Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. bře 2010

Jinak než teda dočtu dál, tak vám řeknu, jakej jsem měla den blbec. Od rána jsem v jednom kole, chci toho ted než zase někam nastoupím co nejvíce stihnout a připravit si.. takže jsem už v osm frčela s vozejkem pro zásoby sena, pak pokrmila, pak jsem se rozhodla, že ještě hezky odpráším ložnici s obývákem a když jsem to všechno měla,náležitě unavená, z toho náročnýho rána, tak jsem si ještě vymyslela, že nazávěr vyluxuju a pak dám už konečně odpočinek a koníka s váma. Zapnu nohou vysavač, ani na něj nekouknu, nechala jsem ho běžet a já sama si ještě odběhla do kuchyně pro kapesník. Když jsem se vrátila myslela jsem že omdlím 😝 Ve vysavači prasknul pytlík, takže z luxu se vznášely oblaka prachu, celej ten před tím naleštěnej a dokonale odprášenej obývák v mlze prachu 🙄 No já myslela že to se mnou švihne, když jsem to vypla a rozhlídla se 🙄
No nejdřív jsem musela dát dokupy vysavač, páč ten prach byl zalezlej snad fakt všude a pak jsem si nanovo dala uklízečku místnosti 😝 😝 😝
Jsem nadávala a říkala si,......že jsi raději neseděla hned od rána u toho koně, výsledek by byl stejnej a ještě by jsi sedřela 🙄

sarlotta
31. bře 2010

farmísku že se na to nevykašleš🙂

farmarska
31. bře 2010

ahoj miraxko, moc hezký dětičky máš 😵 😵 😵 jako ze žurnálu 😉 😵 😵 a malá ti teda krásně roste a nebejvá 😵 😵 To je vidět kvalitní mlíčko 😉 Já mám taky tu jednu kozu se suprovým mlíkem a ty její kůzlátka jsou vždycky skoro dvojnásobný a krásňounký véééliký 😵 😵 Holt jste obě šikulky a supr dojičky 😉 😀 🤐
hele já když dělám mladýmu dorta, třeba k narozkám, tak korpus si teda kupuju, s tím se mi nece prdlat, ale dělám na něj vlastní domácí moc dobtrej máslovej krém 😵 každýmu vždycky moc chutná 😵 jo a krém , může bejt bud jen vanilkovej a nebo podle přidání surovin, třeba čoko, nebo, ořechovej. Já nejčastěji dělám vždycky tři druhy na ten jeden dort. Doprostřed dortu většinou naplácnu čokoládovej a navrch a okolo rozmatlám kávovej a zdobím si ho tím základním vanilkovým. 🙂 Tak kdyby jsi měla zájem, o krém, tak pískni třeba na IP a já ti sepíšu recept 😉

farmarska
31. bře 2010

vid sarlot to jsem si už taky pak říkala 😀 no den blbec no..
doufám že mi to zejtra ten první den v práci půjde taky tak dobře ! 😀 😀 😀
Jinak díky že na mne budete zítra myslet, cajor i já na tebe si vzpomenu 😉

holky nevíte co je s Natálkou? nějak se tu pár dní už neukázala co?? 😕 No snad je jen vyčerpaná ze školy a učení.

Tý jo a taky by mě zajímalo jak se vede doma mabušce s její malou princeznou 😕 doufám, že nás přijde brzy poinformovat 😉 🙂

aron a co dnešní noc? jak to šlo? nechal si to Honzík vysvětlit? 😉 😀

madormi
31. bře 2010

teda farmi, ty mě fakt bavíš s těma tvýma kozenkama 😀 😀

farmarska
31. bře 2010

tak mám vše dočteno! 😵
zlabi držím palce na dnešní kontrolu a přijd povědět ty nový dobrý zprávy! 🙂 🙂
aron i tobě přeju hezký zpravičky tobě i Honzíčkovi u doktorky 🙂 🙂
Elí máš moc hezkou fotečku 🙂 bříško ti moc sluší 😵 a doma to u vás vypadá taky moc hezky, utulně 😉
Ají, co by jsi padala dolů, nemaluj čerta na zeď 😉 třeba to zrovinka ted vyšlo 😉 🙂 🙂 🙂
Nikolko s grafíkem a ovulkou atd.. neporadím, páč se v tom vůůbec neorientuju. Mě zapisuje a dělá grafík tercinka a já jen čekám na povel, kdy pak na to skočit 😀 😀 Hele tak až ona nakoukne, určo ti poradí! 🙂
A co se domečku týče, mě se to zdá taky nekonečný a mám pocit, že si to tu snad nikdy nedoděláme všechno tak jak bychom chtěli a to tu bydlíme už pátým rokem 😅 Holt baráčky jsou běh na dlouhou trať 😉
A co manža, jak vám to ted klape? a co maminka? často na tě myslím, taky to nemáš zrovna jednoduchý 😔
madormi pěkně to máš naplánovaný, tak hezky bašti vitamíny, at jsi brzy fit a ty se můžeš držet plánu 😀

ee.liska
31. bře 2010

farmi já chci recept na krém 😵

farmarska
31. bře 2010

mad však mě ty má koeny taky bavěj 😵 😵 holky, ale až já si pořídím ještě oveny... 😀

ee.liska
31. bře 2010

děkuju 🙂 zítra budu držet palůše 😎

farmarska
31. bře 2010

to pak budou teprv zážitky až budu lítat po louce a honit je se strojkem na holení v ruce a chtím po nich vlnu 😎 😎 😀 😀 😀

ee.liska
31. bře 2010

farmi ty ovečky si pořiď, my jsme je tak před 4 roky měli a bylo to super 🙂

farmarska
31. bře 2010

Elí tobě sem snad nic nenabízela 😎
nééééé dělám si srandu 😀 😀 😀 😀
hele tak já ti ho napíšu večer ju, 😉 musím si zajít nahoru do patra pro šešit a najít si to v něm. Já vím ty suroviny, je tam máslo, cukr, žloudky, vanilkovej puding (hustě uvařenej), ale ted přesně nevím ty poměry-to množství, tak abych to z hlavy nějak neskonila, tak napíšu až pak, ok. 😉

ee.liska
31. bře 2010

ok 😀

farmarska
31. bře 2010

já je taky už měla, od kamarádky , romanovky, ale musela jsem jí je zase po půl roce vrátit, páč manžel z nich šílel, oni děsně bečeli a lezli mu tím na nervy 😠 to nechápu, tak šikonvý zvířátka 😠 takhle -ze stejnýho důvodu jsem kuli němu už přišla o kohoutka, bo mu každý ráno ječel u okna v ložnici 😅 , taky jsem ho musela vrátit 😝 a pak přišel ten debilní stop tav , od něj, na žvížátka 😝 😝 no ale to už je zase nějakej ten rok zpět, takže už třeba zapoměl, tak to na něj zase zkusím prubnout 😅 😀 😀

ee.liska
31. bře 2010

to je ale romantika, když ležíš v posteli a slyšíš jak bečí 😀 šak to vyzkoušej, třeba se mu to teď bude líbit

aja.83
31. bře 2010

Farmíku, ahoooj! Já chci taky recept na krém! 😉 Děkuju! 😉

markee
31. bře 2010

Farmy,práci nemám. Jen možná brigádu. Zítra se jedu zeptat,jak je to s tím placením. Já se na tu brigádu ptala už koncem října,ale nakonec jsem nešla.Ale je fakt,že bych vypadnou potřebovala. Jestli mě budou platit i na černo,tak jdu. Stálou práci mi nenabídnou,pže maj hodně,ale nepřibíraj. Jen brigádně.

aja.83
31. bře 2010

Farmi, teda já bych docela ráda k vám přišla někdy na exkurzi! 😀 Provedeš mě po zvížátkách, jooo? 😀 Já chci vidět hlavně ty šikovný kozénky a taky Lucinku, to je tuším prasátko? 😅 Jo a u toho bys mi pak mohla změřit ten tlak, jak jsme se domlouvaly posledně! 😀

farmarska
31. bře 2010

el no to pochybuju, on není takovej zvířecí tip jako já 😅 I když teda musím uznat, že ten kohout byl debil a lezl na nervy i mě 😀 Já ho dostala od kamarádky, jeden den s ním přijela, že jestli ho neci, že jinak bude muset do polívky páč se nesnese ještě s jedním co maj doma. Kohoutek byl krásnej, nějaký malý zakrslý plemeno, barevný, tak já že jo. Jenže ten parchat nedělal celej den nic jinýho, než že kokrhal a aby to nebylo málo, tak běžel vždycky kokrhat k ložnicovejm oknům. 😠 Normální kohout zakokrhá, jednou, dvakrát, třikrát, ráno a je klid. Tendle ječel i půl hodiny v kuse 😠 😠 Později jsem se teda dozvěděla, že to bylo právě nějaké okrasné plemeno, šlechtěné na todle řvaní 😅 😅 No a venku ječel kohout a doma na mě manža, že ještě jendou a kohout půjde do polívky 😅 😅 No kohouta jsem asi po měsíci vrátila, páč u nás by přišel díky manžoj fakt brzy o hlavu taky 😅 Naštěstí kohout žije dodnes, bo ten druhej jim chcípnul 😎

ee.liska
31. bře 2010

to je sranda 😀 😀

farmarska
31. bře 2010

Ají jasně šak přijeď 😵 😵 😵 Jo lucinka je prasátko 🙂 tady jí máš v celé její kráse 🙂 fotky jsou z minulého léta : http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?uid=11877...

ee.liska
31. bře 2010

téda ty máš fakt farmu 😲 😀 no lucinku jsem si předsatvovala trošku menší 😀

markee
31. bře 2010

Jo a tady jsou dva recepty korpusů na dortíky. Jsou z diskuse,kam chodím od těhu, když jsem čekala Johanku. Oba jsem dělala a jsou opravdu dobré. Máme svůj odkaz,kam receptíky píšeme.

Recept od tchýně ze Slovenska,jedné holčiny od nás z diskuse:
je výbornej

7 vajec
30dkg cukru
15dkg hr. mouky
2dcl mlíka
3/4 prdopeče
16dkg ořechů
a výroba klasicky...žloutky + cukr do pěny + zbytek + sníh z bílků

a tady je recept na babiččin korpus (taky super)

8 vajec
1/2 kg práš. cukru
1/2 kg polohr. mouky
20dkg oleje
20dkg vody
1 prdopeč
kakao a oříšky dle chuti

postup stejnej jako u předchozího

aja.83
31. bře 2010

Farmi, jůůů, ty kůzlátka a kozičky jsou krásnýýý 😵 ! Ale Lůca, čoveče, taky jsem si ji představovala menší 😲 😲 😲 ...Asi bych se ji možná i bála 😅 😀 😀 😀

farmarska
31. bře 2010

no Lucinka měla bejt poloviční, ale já jsem nějakej expert v překrmování všeho (včetně mě i rodiny) tak trošičku přerostla 😅 😅

farmarska
31. bře 2010

ají no ono se jí hodně lidí co jí nezná bojí.., ale když potom vidí, jak se hezky svalí na záda a nechá se drbat na panděru a slastně u toho bručí, tak je po strachu 😉
když pííšu, že trošku přerostla, tak tím trošku myslím, tak o padesát kilo 😅 😀 😀 🤐
No ale co můžu dělat, když jí chutná 😀 😀

farmarska
31. bře 2010

markee ty máš supr novou fotku!!!! 😵 😵 😵 😵

markee
31. bře 2010

Farmy,krásná zvířátka a Lucinka je opravdu náááádherná.
Jinak mám novou fotku 😀 Dělala jsem ksicht na Míšu při maškarním-byla jsem za pipi dlouhou punčochu. To jsem byla ještě šťastná-další den doktor zjistil,že mimču už netluče srdíčko ☹

aja.83
31. bře 2010

Markee, krásná fotka! 😵 A neboj, zase budeš brzy šťastná! 😉 😵

markee
31. bře 2010

Díky holky 😀 😀 😀
Tak mi ta holčina z PARAGRAFŮ odpověděla tohle: Ahoj,
jo, když jsi na pracáku, ikdyž už nebereš podporu tak máš možnost výdělku omezený, když se z pracáku odhlásíš a budeš osoba bez zdanitelných příjmů (žena v domácnosti) tak to si asi nebudeš moct přivydělat vůbec nic, a budeš si muset sama platit pojištění, asi bych zůstala na pracáku - kvůli pojištění a započítvávání doby úp na důchod a brigádu bych si sehnala do těch 4tisíc a zbytek načerno, pokud to jde. Jinak nevim, když stálou práci se nedaří najít.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru