Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. únor 2010

Nééé to je rumem jenom ovoněný 🙂 Akorát mě po tom pálí žáha fuj, ani jsem to nedojedla, to jsem si zas dala, velebnosti 😖 😀

cajori17
14. únor 2010

Mari gratulujiiiiiiiiii 🙂

tercie
14. únor 2010

Holky docela dost vážně uvažuju o koupení šátku na nošení, nemáte někdo nějakou zkušenost, nebo někoho kdo ví, jakej třeba koupit, a tak? Je toho na trhu hrozně moc, a taky ceny jsou různý... chtěla bych dobrej, ale taky za dobrou cenu... 😕

mari111
14. únor 2010

cajori dik, tak co uz je doma dobre?
😔 Holky co asi dela Farminka, mne je po ni tak smutno 😔

kopa
autor
14. únor 2010

Ahoj holky,
my akorát došli ze Zoo,bylo tam nádherně!!!
Mari gratuluji k zásnubám!!!!!!!!!!!To je príma 😵 😵 😵

Valentýna taky neslavíme 😅 ted dělám obídek a taky plánuji se natáhnout k telce a koukat na náky krásný filmečky 😀

Jinak hlásím,jsem lehce nastydla.Tak zítra půjdu do lékarny,poradíte mi něco????Mám rýmu a lehounce mě bolí v krku,ale je to už lepší 🙂

Markee venku je fakt hezky a teploučko.

kopa
autor
14. únor 2010

Tercie teda zkušenosti se šátky nemám 😅 ale myslím,že tu o tom psala Mirax a má nake v obchudku.

tercie
14. únor 2010

Mari je u ní přes víkend maminka, tak asi nemá čas na net, a já jsem tu včera nebyla, takže nic nevím. Určitě se má doma líp než ve špitálu a dává se do formy, aby za náma zas mohla přijít. Když se ozve tak vám dám vědět, nebojte holky 🙂

kopa
autor
14. únor 2010

Nici určitě se brzy dočkáš 😉
Já jsem taky magor,určitě budu testit každý den 😅 😀

tercie
14. únor 2010

Kopi já používala při nachlazení propolisový kapky, ředěný. I do nosu i na kloktání,a pomohly mi 😉
Miraxka mě napadla taky, jak přijde tak se jí zeptám, do obchůdku nakouknu.

kopa
autor
14. únor 2010

Tercie díky,já si zítra ty kapky koupím 😉

kopa
autor
14. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

dnešní testík,už asi začínám věřit že jsem těhule 😅 😅 😅 😅 😀

kopa
autor
14. únor 2010

holky tak zatím pa,jdu zkontrolovat masíčko v troubě.

mari111
14. únor 2010

no kopiku to uz by bylo kdyby nebylo, ja si myslim ze to uz je jasny jak facka, tak drzim palecky 🙂

mari111
14. únor 2010

do jakeho kramku k mirax, ona ma nejaky kramek s mimi zbozim?

tercie
14. únor 2010

Kopi kolejnice jsou už pořádný, takový já měla až bůhvíkdy, 17DPO, to bylo tuším až 34DC 😉

mari111
14. únor 2010

tercinko jak mas tu tabulku s mesicema v albu to pocitas ode dne oplozeni nebo od posledni MS

tercie
14. únor 2010

Mari nevím jak přesně je adresa ale jmenuje se to Veselý skřítek a má tam bio zboží pro děti 🙂

Ty tabulky mám podle polední ms, ale uzpůsobený tomu, že jsem měla ovu o tři dny později, tak jsem to podle toho upravila. Podle ovu jsem dneska 31+0 ale správně podle ms už 31+3 😀

tercie
14. únor 2010
mari111
14. únor 2010

terci dik ja totiz nevim co rict, kdyz se mne treba nekdo zepta v kterym sem tak mam rict jek ted treba podle ms ze uz ve ctvrtem mesici nebo podle dne ovu ze v tretim ??? 😅

ee.liska
14. únor 2010

mari gratulujuuuu 😵 😵
kopi zoo, závidím 😎 jo a já jsem udělala snad milion testů, než jsem uvěřila
já jsem dneska dostala kytičku, rafaelo a přání, pro manžu jsem měla jen drobnst, nestihla jsem nic koupit ☹ a večer jedem na nějaké dobré jídlo

tercie
14. únor 2010

Mari určitě podle MS, tak ti to bude počítat i doktor, bez ohledu na to kdy jsi skutečně otěhu...já taky přemýšlím, že to hodím tak jak to má bejt, ať nejsem za blázna.. v průkazce mám TP 15.4 a kyž se mě někdo ptá tak říkám že 18 😀 Ono je to jedno, Lukýnek si stejně vyleze až on uzná za vhodný, ale abych nebyla za blázna před úřadama... teď musím psát na sociálku, chtějí TP,a taky u doktora nebo v nemocnici,kdyby se ptali tak ať nejsem za joudu 😀
A ty víš přesně kdy jsi měla ovu?

tercie
14. únor 2010

Ahoj Eli 🙂 Ty se máš,taky bych si dala nějakou dobrou véču, kterou nemusím vařit 😀 Ale manža jede na nočníííííí ☹

mari111
14. únor 2010

no ja si myslim ze jsem otehu 13dc protoze jsme zadelavali jen 9dc a 13dc a ten 9 dc je brzo, takze mimo bylo udelano 3.12. 😅 na 99%

mari111
14. únor 2010

je eli ja bych taky nekam na vecu 😵 ale ja delam gulasek tak snad uz bude brzo hotovej bo uz mam hlad jak vlk 🤐

tercie
14. únor 2010

Jdu koukat na filmík, pak přijdu 😉

aronek
14. únor 2010

tak mám hotový stů a jde elektika, ale akce celodenní a teď se z ní budu alespoň den léčit 😉

aronek
14. únor 2010

zvládli i police do skříně, ale rozměření byla fakt akce 😠 ale už mám kam dávat věci malému 😉

mari111
14. únor 2010

no aronku ty se činiš, jeste mas toho hodne nez porodis ? 😅

aronek
14. únor 2010

mari dost, ale když nestihnu, dodělá se to potom. Flegmatici to mají naštěstí v klidu 😀

aronek
14. únor 2010

kdepak všechny jste? Slavíte Valentýna??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru