Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
15. bře 2010

Venusko vím jen o MArtince,ta má dostat večer v osm první vyvolávačku 😉

markee
15. bře 2010

Holky jedu k mamce domluvit se na hlídání Johanky a kdo mě odveze a tak. Zatím.

maarrtina
15. bře 2010

maekee: to je mi moc líto, co se Ti stalo. ☹

wlladka
15. bře 2010

Markee, je mi jasný, že teď vůbec nemyslíš na budoucnost. Teď jsi plná smutku. Schovej se k manžílkovi a poplakej si, nic jiného dělat nejde. Snad tě to brzy přebolí.

tercie
15. bře 2010

Markee drž se!!!!!!!!!! 😔

handm
15. bře 2010

Holky, jdu domu z práce konečně..
Markee, drž se!! 😔 😔 😔 😔

venuska
15. bře 2010

Terci, děkuji za info 😉 Držím palečky, ať to zvládne... 😝 ona je silná ženská, určitě bude vše v pořádku 🙂

ee.liska
15. bře 2010

markee, je mo to moc líto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 drž se, kočko!!!

tercie
15. bře 2010

Venusko není zač, jak se něco dozvím,tak dám vědět, ale počítám, že další info bude nejdřív zítra ráno...

Zkusím napsat Aronkovi,jak jsou na tom...doufám, že mám ještě číslo...

Holky tady začalo sněžit..úplně bílá tma,a včera celej den pršelo, a strašně foukalo...to je pěknej cirkus na kolečkách...

aja.83
15. bře 2010

Markee, ach jo, co to čtu! ☹ ☹ ☹ Je mi to tak strašně líto! 😢 😢 😢 Drž se! 😔

tercie
15. bře 2010

Tak nic, číslo na Aronka nemám ☹

kopa
autor
15. bře 2010

Ach jo 😔 😔 Markee je mi to moc líto 😢 😢 Vypadalo to nadějně....Drž se,posílám pohlazení 😔

mari111
15. bře 2010

ježiši no to sned ani nemúže být pravda, ach jo Marke je mi to moc líto,je to k neuvěření,nejde mi to do hlavy 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mari111
15. bře 2010

A od teď Markee mysli jen na sebe, až dojdou pražáci tak je pošli do prdele a vúbec si z nikoho nedělej hlavu a nervi,miminka se nevzdávej,kdyby ste měli jed na uměle ale jednou to vyjde,vím že teď nebudeš chtít o tom ani slišet ale jednou to opravdu výjde, buď silná holka, moc na tebe myslím, svět je nespravodlivej 😠

murynka
15. bře 2010

holky nakukuji a co to nevidím 😔 😔 😔

markee markét to snad ne je mi to tak moc líto ☹ ☹ ☹ kočko drž se posílám pohlazení a sílu a nechápu proč je život někdy taková svině 😢 😢 😢 😢 proč ☹ ☹

cajori17
15. bře 2010

Markee ,je mi to moc lito ,vubec tomu nemuzu uverit..... ☹
Zivot je strasne kruty,ale nevzdavej se,protoze stesticko te ted mozna opustilo,sle zase si k tobe najde cestu......

mabe
15. bře 2010

marki, je me to lito, drz se holka.

holky, ja teda uz jsu nervoza a to jdu zitra jenom na ko, vyvolani ma byt az ve ctvrtek.

ee.liska
15. bře 2010

mabe budu držet palečky 🙂

mabe
15. bře 2010

elisko, dekuju. snad to vse bude ok, rikam si, ze to vyvolani bude rychlejsi, kdyz dr. rikal, ze se uz pekne otviram.

tercie
15. bře 2010

Holky kde jste všechny? Zase Ulice co? 😀
Já zdlábla talíř krupicový kaše a nudím se...

Mabe neboj, mysli na to, že si brzo pochováš Aničku 🙂

mabe
15. bře 2010

terci, jojo, za chvilku ji mam u sebe, uz jsme u konce. ty uz to mas taky za par 😉

ee.liska
15. bře 2010

terci jj ulice 🙂

petroska
15. bře 2010

ty jo jak tak koukám na vaše fotečky tak máte teda na 14 týden velký pupiky.já sem dnes taky 14+1 a po ránu mi bříško nejde ani vidět,jen večer po sprše je jako balon.to se fotíte večer nebo normalně ráno?já už chci taky pupek 🙂

tercie
15. bře 2010

Už je ale po ní 😀

Mabe mě zatím pořád připadá, že mám ještě hromadu času na přípravy 😀

tercie
15. bře 2010

Holky musím jít udělat véču, manža za chvíli dorazí z práce...přijdu za chvilku.

cajori17
15. bře 2010

Holky budete nektera cucet na ten novy serial na prime?tusim zazraky zivota se to jmenuje......

katyna6
15. bře 2010

ahoj caj-jj,já se určitě dívat budu,ale trochu se bojím,aby mě to moc nerozhodilo 😅

farmarska
15. bře 2010

ahoj holky, nestihla jsem ještě dočítat dnešek, dnes jsem měla fofr den a teprve ted jsem si zapla pc 😝
hele takže psala mi bachařka! už teda odpoledne, že je v nemocnici a že male užj má 4,5kg a že ho teda budou zítra vyvolávat..asi, podle rozhodnutí primáře.
tak a já si ještě musím na chvíli odskočit a později se tu objevím a všechno dočtu, abych všechno věděla 😉 🙂

cajori17
15. bře 2010

katy.....snad te to nerozhodi......
ja se taky kouknu a uvidim,ja se jinak na serialy nedivam.....vubec na zadne,ani na ordinaci,nebo ulici.......tak to zkusim

Farmi,dik za info.......teda holky to budou obri miminka 🙂 snad budou mit holky rychle porody

markee
15. bře 2010

Holky je mi hrozně. Mamka brečela, je jí to tak líto. Prostě říkala: "tak já si dnes zapálila a říkám si,vše bude fajn,já seženu práci a vám vyjde to zdraví mimčo." Pak prostě byla nešťastná,že už taky věřila,že to fakt bude dobrý. Nechci jí pořád stresovat,má svých starostí dost.
Přijela jsem dom a říkám Míšovi co jako budeme dělat,myslela jsem potom po revizi a tak. Tak prý to zkusíme hned za dvě měsíce znovu a když to nevyjde,tak už nechce. Prý ani umělé oplodnění ani přirozeně. To mě mrzí,ale co nadělám. Jen jsem mu řekla,že bych se někam objednala vyposlechla jakou budeme mít úspěšnost,když do toho půjdeme a taky samozřejmě kolik to bude stát. Doufám,že aspoň a takovou konzultaci ho dostanu a pak se časem uvidí. I když fakt nevím,zda nezůstat jen u Johanky.
Hlavně taky nevím,když během 13 měsíců budu mít za sebou 3 revize dělohy. Nevím,zda to není moc a nemáme si dát delší dobu oddych. Zas na druhou stranu,když někdo rodí jedno za druhým,tak si tělo taky neodpočine. Nevim prostě nevim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru