Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. únor 2010

ahojik Farmiku,tehulim dobře,jen du zítra na kontrolu a mam zas bobky,no ale to už budi mít asi furt 😅 a co ty,jak se cítiš? telíčko už nebolí? Jinak v práci jsem byla v pondelí naposled,takže už se budu jen válet 😉

ee.liska
28. únor 2010

cajori gratuluju k ms, protože jestli není poslední tak určitě předposlední 😉
normálně už je mi manži i líto 😅
jako já se dneska tak nudím, vůbec nevím co mám dělat, tv mě nebaví, číst si taky ne 😠 asi si umyju vlasy, oholím se, dám si masku a tak..

mari111
28. únor 2010

teda eli ,no co ty budeš dělat? Musíš si vymyslet najaké hoby,ne namáhavé,ale co vymyslet,že? 😅

ee.liska
28. únor 2010

no něco jako vyšívání nebo pletení 😀 ale myslím, že na příští ko už dr přemluvím, abych mohla aspoň na krátké procházky
mari to je dobře že už jsi doma, máš napsané rizikové?

tercie
28. únor 2010

Holky já jsemdneska tak nějaká znuděná... sice bylo krásně, byli jsme zas s psíkama venku, pak si dali k obědu kuř. řízky, pak manža odjel něco zařídit, já mezitím zapla myčku, pověsila prádlo a upekla buchtu, ale jsem nějaká zpruzelá, něco bych,ale nevim co 😀

ee.liska
28. únor 2010

no dneska má být úplněk, třeba je to tím

tercie
28. únor 2010

Eli na něco se to svést musí viď 😀

ee.liska
28. únor 2010

jasně terci 😀
slupla jsem párek a jdu dokoukat loskutáka

sarlotta
28. únor 2010

ahojík holky🙂 dneska sem se dřív nedostala🙂)))

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt........................KO 1.3...................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 38tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 37tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 35tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 34tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 18tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 18tt...................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO 1.3.
Handm 14tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 1.3.
miru.j 11tt.....................
Kopa 7tt ........................KO dopadla výborně další KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Maendy 39DC
Katyna 25DC
Nicollka 25DC
M.aa.b 22DC
Zlababa 21DC
Aja 21DC
Maarrtina 20DC
Ikopretinka 19DC
Paajaa 11DC
Cajori 1DC
Farmarska
If.v nehlídá

ee.liska
28. únor 2010

ahoj šrlot, dík za tabulku 🙂

ee.liska
28. únor 2010

teda šarlot jsem chtěla napsat 😅

ee.liska
28. únor 2010

takže šarlot, martinkal, sirelko, mari budu zítra držet palce na KO 😎

sarlotta
28. únor 2010

No jo zítra je nás tam hodně🙂 já jedu až odpolko, tak ještě nakuknu ráno🙂

Elis máš krásný 13tt ... čoveče letí to 😎

ee.liska
28. únor 2010

naskočilo mi to dneska 😀 no ty máš co říkat, skoro půlku máš za sebou 😀 😵

sarlotta
28. únor 2010

no jo, začíná to být fajn, co cítím pohyby🙂 v úterý začínám 5měsíc 😉 uteče to rychle a za chviku se budu jen kulit🙂))

ee.liska
28. únor 2010

tok to je super 😵 já za týden končím první trimestr 😀

markee
28. únor 2010

ahojky,téda zítra je ale kontrol,tak ať dopadnou co nejlépe 😉
Já budu mít zítra nervy z toho plavča,no snad mě neštrejchne 😨

markee
28. únor 2010

Jinak jsem nastydla-mám rýmu a od ní mě bolí uši, uzliny a mám nateklý jazyk.Chjo,já se fakt picnu. 😒

tercie
28. únor 2010

Jé holky tak zejtra taky moc držím palce na kontroly a Markee na plavčo,abys malou neutopila 😀
To se stalo mojí ségře, už končili hodinu tak byli v bazénku nastoupený a poslouchali instruktorku, a ta jak po nich jela očima, tak u ségry se zastavila, vytřeštila oči a koukla dolů, ségra se lekla, kouká po malý a ta zrovna zajela pod vodu 😀 Ale ani si prej nelokla, tak dobrý...no teď se tomu smějem,ale asi jim do smíchu moc nebylo 😀

markee
28. únor 2010

Tercinko,ona jede se školkou,tak proto mám strach.Ale jednou to přijít muselo,že něco bude dělat bez rodičů. Ale prostě, bojim se.

ee.liska
28. únor 2010

markee, tak pořádně odpočívej ať se toho brzo zbavíš

tercie
28. únor 2010

Markee neboj, oni si je pohlídaj, špačky mrňavý, to by si nelajzli na ně nedávat pozor 😉 To víš, musíš si zvykat 🙂 Mě se to kecá ale taky budu asi pěkněvystrašená ... 😨

mari111
28. únor 2010

dik za držení palečku na zítra holky, ja du taky až odpoledne,juj ale uz aby to bylo bo sem nejak nervni, Šarlotko ja ti táááák závidím pohyby,ja už chci taky ať už se tolik nebojím ☹

tercie
28. únor 2010

Mari neboj se, ještě pár týdnů a dočkáš se taky 🙂

mari111
28. únor 2010

je Marke ja bych taky ráda do bazénu, a neboj, Johanka si ve vodičce poradi 😉

markee
28. únor 2010

Musím si zvykat no. Sarlott to je fajn,že máš pohyby. Ségra je 20tt a ještě nic necítí,ale ono to přijde.
Už začne prý nakupovat oblečeníčko. Ona se sice tváří,že jí to nějak mine sháňky kolem pořízení výbavičky,ale myslím,že uvnitř se i těší. Ona se bojí co bude až se malý narodí,pže nemůže pozastavit právní praxi. Od října je hotový právník a prostě by to měla dost těžký. Nojo no. Ale věděli to dopředu,takže se pomalu smiřuje s tím,že mimčo bude od narození hodně v péči babiček.

kopa
autor
28. únor 2010

Ahoj holky,
přišla jsem vás v rychlosti pozdravit.My dneska byli v Děčíně v Zoo a pak jsem chtěli jít na menší prochajdu cca 10km,jenže mi bylo zase zle 😒 Normálně jsme šli do hrozného krpálu já se začla zadýchávat a hnedka se mi zvednul kufr 🤐 🤐
Zítra jdu na KO k obvodní,tak snad už mě uschopní a v úterý budu volat na ty výsledky krve tý endokrinologie,tak jsem zvědavá.
Jo a jinak včera jsem sežrala balík haribo medvídků a začínám trpět hustě se zácpou 😝 😝 😅 🙄
Jdu si zavést utroš a natáhnu se k telce 😉
tak papapa

mari111
28. únor 2010

teda kopiku vy si na tech procházkach ale dávate do těla 😕 měla by si víc odpočívat 😉

mari111
28. únor 2010

tak ja se du válet k televizi, tak na zitra taky moc držím palečky holkam na kontrolu. Zítra pa pa

natalie77
28. únor 2010

AHoj, tak jsem dokoukala ten běh a je mi Bauera docela líto....jsem mu to přála.
No jinak díky za odpovědi, asi máte pravdu, že čím více vyšetření, tím lépe...nechám si poradit od paní doktorky.

Jinak se teda hlásím do tabulky, úplně nakonec ....2.3. revize no a pak doufám, že tak za cca 3 měsíce budu stoupat vzhůru 😉 .

A ještě jednou moc děkuji všem za milé přivítání, milá slova a pozitivní myšlení s veeelikou nadějí 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru