Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
11. čer 2010

petros jak se večer okoupu tak už budu mít trička i suché tak hodím foto, 🙂 no a za 14 dní půjdeš s námi, jo?

petroska
11. čer 2010

jj sna sme teda oba v pořádku.ELi jj akční,doktorka se rozčilovala dneska.musela sem furt stoupat a lehat at se mimi líp natoči nebo posune,no trapas 🙂 a stejně si dělal podle svího ale nastestí se ozvy nějak udělali.taky sem pak hod postýlku at zkouknu kdo co má.taky potrebuju splašit ještě jedno náhradní povlečení někde

petroska
11. čer 2010

ELi jj šla bych jen za 14 dní nesmíte jít v pátek ,to mám zase ko 😀

ee.liska
11. čer 2010

hodím, ale je obyč světlá 🙂 neboj domluvíme se na jiný den 🙂

sarlotta
11. čer 2010

@petroska nejlepší je spát na levém boku... při spaní na zádech si utlačuješ dolní dutou žílu 😉

sarlotta
11. čer 2010

petři ten svetříííík nádhera 😵 😵 😵

a co míry neřekli Ti ?

petroska
11. čer 2010

šarlot já myslela že musím spávat na boku skrz toho že když ležím na zádech tak necítím moc kopanečky tak že ho to udušuje,protože jakmile lehnu na bok tak kopance cítím hodně.a na levém sem četla že se spát má a nespávat moc na pravém.miminko má prý polohu 2.nevíš co to je?

handm
11. čer 2010

Ee.lisko, no, a to se sama nabídla.. já počítala, že od ní koupíme akorát za nějakou lepší cenu matraci do pelíšku... a ono tohle 😀
PEtros, gratuluju ke kontrolce!!!! I když musíš odpočívat.. a někde jsem četla, že lepší je ještě levý bok, že tam líp proudí krev do bříška nebo c o... :.

handm
11. čer 2010

Jo a dost jsem se vyděsila při pohledu na tabulkku... jsem jako 4. na řadě na porod?! to je ftip nějaký, ne?! 😀😀😀😀

petroska
11. čer 2010

šarlot oni říkali cosi jak doktorka diktovala ale já se spíš kochala jak poslouchala kde co ale vím že jednotlivé končetiny a bříško ,hlavička a tak odpovídají a to je hlavní.to byl spíš ultrazvuk aby vyloučili chyby že mimču nic nechybí když sem si stěžovala na málo pohybu takže sem spíš viděla jen jak se mihla a měřila noha.pak šup ruka,hlavička zvrchu a tak ale celého bobečka zase ne ☹ ale i tak su ráda že tam je v pořádku prcek malý.

veve.b
11. čer 2010

Ahoj holky 🙂 Omlouvám se, že jsem Vás hezky delší dobu zanedbávala 😅 no manža měl dovolenou, takže jsem ho měla stále ua uády. Teď odjel na chvilku kr odičům, tak jsem se vrhla k PC.

Kontrola dneska v pohodě, doktorka byla spokojená. UTZ dnes nebyl, ale věřím, že prcek rose tak jak má. Další KO 14.7. a rovnou mi naberou krev na triply, či co to dneska povídala.

Snažím se Vás aspoň trošku dočíst, takže veliká gratulace novopečeným manželkám a manželkám čekatelkám 😉 pak také novopečené paní inženýrce 😀 no a největší gratulace Fair a Wladence. Holky ať Vám ty drobečkové hezounky rostou a mají hezký život 😀

No a pak už mě jen napadá, že někteří páni maželové by potřebovali pěkně přes držku. Nejblíž mám manžela od Tercinky, tak Terci kdyžtak písni a jsem tam a ten ať počítá s tím, že se přede mnou neschová a že to bude pěkně bolet. No a pak podle času a počasí ( ve vedru to jde blbě 😝 ) si to zajedu vyřídit i s těma dalšíma pacholkama 😀 😀 😀

ee.liska
11. čer 2010

handm to je mazec, co? 😀 😀 neboj, jsem hned po tobě 😉 ale šarlotku máme na začátku 😉 😀

ee.liska
11. čer 2010

veve tak gratuluju je kontrolew 🙂

handm
11. čer 2010

Ee.lisko, jo, neskutecny mazec.. prijde mi, ze jsem vcera hlasila, ze tedy tam jsou // a ze jdu na krev..😝
a ted tohle 😀
až šarlotka zmizí do porodky, tak my tady zkolabujeme...

ee.liska
11. čer 2010

počkej to pak půjde po týdnu, jsme tam hezky poskládané 🙂

handm
11. čer 2010

neděs mě..😀
já mám ještě dřívejší termín podle UTZ než podle koníka a MS...

veve.b
11. čer 2010

Ty týdny utíkají fakt strašně rychle a nejhorší je, že s dětmi to pak bude utíkat ještě rychleji 🙂

handm
11. čer 2010

veve.b, svatá pravda
a gratuluju ke kontrole!!!🙂🙂🙂

holky, jak velkou vanicku máte?! je to jedno?! my vcera videli hezkou v té Ikea, ale přišla mi nějak malá...

petroska
11. čer 2010

hoky využiju ten kojící polštář nebo se dá místo toho nahradit pak třeba při kojení klasický polštár nebo je to zbytečné vubec kupovat?ted je mají ve zlíně v akci tak přemýšlím zda koupit nebo ne?

petroska
11. čer 2010

handm já mám vaničku kde píšou do 6 měsíce a podle velikosti mimča.ale stejně jak bude malý vetší a bude už více šikovný na sezení a tak tak si ho dám do klasické vany nebo ho vždycky šupnu ke koupání k tatkovi do vany 🙂

aja.83
11. čer 2010

Holčiny, omlouvám se, zas jsem se zapomněla u práce 😀 !
Katynko, plnění snu jde ztuha, ale neboj, jednou to určitě dopadne! Holt nečeká mě žádné dědictví, výhra taky nehrozí, tak si musím ty prašule tvrdě vydřít 😎 😉 ! Ale jinak se mám pořád krásně, na zítra plánujeme s manžílkem výlet na kolách, romantika ve dvou. Po cestě jsem naplánovala překvapení - "válečka" u rybníčka...Možná se dojde i na vykoupání 😀 ...Ale to až "po".... 😀 Manža nebude stačit zírat, co jsem pro něj vymyslela! Akorát by nemuselo být moc těch komárů, mravenců, klíšťat a tak... 😀

handm
11. čer 2010

petros, já o tom kojo polstári taky vubec nepremyslela, zebych porizovala
ale pak kamaradka co v dubnu porodila mi tvrdi, ze je uzasny, ze ji to hrozne pomaha pri kojeni.. a ze se ji i natom dobre spi... pro tebe by to asi navic bylo dobry, ze by te to nutilo ted spat na boku... ze si ho jakoby strci mezi nohy jeden konec a "tahne" podel tela pod hlavu... a spala pry jak miminko, i to brisko ze si na nej odlozila..🙂

wlladka
11. čer 2010

Baf !!

handm
11. čer 2010

a vanicka - aha, na ni nepsali, pro kolik mesicu je... myslim...tak to budu muset taky vyzkoumat, jeste 🙂

ajii, ahoj!! uzijte si moc vikend a romantiku!! snad vam to nezhati pocasi

petroska
11. čer 2010

handm no právě.já přemýšlím že si ho ted koupím pro sebe hlavně.všude stojí 600 a ve zlíně 450 takže asi ho pokoupím ještě

ee.liska
11. čer 2010

@handm já mám klasickou tu menší, do 3 měsíců stačí a pak budu koupat už v normální vaně
@wlladka ahooj🙂

aja.83
11. čer 2010

Handm, díky. No jo, mají přijít nějaký bouřky a lijáky! To bude ale taky romantika! 😉 😀

petroska
11. čer 2010

ahoj wladi.co šimonek?už ho máš často na chování?

handm
11. čer 2010

wladi, ahooooj!!
tak co prďolka, jak mu je?! a jak tobe?!🙂

handm
11. čer 2010

Ee.lisko, asi jo, vid?!🙂 Tak kouknu ještě jednou v Ikea, jak je to velky...🙂 je modra, krasna s protiskluzem 😀 to by se mu mohlo líbit pak... kdyz se mu ted libi, kdyz se sprchuju-- to tam divoci jako blazen 🙂
petrosko a co na netu?! nemají levnějsí?!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru