Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
18. únor 2010

Mury tak to máte doma veselo 😀 A bude čím dál veseleji 🙂

Kerrie mě dělala výtěry ve 34tt, a výsledky byly do týdne.

martinkal
18. únor 2010

Aronku někteří lékaři by zasloužili 😠 , zahrávají si, ale oni to nikdy neodnesou, odneseme to my!!!! Sakra 😠

aronek
18. únor 2010

martinkal, ještě, že se tak mrská a vím, že je v pořádku 😉 Ale celá návštěva poradny v ordinaci na 6 minut i s vyšetřením je fakt o ničem. 😠 Těším se do té nemocnice, že všechno vyzvím 😉

tercie
18. únor 2010

Aronku mudr se s tím teda fakt nepatlá...já jdu v pondělí na kontrolu taky ještě po 5týdnech,a jsem zvědavá,jestli už mě pozve dřív,nebo ne...

mari111
18. únor 2010

ahojik kocicky moje, vse je v poradku jak koukam, kontroli vam dopadli dobre tak to sem rada holky 🙂

aronek
18. únor 2010

terci, pro klid bychom potřebovali mít kontroly několikrát týdně 😀 a oni na to prdí ☹

tercie
18. únor 2010

Aronku fakt, jak píšeš, nebejt toho ře v pupku řádí tak jsem asi pěkně na nervy...

Holky já jsem se tím převlíkáním nějak zvondala, fuj... jdu hodit chvíli záda k telce...akorát že je doma manža, tak Ulice nehrozí,kouká tu na nějaký svíťací potvory z moře vytažený na NG 😀

kopa
autor
18. únor 2010

Wlladko,tak to asi vypadá,že jsem se dočkala 😀 bylo už na čase 😀 Jé tak to jsem ráda,že toho 3.3. nebudu sama na ko 😅 budu ti taky moc držet palečky,aby bylo vše o.k. 😵 😵 Krásně ti ty týdny naskakují 😉

kopa
autor
18. únor 2010

Werginko,jestli už rodíš,tak držím palečky 😵 😵 😵 at to máš rychle za sebou!!!

kopa
autor
18. únor 2010

Aji,tak to jsi přišla s dobrými zprávami 😉 😉 tak šupky hupky na snaženíčko a ono se to určitě podaří 😉 každá se tady dočkáme!

Paaji chápu,že jsi na manžílka naštvaná,taky by mě to mrzelo 😔 to jsou prostě chlapi,na vše mají času dost....

kopa
autor
18. únor 2010

Jinak hlásím rýma už trošku ustupuje,je mi už o dost lépe.Akorát jsem furt taková slabá 😅 v odpolko se mi motala hlava,ale to mohu mít i z toho duphastonu 😅 jinak jsem dělala puding,tak jsem si pošmákla a ještě jsme před chvilkou dojídali pizzu.
Zítra se možná půjdu projít kolem baráku,už mě to doma nebaví. 😅

ee.liska
18. únor 2010

koukám tady samé dobré zprávy 🙂
aronku to je teda dr na prd 😒 ale v nemocnici to bude určitě už v pohodě 🙂
já jsem tu měla návštěvu, došly kamarádky, tak mám radost, přece jen jsem doma pořád sama 😎
kopi ty týdny vypadají super 😵

kopa
autor
18. únor 2010

Markét jsi tu ještě?? 😕

Aronku doktor je teda vtipálek 😀 😀 😀 😀

Kerrie teda to je pohodička,manža hlídá a ty jsi přišla za námi 😵 Jak to zvládáte doma?

Martinkal to máš skvělou a pečlivou doktorku! 😉

Markee jéé u kadeřnice 🙂 jsem dneska koukala na vlásky,a už mám malé odrosty 🤐 a to jsem to barvila před 14dni 😠

kopa
autor
18. únor 2010

Eelisko,snad mi tam ty týdny vydrží 😅 😎
U tebe taky vypadají skvěle,potěch tvých špatných a dlouhých cyklech,je to fakt paráda 😀 😵

kopa
autor
18. únor 2010

Markee a ty si dáš do pasu tt,až po kontrole vid?? 😅 😅 😕
To nebudeme od sebe moc daleko vid?? 😀 😀

kopa
autor
18. únor 2010

Jinak jsem zvědavá,co se bude dít až se vrátím do práce 😅 😅 kolegyně bude na mně asi naštvaná,páč tam po mně zbylo moc,moc práce 😒

murynka
18. únor 2010

jsem 😀 leni ty budeš pracovat?? 😕

kopa
autor
18. únor 2010

Markét,já jsem ted na PN jak jsem nastydlá,ale v pondělí jdu na KO a v úterý bych už chtěla do práce..

murynka
18. únor 2010

to vím ale myslela jsem pak od gyndaře zda chceš být doma 😉

jdu si zaplavat 😀

ee.liska
18. únor 2010

kopi určitě vydrží! 🙂 to je dobře, že je ti líp 😉
taky se chystám příští týden ke kadeřnici

kopa
autor
18. únor 2010

Markét nechci být doma...chtěla bych vydržet v práci.Třeba až bych věděla že mám za sebou 12tt a více,tak bych pak doma asi byla.
Jenže s přítelákovou prací je to na pytel 🤐 posílá už na různá místa a nic.Navíc mám uplně poplašené hormony a přítele ted moc nesnesu 😅 😅 jsem se dneska tak vztekla,že jsem to nebyla já 😅 pak mi to bylo líto.

Eli prostě musí vydržet 😀

kopa
autor
18. únor 2010

To jdeš plavat se Sofinkou do vany? 😅

ee.liska
18. únor 2010

jak jsi psala s těmi cykly, koukala jsem na to a ms jsem měla od toho loňského března jen 4x, z toho poslední dvě v září a v listopadu, aspoň až to uvidí holky, co mají taky takové problémy, tak se jim uleví, že to jde 🙂

kopa
autor
18. únor 2010

Eeli to je pravda,aspon ostatní to uvidí a povzbudí je to 😵

markee
18. únor 2010

Kopy,týdnu do pasu si fakt ještě nedám. Na říjnovkách jedné dnes oznámili,že srdíčko není a mimčo neroste,takže jde v pondělí na revizi ☹ tím pádem mě to moc ani nenutí tam ty týdny dávat. Já si počkám,buď to bude OK a dám je tam nebo ne. Prostě jiná varianta není.

kopa
autor
18. únor 2010

Ach jo Markee 😔 to je hrůza.Už bych to nechtěla zažít 😔 Ale jí jsem si tam ty týdny dala,kdyby to nevyšlo aspon abych je tam na chvilku měla 😅 Moc si přeju aby vše bylo v pořádku,ko se taky obávám 😔

markee
18. únor 2010

No víš jak,já to minule dávala hned. Ale víš jak prostě ty to tam chceš dát,tak to tam měj-to není nic špatného a je to pravdivý,že takových týdnech jsi. Já,jelikož to tajím,tak moc nechci,kdyby mě někdo načapal,aby mě pak vyzpovídával. Prostě až za ten týden,jestli to dobře dopadne. Jdu za švagříkama, dáme si vínko. Tak papa.

ee.liska
18. únor 2010

markee to chápu, ale já teď strašně moooc věřím, že to bude OK 😵 hodně holek se bojí jen do 12tt, ale my se tady budeme bát až do konce 😒 ale nebojte, tohle už zvládneme 😵

murynka
18. únor 2010

markee ty máš smůlu vybranou 😵 😵 neboj

leni 😀 😀 ne s manželem 😎 sofinka od 6 spinká 😵 😵 ta se koupala předtím my s manžou ted 😵

jo hormony a bude hůř 😀 😀

nebojte se týdny v pasu nic nezmění leničko sluší ti to ten 5tt 😵 😵

paajaa
18. únor 2010

Ahoj holky,
tak hlásím 1DC a docela klidné nervy. 😉 Manželovi jsem napsala trošku vyčítanou sms a ani neodepsal 😲 a to nespí dneska doma, ale kvůli školen v Hranci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru