Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
17. bře 2010

Farmy,ty jsi kolík 😀

aja.83
17. bře 2010

Tak...Jsem spořádala právě 2 rakvičky se šlehačkou! 😎 Ve mně zahučely 😀 , pes ani nestačil začít slintat 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2010

hele mad tvoje fylozofie je mi čím dál tím bližší! 😉 😀 😀 😀

markee ten ke stanu? 😅

holky já jdu dnes už dohajan. Jsem nějaká utahaná a mám nějakou debilní náladu, padá na mne depka, tak to jdu zaspat 😝

natalie77
17. bře 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím...jsem po druhé revizi 😔 .
Včera ráno jsem začala strašně krvácet, tohle jsem ještě nezažila....naštěstí byl manžel doma, tak jen popadl malýho, já na sebe hodila gatě a jeli jsme....po příjezdu do nemocnice jsem šla hned na sál...nemohli mě ani vyšetřit, krev stříkala, no fakt hnus...píchli mi injekci do břicha, dali punčochy s tím, že je možný, že mě budou muset otevřít, že neví, co se děje...
Naštěstí mě neřezali...no a dneska mě pustili, dostala jsem nějaké injekce, prášky a železo...transfúzi jsem odmítla s stím, že pokud bude třeba krev, dá mi já můj taťka......ale výsledky byly hraniční, tak jsem to neřešila, ale palice se mi teda motá.
No řeknu Vám, po 14.dnech od revize jsem to nečekala...už jsme se těšila na mrchu 😝 .
A jak Vy? Co miminka?
DOufám, že jste všechny v pořádku....
Držte se.

lucierob
17. bře 2010

Ahoj holky, jak se vede? DLouho jsem tady nebyla a tak si mě asi nepamatujete.
Jen jsem chtěla pogratulovat k novým přírustkům a novým těhulkám. Holky moc vám to přeju a věřím, že tentokrát už to výjde.

natalie77
17. bře 2010

Tak jsem rychtle prolítla stánky....a vidím smajlíky...
Novopečeným maminkám moc blahopřeji, ten uzlíček štěstí je v náruči sice maličný, ale v srdci nezná hranic a je to to největší, co může v živetě ženský být...Užívejte si toho a miminka ať prospívají 🙂 .
Markee, moooooc na Tebe myslím, drž se.

Mabe, no a v pátek budu držet pěsti, určitě to zvládneš...ale revize a císař...no to se nedá srovnat...ale zvládneš to 😉 .

Jdu taky spát, asi je nějaký blbý den, ale také depkuju....se mi to všechno zase vrátilo....

Držte se.

ee.liska
17. bře 2010

tak koukám že pečete 🙂 jdu jen nakouknout, když zíztra nic 😝
ježiš naty, hlavně že jsi v pořádku 😲 😲 chudino, musela jsi být strašně vyděšená ☹ držím palečky, ať už jse všechno OK 🙂

natalie77
17. bře 2010

Ach jo....nemůžu spát... 😔 😝 .
Je tu někdo?

natalie77
17. bře 2010

Eli, díky moc.....vyděšená? Vůbec jsem nevěděla, co se děje...já čekala problém po první revizi tak do tří dnů....ale přesně po 14ti dnech, bez teplot, bolestí....fakt jsem asi divná..
...jo a také mám myšlenky, že toho trápení bylo už hodně...tohle bylo moje třetí těhu....celé těhu stres a nervy...mimčo za pomoci CARu..asi nám není přáno mít další dítko, tak uvidíme...třeba to chce čas....

Farmi, to jsi mě zrovna chválila, jak to dobře zvládám...to jsem celá já....držím, držím, samá sranda a pak to najednou nejde....ale neboj, vyspím se z toho a zítra budu zase lepší 😉 .

mirax
19. bře 2010

jéé..novej koník 😉 ...ještě, že jsem vás našla...co bych si počala bez svých souputnic 🙂

natalie..teda to zní hrozivě, drž se , odpočívej, hlavně, ať jsi v pořádku!

farmíí..depka už je pryč? 🙂 🙂

aja.83
19. bře 2010

Čau holkyyy! 😉 Ty jo, to byl absťák, když nejel koník! 😝 Už to jede!!!Pojďte sem!!! 😉 😀 😀 😀 Co je nového??? 😵

aja.83
19. bře 2010

Ježiš, Natalko, to sis teda užila! 😔 Snad už jsi v pořádku a bude všechno OK! Držím pěsti! 😉

natalie77
19. bře 2010

Ahoj, tak zrovna, když jsem Vás potřebovala, tak kůn nejel ☹ .
Dnes jsem byla na kontrole, tak to vypadá, že je vše ok, děloha se po injekcích stáhla, už nekrvácím. Mám si zajít na odběr, aby udělali krevní obraz, protože se pořád motám, ale už je to lepší.
Farmi, doufám, že už je Ti lépe, já teda depkuju, jako blázen....ale to chce asi čas. A hlavně, je to v těch vlnách, člověk je jako na houpačce....tak se drž, bude zase lépe...počkej, jak začneme stoupat po žebříčku, i když já zase spadla zpátky na dno...no a šestinedělí je opět přede mnou
😝 .

natalie77
19. bře 2010

Jo a v pondělí jsem slavila 3 roky na koni 😀 .

kagatkaga
19. bře 2010

ahojky, moc zdravím na novém koníkovi....moc sem nepíšu, ale jsem v obraze a pročítám 😉 mám 4měsíční Vanesku a jsme fakt šťastný a užíváme si jí jak to jen jde 🙂

proč dneska píšu???byla jsem na veletrhu For Kids, který je ted o víkendu v Letnanech v Praze a když si to tak beru zpětně co jsme řešila v těhu.....tak všem těhulkám doporučuju si tam dojít 😵 ....mají tam fakt všechno....moooooc kočárků, postýlky, zavinovačky, fusaky, oblečky,hračky.......prostě všechno a i pro mrňata 😉

jsem fakt uťapkaná....naštěstí malá byla hodná a spinkala v kočárku 🙂

mari111
19. bře 2010

ahojík na novém koni,
Natalko hlavně že si v pořádku a dušička se brzo taky trošku zahojí
Jinak pěknej absťáček co 😀

mari111
19. bře 2010

Ahoj Kagat, pozdravuju aj Vanesku, teda to je doba, už sou ji čtyři měsíce,jo 🙂 Dík za info o veletrhu 😉

natalie77
19. bře 2010

Mari, absťák? Jsem se málem uklikala..... 😕 .
To bylo strašnýýýýýýýýýý.
Tak hurá, že už to funguje....a zase můžu pokecat s někým, kdo mě chápe, poradí, podpoří, rozesměje... 😉

mari111
19. bře 2010

Ty jo ty už si tři roky na koniku jo 😕 no to je teda doba , a nesmutni, depku pryč, je tady jaro, sluníčko, no i když o výkendu ma pršet, tak to bude depkovací 😠

markee
19. bře 2010

Novej koník už běží. To je dobře. Celý den zkouším,zda už a ono až teď večer. Aspoň něco.
No na mě asi doléhá to co se stalo,pže občas z ničeho nic pláču a pak se rychle zklidnim. Jsou to vteřinové záležitosti,ani né minutové. Ale říkám si,zda si nepořvat hodně. No ono to přijde ☹

mari111
19. bře 2010

ahojík Marke, to ti možná pomúže si pořádně pořvat,no. Možná se aj vykřičet 😉

petroska
19. bře 2010

ahoj holky.teda 2 dny nejít koník?víkend před námi a jaro je tu 🙂 juchuu. potrebuju poradit.sem se dočetla že tripl test se dělá 16 až 18 týden ale že je lepší tam jít spíš až k tomu 18 týdnu že jinak prý když se de hned v tom 16 že vysledky nejsou tak přesné,co je na tom pravdy?já mam totiž z predika napsané že opt.termín je od 24.3 do 7.4 a jdu na to teda příští pátek 26.3. tak jestli to teda není brzo?nevíte některá?

markee
19. bře 2010

Mari,no minule to pomohlo,ale teď se mi fakt nechce. Přichází to samo. Uvidíme,to ještě přijde fakt časem.
petrosko,tak s tím ti neporadím ☹

natalie77
19. bře 2010

Ahoj Markee, jak se daří? Už máš po revizi? 😔 Moc jsem na Tebe myslela.....lepší je si pořádně pořvat....jinak Tě to pak popadne někde, kde to bude pro tebe těžší.... ☹ .
Drž se, bude lépe, i když slova útěchy někdy moc nepomáhají, chápu.....ale jak píšou holky...jednou se to zlomí, neboj 😉 .

mari111
19. bře 2010

no jo Marke, přijde to samo, a jinak po fizycké stránce se zlato cítiš dobře ? 😔

murynka
19. bře 2010

ahojky holky jdu vám popřát at v nové varzi už jsou jen samé dobré zprávy 😵 😵

natalí marke holky držte se ☹ je mi to líto......

petroska to je blbost já byla v 16tt a bylo to negativní 😉 také jsme šla hned ze začátku neřekla bych že toto na to má vliv 😉

markee
19. bře 2010

Holky no cítím se tak půl na půl. Občas ještě cítím podbřišek-takový tlak. Ale jinak už se děloha určo zcvrkla,pže tam mám jakoby prázdno. Cvičit,ale nebudu. Nejdřív tak za 14dnů. Ale piju bílý čaj-prý pomáhá na čištění organismu. Ale piju vlastně vše možné-kontryhelový čaj,občas zelený,ale i kafčo si dávám-jsem na něj zvyklá a zvedne mi tlak 😉
Já dnes s Johankou udělala perníčky,pak jsem si zametla,vytřela,vyluxla,vyprala 4pračky,vše to vyžehlila. Šli jsme na prochajdu s prďolkou-no hezký den. Zítra jedeme do Tábora,tak snad seženeme Johance jarní botky.

natalie77
19. bře 2010

Mury, díky moc.
Tak já mažu, jsem nějaká unavená.....jdu do sprchy a lehnout si k tv.

markee
19. bře 2010

Natalie,je mi líto,žes musela znovu na revizi.Ale zas jaký problém jsi měla,tak je to určo lepší 😉

natalie77
19. bře 2010

Markee, moc neblázni, já také hned druhý den po revizi vše dělala a koukni, jak jsem dopadla....
No ještě štěstí, že ty prďolky máme 🙂
Tak se drž, je to těžký, ale bude lépe, musíme tomu věřit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru