Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
15. čer 2010

já jen aby to nebylo pak blbé a nečučeli na mě že mám barevné.protože kde se dívám na fotky co dávaj maminy tak mají většinou bílé komplety.šarlot a ještě jak sis objednala z amálky ten bílí kompletek tu chlupatku ,máš tam 3-6 měsícu.je to tak od tech 3 M jo?protože já co sem si ted objednala dupajdy vel 56 tak je to mooc velké,spíš bych řekla na 3 M mimčo.chci si to práve taky objednat na podzimek a to už bude mít malý 3měsíce tak aby mu to nebylo velké.

handm
15. čer 2010

@kopa ja viděla celý komplet na té vysočanské - www.detskyraj.cz, jinak krásný věcičky jste nakoupili!!🙂
šarlotko, super KO, dietku nějak zvládneš, už to máš jen pár týdnů než malá vykoukne, tak to přežiješ 😀 🙂🙂🙂

Holky a ten modýlek na cestu z porodky - s jakou velikostí tak počítáte - s 50 nebo 56?

aronek
15. čer 2010

my jeli z porodky v zeleném 😀

kopa
autor
15. čer 2010

@handm Handm ty jsi tam viděla celý komplet na živo? 😕

mari111
15. čer 2010

ja připravím aj věčší aj menší pro jistotu Handm 😉

petroska
15. čer 2010

handm já si koupila 56 😒 ,snad to bude dobrý a kdyžtak mu ohrnu rukávky 😉 .Normálně víte co se mi občas stává?dočetla sem se že by to mohla byt škytavka ale asi tak 3x do týdne mi v bříšku jako by malý dostal škytavku.jsou to pravidelné jemné tukanečky a stejně ritmicky po sobě.hopsá tak i 2 minutky a pak klídek .už sem to zpozorovala fakt několikrát.je to možné že škytá 🙂 ?

kopa
autor
15. čer 2010

@sarlotta Sarlott tak to se dá vydržet 🙂 já myslela aby jsi třeba nejedla jen suchary 😅

mari111
15. čer 2010

jo Petroš to bude asi škytání 😅

handm
15. čer 2010

@kopa myslím, že jo.. tam měli na té prodejně fakt moře kočárků naživo...a myslím že i v tom krteckovi kopíku, vzdyť tam jste byli taky už ne?! já se jen tolik na xlandery nesoustředím 🙂 anebo si tam cinkni, jetsli to tam maji cely komplet, abys tam nejela zbytecne...
@petroska @mari111 jo, tak já asi taky vezmu radši obě... 😀

sarlotta
15. čer 2010

@petroska to chlupaté je vel.68 😉
jasně že škytá🙂)) to je v pořádku, ,,dýchá" plodovku a rozvíjejí se mu plíce... to je dobře, to musí 😉 mě malá škytá furt 3x-4x denně 😎

@handm no 56 jistě🙂

sarlotta
15. čer 2010

kopi no jako sladké taky nemožu, ale zmrzku si dám že🙂)) když mám cukr furt dobrý🙂)) a ten tlak já to tak černě nevidím... no za 14 dní jdu na kontrolku tak uvidíme🙂)) a otoky mám po ránu a pak večer když chodím. Jak si hodím nožky nahoru tak dobrý 😉 😉 ale tak co bych chtěla ve 33tt žeeeeeeee 😎

handm
15. čer 2010

@sarlotta mě právě přistály i nějaké oblečky v 50, tak nevím, jestli se do toho to dítě pak vůbec vejde 😀😀😀

petroska
15. čer 2010

mari tak sem ti koukala do albíčka a ty už máš nachystanou postýlku v pokojíku?

mari111
15. čer 2010

no Petroš v pokojíku, ale pak až pojedu z porodky tak ji manža nastěhuje do ložnice, pokojík se bude ještě malovat a tak, ale ja chci mít mímo u sebe v ložnici 😉 až bude věčší tak ji nastěhujeme do pokojíku 😉

petroska
15. čer 2010

já sem právě přemýšlela jestli si ji taky už nesmontuju , nenachystám a nedám aspon pro zatím do pokojíku a pak ji taky přeložím do ložnice.zdálo se mi to brzo už ji chystat ale vidím že už chystá kde kdo tady.mari a není u ní stahovací bok že?

cajori17
15. čer 2010

ahoj holky 🙂 tak sem konecne tu
@sarlotta :ahojky 🙂 ...pritel uz nezlobi,dali jsme rozumnou rec,tak je to ted v pohode......
braska podepsal reverz a je doma....posilali krev az do Prahy a na vysledky se ceka tri tydny,tak dostal leky a cekame...

cajori17
15. čer 2010

tak tu asi nejste..................
jinak ja cekam zitra ms a pak zacinam s clostíkem-jsem zvedava jestli pomuze 😒

petroska
15. čer 2010

ahoj caj.co bráška?asi je na tom líp když ho pustili i na revers domu.

cajori17
15. čer 2010

@petroska -ahoj 🙂
braska je doma a cekame na ty vysledky,takze zatim nic nevime........

koukam,ze uz mate poradnou vybavicku pro miminko 😉

cajori17
15. čer 2010

@petroska no,jde o to,ze v te nemocnici by lezel jen tak,kdyz stejne nevi co mu je...ale doktor ho nechtel nepustit,pry si to nevezme na triko,ale bracha ma svou hlavu-chtel jit domu 😒

petroska
15. čer 2010

jj už mám vše jen ten kočárek nevím nevím 😠 .clostík je na co?

petroska
15. čer 2010

tak doma mu bude líp a než zjistí co a jak tak tam nemusí trčet a deptat se nemocnicí.snad to nic vážnýho nebude když ho pustili a nedrželi ho tam

cajori17
15. čer 2010

@petroska clostilbegyt -na zrani folikulu-vlastne vyvolava jakoby ovulaci 🙂

cajori17
15. čer 2010

@petroska a akdy budete vedet pohlavi?

cajori17
15. čer 2010

musim si odskocit,nakouknu zitra...........pa

ee.liska
15. čer 2010

@cajori17 snad bude bráškovi už dobře 🙂 a clostík určitě zabere 😉
holky mám takový dotázek, když jsem zaměstnaná a marodím, tak je plátcem pojistného stát nebo zaměstnavatel? 😲 vyplňuju si papíry pro novou pojišťovnu a nevím

ee.liska
15. čer 2010

@petroska klidně si jí smontuj šak na co čekat, budeš mít pak o starost míň

mari111
15. čer 2010

prvních čtrnáct dní marození zaměstnavatel a pak stát Eli 😉 kromě teda těch prvních tří dní , ale nejsem si na 100% jistá

mari111
15. čer 2010

Petroš, ja sem neodolala a musela ji připravit, ja sem člověk nedočkavej a vše chci mít hned 😅 Jo bok není stahovací, jsou tam jen ty dvě tyčky na vyndání

handm
15. čer 2010

Já vám to chystání snad začnu závidět 😎 😲
my než se přestěhujeme, tak nic mít nebudu.. všechno mám po bytě různě v krabicích nebo igelitkách, nevypráno, nic... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru