicho nějak nejde zatáhnout a když si ho zmáčknu je mi hned šoufl 😝 holt špeky jdou líp zamačkávat, když v nich nebydlí mimouš 😀 😀 😀 😀

farmarska
19. led 2010

tak a ted už dost z mé intimní hygieny a celkově končím s kecáním a opravdu už mizím rychle na to prádlo a pak za kamarádkou 😉
mějte se tu hezky, večer vás zaase dočtu a když nebudu utahaná tak i něco napíšu 😀 😎

tercie
19. led 2010

Farmi ještě jsem nevolala, snažím se zkulturnit abych mohla do města 😀 Bojím se, že dostanu prd a budu zas bůhvíjak dlouho bez peněz než dostanu mateřskou, achjo...

murynka
19. led 2010

amynko obrovská gratulace krásné míry 😵 😵 také jsme rodila o měsíc a den dřív 😀 😀
je to tady nějak časté kupinka,ty já 😅 hlavně že jsou v pořádku ty naše zlatíčka 😎

aronek
19. led 2010

tedy, mně zase tvrdne břicho, já bych si tak na chvilku lehla, ale to v práci nesmím, tak to budu muset napravit odpo 😉

handm
19. led 2010

Ahoj kecalky, byla jsem ráno na kontrole na stavbě, a přijdu a tady asi šest stránek!!
Všem maminkám gratuluju, mimisci jsou krásní!!
Všem kontrolám taky, jen tak dál..🙂

samsa
19. led 2010

Holky, díky za podporu 🙂
Sarlottko, placenta snad né, ona i malá byla prcek a já jsem taky malá, takže obříka čekat nemůžu, ale přece jen v skoro 35 tt 2 kg, prostě bych ráda vydržela do termínu. Já vím, že mimi už v podstatě má všechno, ale i tak mám strach. Oni ti prcci nechtějí sát, už malá měla děsnou žloutenku, představa 14 dní v nemocnici bez Nelinky, no raději bych ještě vydržela.
Aronku, páni, to je macík. 😝 Tak snad na tebe to přijde dřív, protože rodit 5 kg dítko si taky neumím představit.

aronek
19. led 2010

samso, já doufám, že se mu bude chtít dřív. Původně jsem chtěla berana, ale to by musel vydržet do 20.3., takže to jsem si všera rozmyslela a klidně na konci února může vylést 😉

samsa
19. led 2010

Aronku, berana raději nechtěj, to je malá a stojí to za to 😀 To je vzteklina jako hrom a jak není po jejím, je zle 😀 Holky, zatím pá 🙂

aronek
19. led 2010

samso, já jsem beran, takže bych věděla do čeho jdu a hlavně, já neustupuji 😉 Teď tedy jo, pětikilové dítě nechci rodit 😢

handm
19. led 2010

já mam manžela berana, ale je to spíš milej beránek.. 🙂 jen tvrdohlavej někdy 🙂 ale jinak zlatý znamení 🙂

aronek
19. led 2010

handm, viď? Já taky říkám, že beran je supr 😀 Přece o sobě nenepíšu nic ošklivého, že? Jenže já jsem beran flegmatik a to je úžasná kombinace, málo kdo se mnou vydrží 😉

tercie
19. led 2010

Holky tak to mi pak budete s tím mým beránkem radit, jo? 😀

Tak já pádím do města, mějte se tu a papa večer 😉

ee.liska
19. led 2010

jejda, tady se za chvilku bude rodit 😵 to jsem na ty vaše miminečka zvědavá 🙂
já jsem taky beran 😀 dneska mě to v práci vůbec nebaví 😠
zítra jdu na první KO a už chytám nerva 😅

aronek
19. led 2010

eelis, mně to v práci taky neba, naštěstí jdu ve tři domů 😀 Hlavně už to počítám na dny, ještě půjdu 11 a jsem doma 😀 😀 😀 😀 Bože, mně se ráno vždycky tak nechce a po obědě bych si potřebovala na chvilku lehnout 😖 ALe mám to zapár, tak už vydržím 😀

handm
19. led 2010

Aronku, jojo, u nas je beraní polovina rodiny, tak sjem buď zvyklá, nebo jsou fakt zlatíčka 🙂 manžel, mamka, brácha... 🙂
Terci, neboj, poradíme 🙂 Ale oni jsou skoro bezproblémů🙂

ee.lisko, nechytej! Určitě bud evšechno jak má být, budeš kolikátý týden od PMS? už myslíš srdíčko? To asi ne, že?!🙂 Ale neboj, bude tam tečka krásná flíček jako hrom!!🙂

holky, mě taky práce dneska jde jak když se.e a maluje.. už bych šla domu nejradši.
Aronku, hlavně neporoď v kanceláři...😀

ee.liska
19. led 2010

handm bude to 5+6tt od PM takže je to ještě brzo, snad aspoň ten flíček 🙂 ale třeba dostanu utroš nebo tak abych byla trochu klidnější
aronku to se nedivím, já bych byla úplně mrtvá

aronek
19. led 2010

handm, však jim vyhrožuji, že porodím 😀 Jen ať se bojí, alespoň mně nebudou tak honit 😀
já byla zlaté dítě, jen jsem jedla a spala a kdykoliv byla příležitost, tak jsem zdrhla. Takže nakrmit, uložit a hlavně přivázat 😉 Taky jsem se prý ničeho nebála. Každý kdo spadne ze schodů, tak se pak buď bojí, nebo jde opatrně a já padala pokaždé, když jsem se k nim dostala 😀 Mamka říká, že jsem šla vždy po hlavě a je to na mně vidět 😝

aronek
19. led 2010

elis a kdy přesně jdeš na kontrolu?

flair
19. led 2010

Ahojky holky, jsem zpět z Ostravy a hlavně po kontrole 🙂 Tak jen v rychlosti info, pak dočtu. Malá sebou na UTZ pořádně šila, tak se doktor smál, že ho zrovna kope 🙂 Ukazoval mi páteř, normálně byly krásně vidět obratle, pak srdíčko, atd. A zase se trošku předběhla, asi o 6 dní, tak vychází TP na 3.6.2010, což by bylo v den 1. výročí naší svatby 😅 Ale uvidíme, kdy se jí bude chtít 🙂 Jinak za 14 dní velký UTZ, pak mám žádanku na ten glukozový test. Tak a teď budu dočítat 😝 😅

aronek
19. led 2010

flair, moc gratuluji k úspěšné kontrole 😉
já pádím z práce, přece nebudu přesčas 😉

handm
19. led 2010

ee.lisko, aha, 5+6 od poslední, to já byla na kontrole počkej...6+5, a flíček byl, tak určo u tebe něco taky uvidí.!!!🙂 Mě teď ani utroš nenabízela, nic o něm neříkala... i když posledně jsem ho brala, ale hlavně asi kvůli špinění... tak uvidíme, teď nešpiním, tak snad to nějak zvládneme bez něj...uvidíme, co v pondělí

Aronku, upaluj, hezky si odpočivej doma!!🙂
Flair, gratuluju ke kontrole a ke slečně, co nakopává dr 🙂

aja.83
19. led 2010

Flair, gratuluju k výborné kontrole! 😉

aja.83
19. led 2010

Ee.lisko, držím pěsti na zítřejší kontrolu! 😉 Všechno bude OK, uvidíš! 😉

nicollka
19. led 2010

ahoj holky tak jsem se zase dvě hodinky prospala, a zítra už ten duphaston brát nebudu. Možná tím že sem ho začala brát se mi to tak pokajdilo všecko, ale asi to jako mrchu počítat můžu, protože ted už to mrcha je, takže testit se ani nebude :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru