Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. bře 2010

du spát,jestli teda usnu, bo nevim co dřiv, teče mi z nosu a očí a ještě chodím pořád na wc s tech čajú a bolí mne hlava,už si připadám jak lazar,to není normální aby jsem byla tak často chorá,ach jo 😔 tak dobrou holky

kerrie
9. bře 2010

Krásné ránko 🙂
Přišla jsem juknout, jestli nám martinka nebo aronek neporodily............Už se moooc těším na další miminečka 😵 😵 😵

kerrie
9. bře 2010

Eeliska a Markee.............držím palečky na dnešní kontroly 😉

Jůůůů a Zlabi našla //.................gratulujuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
9. bře 2010

ahoky také nakukuji zda se nerodí 😀 😀

eli marke také držíme palečky 🙂

ker jak je mainko??

tak dneska má Sofinka rod od početí 😵 😵 přesně za 13 hod 😀 😀 už byla v bříšku 😀

aja.83
9. bře 2010

Dobré ráno holky!
Martinko, držím pěsti, ať ti Lucinka připraví ten nejkrásnější dárek k narozkám! 😉 A zároveň ti přeju všechno nejlepší a hodně zdraví a štěstí!!! 😵
Eelisko a Markee - držím pěsti na dnešní kontrolu!!!
Zlababko, moc a moc gratuluju! Do třetice všechno dobře dopadne!!! 😵 😵 😵

markee
9. bře 2010

Dobré ráno,
tak mě malá vzbudila a mě se už nechtělo spát,teda chtělo,ale vim,že stejně musím fungovat. Tak už i snídám 😀 ale jen černý čaj a suchý rohlík,kvůli odběrům.
Murynko,teda ty to takhle víš,který den jste splodili? To je dobrý a moc hezký 😵
Kerie, Ajo ahojky.

markee
9. bře 2010

Tercinko,to je mi líto co se stalo. ☹ Drž se.

murynka
9. bře 2010

martinka má narozeniny ju 😎 tak hodně štěstíčka zdravíčka a lásky a at jí Lucinka dělá jen a jen radost 😵 😵

markee-jasně že vím 😀 😀 bolesti a i přesto jsme na to vlítly 😀 a 20.pozitivní těhu test 😵

murynka
9. bře 2010

tercíku upřímnou soustrast je mi to moc líto ☹ 😔 😔 drž se!!

já fotečky u svého dr neplatila nechával mi je zadarmo jinak chce také 50 kč a v gennetu jsme dávali snad 150 za tu velkou fotečku..

ee.liska
9. bře 2010

dobré ráno 🙂
terci je mi to líto 😢
markee držím palečky 😎
holky díky moc, za chvilku jederm, jsem z toho na nervy, odpoledne podám info 😀

aronek
9. bře 2010

😉 přeji dobré ráno 😀 koukám, že malým se do té zimy nechce. U nás mínus 12 ale svítí sluníčko 😉
martinkal, vše nejlepší k narozeninám 😉

aronek
9. bře 2010

eelis, držím palečky

farmarska
9. bře 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂 včera jsem se sem za celej den nějak nestihla dostat. To budu mít dneska zase dočítání co 😝 😀 Jdu na to, jsem zvědavá, jestli nám už Martinka porodila 😉 nebo aronek? 😉 a taky na Natálku, jak zvládla profesora 😉 😎

farmarska
9. bře 2010

jako to si děláte prdel!!! to je zase dočítání asi deset stránek! 😝 co tak žvaníte! 😀 jako já mám ráda když mám co číst, ale co je moc to je moc! 😀
a opovažte se ted pípnout! bo já vás nemíním honit dál 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. bře 2010

jéééééé žlababka má čááárky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moooooóc gratuluju a držím palečky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tý jo a okoukám,že se tu včera prskalo těhu baciláky 😉 hele kdo máte mrchu prskněte mi i mrchopaciláka! stává se mi to málokdy, ale ted jsem v situaci, kdy se jí zase tólik nemůžu dočkat!!!! 😀 😀 😀

farmarska
9. bře 2010

jo držím palce Elišce na kontrolku a vítám novou příchozí Petošku 😉

kerrie
9. bře 2010

Mury, ahojík 🙂
Máme se fajn...........Emička už se na nás krásně culí a je s ní psina. Akorát nás trápí kojení ☹ Musíme trochu přikrmovat, ale pořád se snažím to ještě rozkojit.........snad to klapne, uvidíme. A co vy? 😉

kerrie
9. bře 2010

Martince posílám přáníčko všeho NEJ k dnešním narozeninám a aby dostala dáreček ze všech nejkrásnější a Sofince gratuluju k roku od početí 😀 😀 😀

flair
9. bře 2010

Dobré ranko 🙂
Tercinko, upřímnou soustrast... 😔

Martinko, vše neeeeeeeeeeeeeeej k narozeninám!!! 😵 😵 😵
Já se dnes za chvíli chystám s mamkou do města. Přišly nám na účet moje vrácení daní. Já počítala tak 4 stovky a ono 6 tisíc!!! 😅 Tak jdu koupit nějaké drobnosti pro tu naši slečinku 😀 A odpoledne objednám povlečení, prostěradla do postýlky, výplně a zavinovačku 😀 Takže mě čeká krásný den, takové mám nejraději 😉

aronek
9. bře 2010

flair, užij si nákupy 😉

farmarska
9. bře 2010

ták a mám konešně dočteno 😝 jenže už mi nezbejvá čas na krafání s váma, takže mažu ven nakrmit a pak něco dělat 😝
Jen zareaguju ještě..markee i tobě držím moc palce na dnešek! 😵 😵 a Martinko vše nej k narozkám! 😵 😵

terculko to s dědou mne moc mrzí,upřimnou soustrast, ale je to jak píšeš 😔 hlavně že už to má za sebou chudák 😔 ☹ 😔 a co baby? 😕

katyna6
9. bře 2010

Ahoj holky,hezké ráno
farmi,jsem kámoška,prskám ti mrchobacila 😉 ,jsem 2 Dc až budete prosím někdo dělat tabulku.

zlabinko-véééééééélká gratulace a do třetice ti přeji hodně,hodně štěstí!!!Už si to jako fakt zasloužíš.

petrosko-taky tě tu vítám a ať se ti u nás líbí.A konečně sem taky zase někdo přabyl z té "naší"strany 😀

tercinko-upřímnou soustrast 😔

handm
9. bře 2010

Ahoj holky!!

Tak jsem vás přečetla, ještě že toho nebylo tolik od poslední mojí reakce!🙂

Terci, upřímnou soustrast!! Ať je brzy líp!!!!
Katy a Aji, těch mrch mrchovatých je mi líto ☹ Ať už táhnou do pekel..
Martice všechno nejlepší a ať je Lucinka ten dnešní dárek!!🙂
A kdo jde na kontrolu, dřžím palce!!!
🙂)
a pak už nevím...

jo, flair, ať se ti pěkne nakupuje 😀

mari111
9. bře 2010

ahojík, u nas také -12 ach jo je to nekonečný,pak mám být zdravá,že. V takovém počasí 😖 Eli a Marke držím palečky na kontrolu a Flair,krásně si to uži a kup princezně něco hezkého 😉

cajori17
9. bře 2010

ahoj kočky,tak jsem se snazila neco docist.....

Terci s tim dedeckem je mi to lito-upřímnou soustrast. 😔 😔

Martinko přeji ti vše nejlepší k narozeninkám ...... 🙂

Jinak jsem opet zapomela,na co chci reagovat...... 😠

holky,dneska se stavim az odpoledne,pac pritel si prehodil smenu ,tak ma odpoledni.....to se odpoledne budu zas nudit......tak zatim pa

aja.83
9. bře 2010

Farmíku, taky ti prskám mrchobaciláka! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A Katynku vítám do klubu! 😉... 2 DC, to nám to krásně letí 😀 Tak mám novou spolubojovnici, když mě Zlababka "zradila" 😉 😀 😀 😀

tercie
9. bře 2010

Ahoj holky, moc děkuju 🙂

Martinko vše nej nej k dnešním narozeninám 🙂 ať s Lucinka umoudří a vyleze dobrovolně 😀

Já toho dneska asi zas moc nenakecám, manža je doma a chcem uklízet věci na půdu, pak abych něco uvařila, a odpoledne jedu zpívat, tak je o zábavu postaráno. Ale když vyjde chvilka tak budu nakukovat 🙂

aronek
9. bře 2010

tedy, malému se tak u mně líbí, že leze nahoru a mně pořád pálí žáha 😠

tercie
9. bře 2010

Aronku mě teď pár dní tolik netrápí, tak jsem ráda...ale já vždycky když si něco pochválím, tak to pak zase začne 😀 Tak jsem zvědavá na večer 😀

katyna6
9. bře 2010

Aji-to jsem ráda,že budem bojovat spolu,ve dvou se to lépe táhne.Já si sice myslela,že mám pár dní zpoždění kvůli tomu,že jsem přestala brát utroš(chci to nechat na přírodě,když se do konce léta nazadaří,někam nás obj),ale ve skutečnosti jsem vlastně s mrchou čekala na tebe 😀 😀 😀 ,tak doufám,že se nám spolu bude pěkně stoupat nahoru,a ještě víc a ještě až k prďolkovi v kočárku 😉 😉 😉

martinko-já ouplně přehlídla ty tvoje narozky,promiň!Takže všechno nejlepší a ať už se ten váš dáreček konečně vykulí! 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru