Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
25. led 2010

Terci!🙂 Jsem si říkala, že ta děloha je nějaká do zatáčky... mě až překvapila...

Jo a já tam viděla dvě tečky.. říkám, paní doktorko, oni jsou tam dva... a ona, ne, proč myslíte? a já, že tam je ještě jedna tečka světlá, a ona, že je to žloutkový váček.. 😀 😀😀 tak jsem se uklidnila, i když by mi to nevadilo!🙂

miru.j
25. led 2010

ahojte

miru.j
25. led 2010

handm velmi gratulujem 😵

tercie
25. led 2010

Handm děloha ne ale ta amniální dutinka je krásně protáhlá 😀 Ty jo a ty by sis to druhý klidně i vykoukala, co?😀

Holky mě nechce kynout těsto na knedlík,se dneska asi nenajím... jenže co bych taky chtěla,když jsem doma měla už jenom 2 roky starý instantní droždí,co?😀

tercie
25. led 2010

Ahoj Miru, jak je,kočko?

miru.j
25. led 2010

terci,tak ja sem PN

miru.j
25. led 2010

...dokina ma vypisala cez telefon,manzel ide zajtra pre PN,ja mam lezat a nechodit von

handm
25. led 2010

Terci, jojo, vykoukala 😀 Já už na to byla tak nějak připravená, protože mám tak vypouklý břicho, jak kdyby tam byl čtyřbob 😀😀😀

miru.j
25. led 2010

vcera vecer ako by toho nebolo dost som zacala soplit a dnes sa pridal aj kasel asi som prechladla v tej sanitke v sobotu,alebo v cakarni na pohotovosti...bolo tam chladno a do zili mi sla nejaka tekutina,mala som pocit,ze mi zamrzne ruka, ...lekarka dnes v telefone povedala,ze mozem len paralen ked bude teplota. Mojej gynekologicke idem az o 10dni v stredu

miru.j
25. led 2010

handm 😅 😀 😵

handm
25. led 2010

Miru, snad bude všechno v pořádku!!

tercie
25. led 2010

Miru teda... ten paralen si vezmi jestli ti není dobře,a hlavně se opatruj..teď ti nikdo asi nic lepšího neporadí...
Já taky kašlu jak blázen, pomáhá mi cibule s medem, 3x denně lžíci tý šťávy, zkus to.

handm
25. led 2010

Mě na nachlazení zase citron s medem.. lžíce medu a vymačkaný celý citron a zožrat 🙂 je to síla, ale převitamínování mi pomáhá.. Jen nevím, co v těhu se smí a co ne...

Terci, co tvůj hnedlík knedlík?

tercie
25. led 2010

Handm med a citron je taky dobrej, ale po tom mě pálí žáha,takže to já ne-eeee 🙂
Knedlík furt nic, už jsem přendala mísu víc do tepla ale nic moc to nedělá, pořád mi to víčko nefouklo... asi to udělám tak jak to je,holt bude trochu sedlej... 😕

miru.j
25. led 2010

Babulky,ja som zatial pila len rumancekovy caj s medom a citronom,ale idem vyskusat cibulu z medom aj citron z medom. ...nieco musi zabrat.... Babulky ani vam predchvilou nesiel konik?

miru.j
25. led 2010

..inak moc dakujem za rady 😉

tercie
25. led 2010

Miru taky mi to zablblo...

miru.j
25. led 2010

inak co robkate? ja som zapla pracku,uz mi to dopralo,len ponozky,ostatne mam od manzela zakazane,periny a tazke veci pere a sklada on,ma o nas strach

tercie
25. led 2010

Já jsem dala vařit ten knedlík, za chvilku bude,tak si půjdu dát do nosu, a pak se asi vrhnu na tu postýlku,manža vytuh,tak mi asi nepomůže...

miru.j
25. led 2010

...tak som skusila tu cibulu z medikom...celkom sa to dalo

handm
25. led 2010

Miru, jojo, vyzkoušej všechno..
Terci, on se jednou povede pořádně 🙂 Stejně se to sní....-D

A jinak já pracuju 🙂

miru.j
25. led 2010

..ja neviem urobit knedlik 😔 kupujem hotove ...handm a co robis?

ee.liska
25. led 2010

su tu, trochu jsem si zdřímla 😅

miru.j
25. led 2010

ja mam uvarene zo vcera...zeleninovu polievku a kuracie rezne zo zemiakovym salatom...ale nejako mi nechuti,skor sa napcham chlebom zo syrom a rajcinky a paprika a take blbiny...hlavne sa mi ziada ovocie...prestali mi chutit sladkosti

miru.j
25. led 2010

ahoj eliska

ee.liska
25. led 2010

miru to jsme na tom stejně, taky kupuju 😀
já budu dneska asi dělat bramboráky

handm
25. led 2010

jéééééééé Ee.lisko, ja asi zajedu.. kdybys bydlela někde poblíž praze, bramboráky jsou můj mor, miluju je!!🙂 🙂 🙂 🙂

miru.j
25. led 2010

..mnam dala by som si...ale pritom treba stat a ja musim lezat...ale ked mi bude lepsie urobim ...zajtra asi spravim francuzke zemiaky, ...ale chut si mi urobila riadnu 😝

miru.j
25. led 2010

...hand aj ja ich tak zboznujem...Ty si z Prahy? Ja byvam v Bratislave,uz 2roky sa cystame s manzelom do prahy na vylet...ja som tam bola ked som mala 11rokov

ee.liska
25. led 2010

holky dojeďte 😀 taky je miluju, ještě když je tam hodně česneku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru