Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
22. črc 2010

Kopi já nakukuju ale malej se bude teď budit na kojo tak se nerozepisuju 😀

kopa
autor
22. črc 2010

@tercie tak ty koj mamino 😀 😀

mari111
22. črc 2010

Kopísku jakto že hádali 😨 😨 😨

wlladka
22. črc 2010

Ahojky. Tak já žehlím a balím tašky zpět do nemocnice.
Přišla jsem se pochlubit se Šimonkem.... už není na kyslíku a začíná dostávat mlíčko. Operaci zvládl na jedničku a po ní se taky krásně drží. Jsem šťastná jak blecha. Už se těším až u něj zase budu. 🙂

Sarlottka už čeká na klubání!? To je super. Moc jí držím palce a budu nakukovat.

mari111
22. črc 2010

Ahoj Vladi, tak moc pozdravuj Šimonka, posílam mu pusinku a ať se dál drží, je to šikulínek 😵 Ať ti to tam uteče a ste už brzo doma 🙂

wlladka
22. črc 2010

Farmince gratuluji k srdíčku ! Jen tak dál 😉 😉
Kopi! Novomanželská hádka? Co to? 😲

wlladka
22. črc 2010

@mari111 děkuji 😵 Už to snad nebude na dlouho. Věřím, že začátkem srpna budeme doma. Už aby to bylo 😕

wlladka
22. črc 2010

@kopa 27tt ???? Jak to děláš??

handm
22. črc 2010

@wlladka ahoj 🙂 my si tu všechny ty týdny připisujeme 😀😀😀 jinak moc gratuluju k super zpravám z nemocnice!!! Šimonek je šikulka největší!!! Má také být po kom statečný a silný kluk!!! Držte se a za chvilinku jste doma...🙂

jen tedy nechápu, jak můžeš v tomhle hice žehlit.. já se chystám zítra, to má být o deset stupnu min...🙂

ee.liska
22. črc 2010

@kopa to je super, že je kardio Ok 🙂

wlladka
22. črc 2010

@handm já žehlit musím. Zítra už budu zpět v nemocnici, tak abych tam nebyla jak kdybych vypadla krávě z ... 😀

ee.liska
22. črc 2010

@wlladka teda vy jste šikulky 😵 snad vám to rychle uteče a budete za chvilku doma 😉

mari111
22. črc 2010

Handm tak to budeme žehlit spolu, se zas pěkně ochladí, to bude zas samej bacil, já už nechci bejt chorá 😖 snad se mi to vyhne.
Vladi, začátkem srpna? Tak to už je za dveřma 😉

wlladka
22. črc 2010

No, už je na čase. Už začínám nemocnici říkat "doma" Těžká demence 😕

mari111
22. črc 2010

u nás se už bouří, padlo pár kapek a je tma jak v pytli 😅

kopa
autor
22. črc 2010

@mari111,@wlladka no to byli hádky spíš kvůli těm podlahám 🤐 páč ten chlap to přišel první den sundat a druhý den je položil znova a ještě zalepil a debil to to zkazil 🤐 🤐 tak jsem myslela,že na něj vlítnu a pošlu ho někam 🤐 navíc včera mi nebylo dobře a oni dělali předsín,takže jsem ani moc na wc nemohla a jejich přítomnost a všude ten bordel mě dost sral 🤐 tak to odnes přítel 😀 😅
Vladěnko teda Šimonek je šikulka 😵 😵 mám z vás radost a za chvilku už ho budeš mít doma 😵 Vladi ty týdny letí jak bázen 😀 😀 a zítra 28tt 😉
@handm já dneska taky žehlila 😅 no ale především hromadu kapesníků 😠
@ee.liska Eli co ty dodržuješ odpočívání 😲

m_artasek
22. črc 2010

Ahoj holky, ještě že jste dnes na oběd nepřijely, květák smaženej se nekonal, ale za to udělal manžel dobrý maso na zelenině a hrnce guláše, který dáme zamrazit a budeme si postupně vytahovat.
@kopa jak to odnes přítel, snad manžel ne 🙂 nejde si zvyknout co, obrovskáá gratulace k svatbě, myslela jsem na Tebe v pátek ve špitále
@wlladka Šimonek je šikulka a rychle ty dny snad utečou a budete doma
Tak Šarlotce přeji rychlej porod, ať je malá co nejdřív na světě
@mari111 a ty máš ségru někde tady poblíž Vyškova?

mari111
22. črc 2010

Ahoj Martásku, no tak to ještě že jsem nejela, ale guláš bych si taky dala, Ségra bydlí u Slavkova, no ja nevím jestli budeš znát Hodějice

m_artasek
22. črc 2010

@mari111 Jo, Hodějice vím, kde jsou, máme rodinu v Hostěrádkách a ve Slavkově jsem rok a půl pracovala.

mari111
22. črc 2010

no vidíš, tak to tam znáš 🙂

murynka
22. črc 2010

ahojky holky nakukuji 🙂

farmi gratulace!!!! 🙂 🙂

sarlot bude brzo další princezna nádhera 😵 😵

veve obrovslá gratulace to musí být úleva co 🙂 ted si užívej!!!! 😵 😵

kopa leni hádky tohoto typu chápu i já je zažila chce to horkou hlavu a klid 😉 a gratulka ke kontrole 😉

vladi šimonej je úžasnej jak to zvládá šikulínek jen tak dál!!!!! 🙂 mám z vás radost a těším s ena fotečky 😵

martasku to je mi moc líto ☹ ☹ achjooo ale dočkáš se musíš!!!

u nás nic nového jen se stavíme 😅 blázínek 😀 ale umřel mi dědeček včéra ☹ ☹ tak jsme trochu smutná 😔 😔 tedy hodně 😢

sirella
22. črc 2010

Ahojky holky...přišla jsem na vás nakouknout 🙂
@ee.liska Ahojky Eli...jsem ráda,že jsi doma a v pohodičce 🙂 Už jsem četla o Šarlotce a moc moc jí držím palůšky 🙂

Holky,kde uvidím naši nevěstinku,Kopinku????Já to v albíčku nenašla 😕

Jdu dočíst zbytek...snad tu najdu jen samé pozitivní zprávičky 😉

ee.liska
22. črc 2010

@kopa dodržuju co se dá, kromě výletů do sprchy 😉
@mari111 jé do Hodějic jezdíme na hasičské závody 🙂
@murynka to je mi líto ☹

ee.liska
22. črc 2010

@sirella jj doma, příští čt mám KO tak doufám že i doma zůstanu 😀

sirella
22. črc 2010

@ee.liska budem moc držet palůšky 🙂 A jak se cítíš?Je milé,jak tě manža hlídá 🙂 To ten můj byl dneska na pár facek 😝 Ale už mne to snad přešlo.

mari111
22. črc 2010

no vidíš Eli, tak až tam někdy budu na hasičské závody tak si dáme rande 😉

Mury upřimnou soustrast 😔

mari111
22. črc 2010

ÓÓÓ paní Sirell nás přišla zas jednou navštívit, jak se máš Sirelko?

sirella
22. črc 2010

Ahojky Mari 🙂 Přišla jsem jen nakouknout a dočíst,co je u koho nového.Četla jsem o tvé kontrole a jsem moc ráda,že je všechno OK...U mě co se týče malé je taky všechno dobré.Jen teda dneska jsem zas měla vztekací den a tlak mi vylítl na 160/100 a hned mi zvtrdlo břicho,tak jsem aj měla dost nervy.Ale už je to snad(ťuk,ťuk) dobré.Tlak se vrátil tam kam má,tak jsem klidnější.
A copak ty???Jak se vede???
Četla jsem jaké jste si tu dělaly chutě 😀 Taky bych si dala ...žampíky smažené a aj ten gulášek by bodl...mňááááám 🙂

sirella
22. črc 2010

@murynka Mury...to je mi moc líto 😔 Upřímnou soustrast

kopa
autor
22. črc 2010

@m_artasek no nejde si zvyknout 😀 😀 pro mě je ti furt přítelák 😀 😀 mě zase místo manželka říká žena 😀

@murynka to mě mrzí s dědou 😢 Upřímnou soustrast
@sirella už jsme tě nasměrovala 😉
@ee.liska já taky chodím na výlety do sprchy 😀 ale dneska jsem odpočívala,docela mi ztvrdlo dost břicho 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru