Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska Petros nesmíš taky dát na jeden názor 😅 každá maminka si něco najde na kočárku 😅 nebrala bych to tak vážně,to by sis už žádný kočárek nekoupila 😀

petroska
7. črc 2010

@kopa jj to je jasný kopi.zítra pro něj jedu.jak sme ho zkoušeli tak se zdál byt supr.a já sním nebudu jezdit moc v terénu -myslím s malým miminkem.na to ona si stežovala že je tvrdý a de cítit každá dírka.

sarlotta
7. črc 2010

ahojík holky, tak jsem konečně doma🙂

ozvy úplně v pořádku 🙂 malá je vzorná 😎 , hrdlo na 1cm otevřené, takže ok... váh.odhad 2600g... což ej super, porodní hmotnost teda určo nebude 4kg🙂 mohla by mít 3,2-3,5kg... takže spokojenost 😉

ee.liska
7. črc 2010

jé šarlot to je super 🙂

sarlotta
7. črc 2010

@hadnm teda 🙂 to sem pěkně dojala 😀 😀 😀 je to láska, máš pravdu 😉 😎

@kopa to bude krásné, doufám, že máte dobrého fotografa... a pořádně se pofoťte i detaily... 😎

@ee.liska tak už si mě nabonzovala joooo🙂))))

sarlotta
7. črc 2010

@hanana ahojík, držím palušky na kontrolku🙂)) super že ses ozvala 😉 klidně per, já už mám vypráno, vyžehleno, sbaleno 😀 už jen dokupuju maličkosti.

@farmarska blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu , a příště srdíčko jooooooooo 😎

sarlotta
7. črc 2010

eli, no sem potěšená🙂 samozřejmě že mi hned řekl že je to orientační...že může mít o půů kila víc, ale zíroveň dodal, že to měřil raději o malinko víc, takže by to mělo odpovídat 😉
ty pásy byly srandovní, sem si to musela celodu dobu přidržovat, pže se malá mlela 😎 😀

ee.liska
7. črc 2010

@sarlotta jj nabonzovala 😀 to je dobře, to budeš mít určitě rychlý porod 🙂

sarlotta
7. črc 2010

odměna pro Šarlinku🙂 má to modrý lem, ale mě se to moooc líbilo. 😎

mari111
7. črc 2010

už jsem doma z nákupu, mám košilku aj pantofle ale slabek župan jsem nesehnala. Laurince jsem koupila šatičky a dvě nepromokavá prostěradla. 😵

mari111
7. črc 2010

hezkej kabátek šarlot 🙂 a super váha malinkej 🙂

sarlotta
7. črc 2010

ahojík mari, díky🙂 tak to fotni, ať vidím jaká bude malá kóča🙂 😎

hanana
7. črc 2010

@mari111 to vis nestiham ale vzdy vas poctive doctu

@sarlotta teda vy jste s malou sikulky, ja mam asi vse koupene tak se pustim do prani ale jeste mi do pokojiku dovezou novou skrin tak cekam na to...
jak odhadujou tu vahu je to z ultrazvuku?

sarlotta
7. črc 2010

@hanana měřil obvod hlavy, délku stehenní kosti, obvod těla a to mu pak spočítalo samo 😉 zkus si o to říct 😎

kopa
autor
7. črc 2010

@sarlotta Jé Sarlott moc gratuluji tak k hezkému odhadu 😵 😵 To má Šarlotka akorát 😵 😵 a ten kabátek je boží 😎

petroska
7. črc 2010

@sarlotta tak to je super že je maličká vzorná 😉 a váhu má taky supr.jak dlouho trvají ty ozvy?to tam ležíš s pásama na břiše?nevím jestli je to ono co mi dělali před tou nehodou jak sem frčela hned do nemocnice jak mi tam skákali ty křivky??!

sarlotta
7. črc 2010

@petroska jo 20minut asi ležíš, leze z toho graf, je slyšet srdíčko a tep. frekvence musí být mezi 130 a 170 😉 taky jsou tam vidět stahy- činnost dělohy.

@kopa děkujůůůů 😎

mari111
7. črc 2010

kuk na novej úlovek 😅

sarlotta
7. črc 2010

jééé mari slaďounké, kráááásné🙂

mari111
7. črc 2010

děkujeme Šarlotko 😵

petroska
7. črc 2010

@sarlotta aha tak je to ono co mi tenkrát dělali 🙂 .20 minut ☹ teda dlouho.a šarlot ty už máš poslíčky?to už po tom 30 týdnu má děloha nějakou činost?

petroska
7. črc 2010

@mari111
@sarlotta holky teda krásné nákupy.vám ty holčičky závidím jaké budou parádnice 😉

kopa
autor
7. črc 2010

Holky tak na svatbu nepůjdou pravděpodobně příteloví rodiče 😅 😀 😝
Oni jsou ted na dovolené a přítel jim napsal fakovací sms 😀 že jim děkujeme za přípravu svatby(stejně jako bráchovi,že na nás se vysrali)páč tchýně jak říká dává všem stejně.A pak jim přítel napsal,že je docela znechucený tím,že když se nám má narodit první potomek,že raději jedou na dovolenou(to by si u švagrovky nedovolily někam jet...)
No a víte co mu napsali??že na svatbu nebyli ještě pozváni 🤐 🤐 a že účast u porodu,je věcí otce,a že oni chodí do práce,tak proto musí jezdit na dovolenou,že jim do toho nebude nikdo mluvit....
No síla,

sarlotta
7. črc 2010

petroska nemám poslíčky 😉 měla jsem tam 5 a sem tam 25 🙂)) stahy jsou až kolem 80 😀

kopa
autor
7. črc 2010

No po té dlouhé sms co od nich přišla,je už ani nechci vidět 😠 😕

petroska
7. črc 2010

@sarlotta tak jak to mám brát já když všude kde sem hledala tak že od 30 týdne začínají poslíčci.prý když občas pobolívá břicho jako při slabé menzes tak to sou poslíci a já to občas mam.většinou se mi to děje večer a přes noc ale trvá chvíli a pak to přestane.prý to pak bude čím dál silnější jak se budu blížit k finiši.

petroska
7. črc 2010

@kopa tož teda mazec kopi 😒

kopa
autor
7. črc 2010

@mari111 Maríku ty jsou jak pro princeznu 😵

kopa
autor
7. črc 2010

@petroska No aspon bude náká sranda na té svatbě 😀 😀 Víš jako přítele to prostě sere 😝 Bráchovi pomáhali ze vším,svatbu dlouho řešily....pro všechno jezdily autem....
My si všechno zařizujeme sami,auto nemáme....na obřad pojedeme taxíkem 😅 😀 pak na hostinu 😀

sarlotta
7. črc 2010

@kopa jen si to užij🙂 však oni se chytnou za nos... to je teda slovíčkaření.. trošku snobáčci, že 😅 ale je vidět po kom má přítelák ty výbrky 😅 😅 😅 svoje a hlášky 😲 🤐

no, musíš si ho převychovat podle sebe, ale nesmí to poznat 😀 😀 😀 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru