Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. čer 2010

@ee.liska Eli já nakupuji v Ca,ale ted už spíše v Hm 😉 Sice je to Hm dražší,ale má výborný materiál 🙂

ee.liska
3. čer 2010

@kopa děkuju, musím to tam taky obkouknout 😀

kopa
autor
3. čer 2010

Obkoukni 😀 mají tam toho stráášně moc 😀 i ty vaky na spaní,krásné botičky,trička,čepičky,košile,no hafo a mají i bodýčka s krtečkem 😵

ee.liska
3. čer 2010

jé, krtečka bych chtěla 😵 ten vak si chci koupit ale asi až bude trošku větší tak 3 měsíce. jen musím do Zlína, v Hradišti HM není 😒

kopa
autor
3. čer 2010

Eelisko mají tam i vaky na mímo do 1 roku 🙂 Dneska tam měli samé velké 😅 jinak bych si ho taky koupila.

ee.liska
3. čer 2010

to jsi mi poradila dobře 🙂 e-shop asi nemají, co?

kopa
autor
3. čer 2010

@ee.liska e-schop fakt néé 😀 😀

farmarska
3. čer 2010

ahoj holky, absolutně nestíhám dočítat 😝 tak nejsem v obraze 😢 jestli nějaká hodně velká novinka, poinformujte mne prosím 😅
Jinak já jsem totálně kaput 😝 😝 včera jsme měli inventuru, byla jsem v práci od půl 6rána, do jedenácti večera, jen na oběd jsem si v poledne skákla. No a dneska zase na půl 6 😖 ráno jsem byla jak přejetá tankem, dnes jsem naštěstí už ve tři končila, ale měla jsem pak ještě nějaký zařizování, pak rychle domů a uklid, páč mi měl přijít ten opravář na sporák, no a ten ted před chvílí odešel, takže už mám konečně klídek 🙂 ale ráno jdu opět po pátý z domu, snad jen do tří, ale v sobotu mám celej den od rána do 10večera 🙄 tak na vás nakouknu asi až v neděli 😒 tak né že mi tu zatím zvlčíte!! 😀 😀 😀 😀

mari111
3. čer 2010

Farmíku téda, oni tě tam zničí 😨

farmarska
3. čer 2010

mari tam je to normální 😅 😅 ale jako když nemám zrovna tu celou sobotu, která je teda jednou za 14dní a nebo když není zrovna inventura, nebo jiná vyjmečná akce, tak dělám normál..od půl 6 do té třetí na raní a od půl 2 do 10 😉 -odpolední a to už se dá 😉 🙂

tercie
3. čer 2010

sééégra zdar!!!! 😀

mari111
3. čer 2010

no to de, jen to tam nepřeháněj, máš toho dost aj doma, a musíš se taky trošku šetřit, šak budeš příšti měsíc těhule tak ať máš hodně sil 😉

mari111
3. čer 2010

kde holky všechny ste???

tercie
3. čer 2010

Jsem tu, vlezlo mi do toho kojo a přebalování |🙂 a ještě koukám na ordinaci

mari111
3. čer 2010

no jo vy máte vlastne tu ordinaci, aha 😅 no ja du proběhnout sprchou a na bednu, tak zítra pááá pozdravujem Lukyho

aronek
3. čer 2010

Tak jsme byli dnes na grilování od jedné do osmi a mimo dvou kojení byl malý vzorňák a spinkal v kočárku 😉

tercie
3. čer 2010

Aronku to je krásný, ono se jim na vzduchu líbí. Já byla min. týden ve městě, a Luky kromě kojení prospal v kočárku od 12 do 20hod!!! Tak jsem říkala, že budu jezdit pořád kočárkovat do města 😀

tercie
3. čer 2010

Holky jste tu? Mě zavítali hejtu tchánovci tak jsem nemohla psát. Jsme sami doma a Lukášek spinká, tak pojďte kecat 😉

aronek
4. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. Tak malý si od čtyř hraje a mamka by tak spala 😀 Jinak dnes jedu do kriminálu s malým, konečně jedu zaučovat nástupce 😉

cajori17
4. čer 2010

dobre ranko.......tak ja jsem dnes vstala do prace a musela jsem si vzit dovolenou...prisla jsem na 6 a pry neni material,tak bud muzem uklizet nebo si vzit dovcu,nebo neplac.volno a na to jim kaslu.....jen nechapu,proc nam to nereknou den dopredu,nemusela jsem vstavat......no to neva,alespon si poklidim a uvarim a skocim do lekarny .....holky,nevite jestli existuje nejaka bylinka na zrani folikulu?asi ne,ze?

aronku, Honzicek je ranni ptace 🙂

aronek
4. čer 2010

cajori, to naštve 😠 Jo Honzíček je ranní ptáče, ale já bych tak spala a on se na mně řehní z postýlky 😀

cajori17
4. čer 2010

to jo, ale alespon si stihnu dnes vse zaridit.... a budou nejake nove fotecky s Honzickem?

cajori17
4. čer 2010

holky,tak ja frcim do te laekarny,pa

paajaa
4. čer 2010

Krásné ráno,
tak včera jsem měla naplánované odběry a kávičku s kamarádkou. Ráno začalo neslavně- párkát jsem koukla do mísy, ale samozřejmě nic z toho. Musela jsem jít nalačno, takže mazec. Přijdu do odbrěvého centra a tam úplně narváno: mě bylo zle a místnost plná smradlavých důchodců. Naštěstí to šlo rychle, ale sestřička mě položila na lůžko, když mě vyděla. Vysáli mi 6 zkumavek a bylo. Tak jsem si dala banán a jak se mě ulevilo. Nakonec jsme courali s kámoškou po městě- domů jsem dorazila až ve 2 odpoledne. 😉

Cajori: co zkusit Femigard

Sarlott: gratuluji k dobrým výsledkům z cukru

Šimonek je šikulka. Jen tak dál.

aja.83
4. čer 2010

Hezké ráno, holky! U nás sluníčko, tak pokud ho někde ještě nemáte, posílám vám ho tam!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎

sarlotta
4. čer 2010

Dobré ránečko🙂)

sarlotta
4. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 39tt....................................KO 4.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku ......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Aja 28DC
Natalie 26DC
M_artasek 20DC
Madormi 16DC
Cajori 15DC
Nicollka 14DC
M.aa.b 13DC
Farmarska 6DC
Katyna 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
4. čer 2010

Dneska cukrový den, držím palušky holky ať to zmáknete🙂)

a flair má kontrolku 😉

aja a co Ty ? co testík ???? 😎

sarlotta
4. čer 2010

@farmarska chuďátko, Ti Tě teda zneužívají- otrokáři 😠 😉

@paaja ježiš na co 6 zkumavek 😲 😅

@ee.liska děkuju 😉 já byla včera v KIKu ve Staráku a krásné věcičky tam mají🙂))

sarlotta
4. čer 2010

@aronek Honzíček je fakt ptáček ranní🙂)) začíná s prvními zpěváčky coooo... v kolik jsi Ty vstávala do práce ? 😎

@cajori17 to je na po čuni teda 😒 já brala femibion800 už před těhu... ale co je na ovulku to nevím 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru