Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. črc 2010

@ee.liska Eeli teda pizza 😲 😲 mnamky.Já budu dělat dneska špízy,ale ještě odpočívám u PC 😀
@handm Krásná kytička 🙂 Já právě nevím,jak to bude s tím tylem.Jestli jen na držení a nebo celý v tom obalený 😅 ale to je jedno,určitě to bude snad dobře vypadat 😀
@mari111 já budu krasavice inteligentní 😀 😀

mari111
7. črc 2010

Kopi 😀 😀 😀

kopa
autor
7. črc 2010

Jinak holky dneska jsem fotila břich 😀 😀 a nevím,nevím já tam mám snad obra 😅 😅 já mám mega břicho 😅

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 No to bude ještě sranda,až tam budu s malými dětmi pít rychlé špunty 😀

handm
7. črc 2010

@kopa díky!🙂 byla jsem hrozně spokojená!🙂 každopádně myslím, že to bude vypadat dobře v obou případech, on ten tyl tomu dodá takový slavnostní nádech 🙂 a na fotečky krasavice inteligentní se moooc těsím 🙂

mari111
7. črc 2010

no náhodou rychlé špunty su mňamka, ja to taky pila když sme grilovali jako že na oslavu naší svatby

handm
7. črc 2010

@mari111 no rychlý špunty ujdou 🙂 ale lepší je musím říct nealko bohemka.. kupovali jsme ji kamarádce na silvestra, byla v 6.měsíci a je to fakt super!🙂 i když trošku víc brut, špuntíky jsou slaďoučký!🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Fotografa máme zařízeného jen na obřad,tak snad nás někdo vyfotí i na hostině 😅 😀 Přítel uvažuje,že koupí kameru a necháme to někoho natočit,tak nevím 😅
@mari111 já bych si i třeba lokla málo šampáňa,ale nemohu kvůli těm práškům na tlak 😒

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Handm díky,ale já radši ty sladký špunty 😅 😲

handm
7. črc 2010

@kopa jéé, to bude prima 🙂 my video nechtěli nejdřív, nakonec jsme měli mojeho kamaráda - profíka a udělal to tak úžasně, že se u toho vždycky dojímají všichni 🙂
a špuntíky chápu, sladký jsou dobrý!🙂

mari111
7. črc 2010

no ja alkohol vúbec teda teď, to se bojím i když se říka že troška červeného neškodí, to si dám raděj dve loky piva ale víc ani ťuk

handm
7. črc 2010

@mari111 fakt?! já si občas dám jednu skleničku nebo půlku bílého 🙂 zrovna včera jsem měla půl sklenky sektu s jahodama 🙂 jsme oslavovali s manželem v pelíšku ten domeček 🙂 jinak ale taky nic...

kopa
autor
7. črc 2010

@handm Tak mi mrkneme na ty kamery na net,jaký se dělají.Stejně by jsme jí pak pořizovali na mimčo 😉
@mari111 já zase nepiji pivko 🙂

mari111
7. črc 2010

fakt, no se bojím a mne to ani nejak neláka, o si dám radej občas kafíčko 😅 a teraz som si koupila Caro a moc mi to chutná

kopa
autor
7. črc 2010

a tady balon 😀 😀 nevím jestli se ještě vejdu do těch šatů 😀 😀

mari111
7. črc 2010

jéé pěkně se ti pulí bříško nahoru, krása, neboj vejdeš se 🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 no mě přijde,že břicho je větší a větší každým dnem 😅 a to mám ještě čas do října 😝

mari111
7. črc 2010

Kopi šak si už 25tt bože to letí 😕 😕 😕 😕 😕

petroska
7. črc 2010

ahoj holky.taky držím palušky at holky dopadnou na jedničku 😉 .kopi teda krásný bříško 🙂 ,jde ti pekně nahoru.vidím že tady každý buduje na poslední chvíli jako my s baráčkem at je miminko v novém 😀

petroska
7. črc 2010

a já mám asi fakt už toho našeho prcka otočenýho hlavinkou dolu 🙂 .tlačí mě tam cosi na žebra a dělaji bouličky a pod žebry.tak snad je to ono.včera sem vyhmatala asi nožičku tak to bylo supr 🙂

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 no letí to šíleně 😅 😀
@petroska no až moc mi jde nahoru 😀 😀 už se taky těším až začnu mimíkovi zařizovat zatím u nás v ložnici kouteček 🙂

mari111
7. črc 2010

jo jo holky letí to, mne zas bolí kyčle pravá a jakoby pravá strana kosti na pipině nebo co to je, aj mám problém občas udělat krok, no nevím co to je, aci se mi to tam už nějak roztahuje nebo co 😕 😅

handm
7. črc 2010

@petroska jeee, ty myslíš, že už ho máš hlavičkou dolů?! já si myslím, že to naše číslo tam pořád dělá prostocviky, takže se furt točí jako na obrtlíku...🙂 uvidíme příští týden, to jdeme na UTZ, ale až ve čtvrtek, jsem to špatně napsala šarlotce ☹

@kopa máš krásný pupík, hezky nahoře, to se říká, že bude holka, ne?!🙂 já tedy vůbec tyhle pověry moc neznám, ale každý je furt na mě aplikuje...

jinak taky bobisek dostal první věcičky od tchýně, až bude chvilka na focení a pustí mě těmi novými dveřmi do pokoje, tak nafotím a hodím do albíka...🙂
@mari111 já vůbec nepiju pivo, to jsem se nikdy nenaučila, takže sem tam trošičku toho vína, někdy mám vyloženě chuť 😀 ale jinak kafe tak jedno do týdne a to je spíš voda s mlíkem...😀 takže žádné neřesti.. teď jsme spořádali k obědu půl kuřete grilovanýho 🙂

handm
7. črc 2010

@mari111 no mě se "zadek" už začal asi pěkně roztahovat, protože kaťata od kamaradky, co jsem oblíkla před měsícem teď nemám šanci a to jen přes kyčle a zadek to nejde...😝
jinak se pořád držíme na váze kolem plus 5,5 kila....pani Dr říkala, že je to OK..🙂

hanana
7. črc 2010

ahojte holky taky se hlasim po delsi dobe, dneska snad zacnu prat vecicky pro mimi uz je na case ale ja se porad bojim, kontrolu mam zitra tak snad bude vse ok
eli doufam ze te brzo pusti
farmince a sharlotce drzim pesticky na kontrole
Kopi brisko moc pekny neboj jeste poroste
mari me ta kost dole dela uplne to stejny na leve strane 😝

petroska
7. črc 2010

@handm mě se tam taky myslím pořád točí ale už je to tak třetí den co mě furt cosi tlačí na žebra a mam tam i ty bouličky.navíc když štuká tak už štuká dole.teda jestli štukání jde cítit přes jeho pusinku tak by měla být hlavička dole a včera sem nahmatala pod žebry takovou delší bouličku jako by nožička tak nevím.taky su zvědavá jak to teda je.akorád mě znepokojují pohyby.kopne mě tak 2x za den jinak se tam jen furt vrtí a vlní.psala sem si s holkama na jiné diskuzi jestli to tak taky mají a prý některé jo,že jsou proste miminka lenivější tak se jen sem tam otočí ,změní polohu a zase spinkají.vy tu furt píšete jak vám řádí a já mám teda od kopanečku nebo řádění extra klid až se toho děsím

farmarska
7. črc 2010

ahoj holky, musím frčet do práce, máme tu inventuru, tak nevím kdy se vrátím 😝 ale musím vám napsat nové info. 😉 Těhotenství potvrzeno, váček 9mm., další ultrazvuk 21.7. Napsal mi léky a chtěl mi napsat hned PN, tak jsem mu jí prozatím odmítla 😉 Tak uvidíme, jak to bude dál.. 🙂 🙂 🙂

petroska
7. črc 2010

@farmarska gratuluji moc mocmoc.jen tak dááál 🙂

mari111
7. črc 2010

no ahoj Hani, tak jak se máš, neboj už se nic špatného nestane, no ale strach je v nás pořád. ☹ už máte jméno pro mímo? a jak s máš? proč chodíš tak málo na koňa 😕 na kontrolu držím palečky, ja jedu příšti týden ve čtvrtek
Handm ja taky nejsem pivařka anio jsem nikdy nebyla, to fakt tak jednou za čas sem si dala loka od manži , on teda taky si dá pivo jednou za uherák, ale občas je chuť 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru