Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
25. črc 2010

@mari111 já taky nastupuju na mateřskou až dnem porodu ale už si to ukládala do pc a příště prý dostanu jakési papíry a doma vypíšu a pak ji je asi odevzdám.jj tatka jde.ten se na to už těší.už si nachystal fotáček a prý se nebojí.ale ted mi vyslepičila segra nedávno že si spolu psali přes fb a že má z porodu strach že neví jestli mi dokáže pomoct a ták a přede mnou dělá hrdinu jak se nebojí 😀 .budeš brát taky ten maliník a to lněné semínko jak šarlot?

petroska
25. črc 2010

furt přemýšlím co si jeste do vybavičky dokoupit a nic mě už nenapadá tak snad mám vše 😒 .včera sem si koupila ohřívačku na mlíko abych nemusela kdyžtak ohřívat v mikrovlnce tak su zvědavá jak to poslouží

ee.liska
25. črc 2010

@petroska tak to jo, tak hurá, mám taky poslíky 😀 jo a ty poporodní kalhotky jsem si koupila, stáli asi 30,-, je jich tam 5ks a jsou dokonce s puntíkama 😀 papíry dostanu te´ˇd ve čtcrtek, tak si to vyplním rovnou a na mateřskou jdu 1. srpna

@mari111 to už je jako by se to chystalo 😲 😀

petroska
25. črc 2010

@ee.liska teda všude kde čtu tak čtu že se jedná o polsíky 😀 ,ale musím mít pokaždý stejnou bolest.nesmíš ty bolesti víc cítit,musíš furt stejně 🙂

madormi
25. črc 2010

ahojte holky, tak já už jsem přestěhován´á mám hafíka 🙂 a nestíhám teda dočítat 😢

ee.liska
25. črc 2010

@petroska tak to jsem ráda, už jsem myslela, že pojedem 😅 😀

@madormi ten je kráááááásnýý 😵 😵 😵

petroska
25. črc 2010

@madormi ježíííš ten je božží 😀

maarrtina
25. črc 2010

ahoj, tak jsem Vás zběžně dočetla.
Gratuluji moc šarlott k malé Šarlotce a přeji hodně zdravíčka. 🙂

@madormi pejsek je hezoučký 😉

Já jdu zítra na 11h na KO, tak se vcelku těším, že nám řeknou, že je vše vpořádku.
Hledám si na netu nějaký seznam věciček, abych potom mohla podle toho nějak nakupovat a dokupovat.

madormi
25. črc 2010

Jéé Šarlotka je na světě. Tak hodne zdravíčka a blahopřeju

mari111
25. črc 2010

My sme byli na tej oslave a pak ještě pro jídlo, já dostala takovou chuť na špécle že sme pro ně prostě museli, teď sem uspokojila bříško a du proběhnout vanou a válet se 😅
Jo Eli ty máš vlastně ty puntikatý 😀 A myslíš že se to už u mne jako připravuje,jo? A jak dlouho se to bude jen připravovat? Jój ja už se tý holky nemúžu dočkat 😵 😵 😵 😵
Petroš tak to je dobře že se bojí jestli ti bude moct pomoct, to jsou od něho hezké starosti 😉 a že děla před tebou hrdiny-no přece musí, aby si si myslela že je v pohodě a při porodu si nedělala starosti ještě o něj.Múj milej de taky k porodu, sem na něho zvědavá 😅

mari111
25. črc 2010

Madormi to je krásnej hafím mazlíček 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jak plyšáček, bych ho rozmačkala mazlením 😉 🙂 🙂

mari111
25. črc 2010

maarrtina zítra držím palečky na kontrolu, vše bude jak má být 😉

nikissek28
25. črc 2010

Ahojte 🙂
konečně mám chvilku čas na net 🙂 po víkendu stráveném zase v práci jsem řádně unavená teda ☹
jinak jak se vám tu daří? nestíhám číst takže dočtu ráno 😉
dobrou noc

tercie
25. črc 2010

Ahoj holky, hlásím se po víkendu, měla jsem na návštěvě rodiče, teda Lukášek, páč na mě prej už sere bílej Tesák 😀

@sarlotta beruško moooooooooooooooc gratuluju k narození Šarlotky, ať je jí krásně na tom světě 🙂

Taaaaaaaaaaaková krásná zpráva 😵

ivomal
25. črc 2010

Zdravím Vás všechny po víkendu. Koukala jsem, že tady se bude rodit o sto šest🙂 Skoro co týden to mimčo 😉 , To je krásné.... 🙂

Jinak víkend jsem přežila v pohodě, lehce jsem v pátek zašpinila, bolelo mě až do soboty břicho jak na ms, ale nic. Zase vše v pohodě. Nemám už žádné těhu příznaky a tělo prcka drží. Někde v koutku je malilinkatá jiskřička naděje, že prcek roste, žije a srdíčko snad už tluče....bojím se čtvrtku, že jsme to pět prohráli... a pátek bude při revizi očistec... Chci usnout a probudit se až v sobotu doma v posteli, aby mi pak jenom někdo řekla jak to celé dopadlo....

mari111
25. črc 2010

Jo Petroš zapoměla jsem ti napsat že maliník piju ale lnené semínka né, to jsem tady poprvé viděla u šarlotky a už jsem se ji nestihla zeptat k čemu že to je dobré 😅

Terculík ajoj, no to víš, když máš doma takového krááááásneho klučíka tak co koho do tebe,že 😅 😀 😀 😀

Ivomal to ti věřím že se bojíš a chtěla bys to raděj prospat, ale musíš bejt statečná 😉 ve čtvrtek budeme moc držet palečky 😉

Já jsem vykoupaná a du si dát něco dobrého, ještě nevím co asi bobíka nebo přesnídavku a do postele, tak zítra pááá

tercie
25. črc 2010

@ivomal Ahoj, vítám tě tu... neztrácej naději,ještě pořád se to může zvrtnout k lepšímu. Jestli mrňousek žije, tvoje pochyby vnímá, vím, že se to lehko říká, ale víš jak je to s tou vírou...věř, a víra tvá tě uzdraví...moooc držím palečky ať je to v pořádku a ať se dozvíš jen ty nejlepší zprávy!!!

@mari111 no viď, co se mnou 😀 Teda zas jdou všichni chrnět jen sem vrazím nos 😀
Jóóóó´Mari jsem si na tebe vzpomněla, že jsme se o tom tuhle bavili...manža si pěstoval na chodbě pavouka, a dneska není doma, tak jsem mu ho před chvílí zlikvidovala 😀 Byl zalezlej u hl. uzávěru vody, máme tam zatím jen díru ve zdi, ještě jsme to nezadeklovali, a tam si neřád lebedil 😀 Tak jsem na něj dneska vzala sprej do bot 😀 no a jak odtamtud chtěl prchnout, tak chytil jednu plácačkou a to už nerozchodil 😅 No jo, no... já se mu do baráku necpala, musí pochopit, že s breberkama všeho druhu žít odmítám 😀
Jo a lněný semínko je dobrý taky na zvlhčení porodních cest 🙂 Já ho nejedla a ani nepila ty lupeny z malin 😀 a jak jsem dopadal... potrhaná od ucha k uchu...skoro 😀

Mám pár nových fotek, jestli se chcete podívat 🙂

tercie
25. črc 2010

Jo a chcete říct gól? 😀 JAk jsem si pořád stěžovala, že mi nejde net, že to blbne a vypadává... no taťka můj na to dneska přišel...stačilo vytáhnout žaluzie v okně... to jsem myslela že mě šlehne 😀 Dneska připojení super celej den, stránky nabíhají mrknutím oka, a já tu strávila tolik dní v nervech, že mi to padá 😀 Dobrý ne? 😅

tercie
25. črc 2010

Holkýýý já zas nevím na co odpovídat... jsem takhle po večerech už totál vygumovaná...tak pokud bych opomněla něco zásadního, tak se na mě prosímvás nezlobte... 😎 😔

tercie
25. črc 2010

Jooo a ještě jsem vám zapomněla říct, že Lukýno má dneska vlastně narozeniny... jsme si ho přesně před rokem urobili 😀 Jo a taky jsem dneska 1DC, ale do tabulky to není. Už mám druhou mrchu po porodu, a musím říct,že super, sice mě to tradičně štve, ale holky já jí mám po porodu bezbolestnou!!! Aspoň nějaký pozitivum 🙂

tercie
25. črc 2010

Já jdu snad dočítat znova, se nudím 😀

kopa
autor
26. črc 2010

Ahoj holky 🙂
My byli včera na výletě a dorazili až pozdě večer.Dneska jsem úplně vyřízená,vše mě bolí 😅 No a ještě se mi do toho zdál sen,že jsem byla na gyndě a doktorka mi říkala:odpočívat,odpočívat!!! 😀 😀 😀 No mazec už takové sny mám 😀

kopa
autor
26. črc 2010

@madormi Hafík je krásnej 😵 😵 😵 je úplně k pomazlení 😎

kopa
autor
26. črc 2010

Holky poraďte jakou vaničku si mám koupit 😅
Dneska budu objednávat ten kočárek a rovnou si tam chci nakoupit i vaničku.Jestli to dobře chápu,tak tyhlety vaničky nepotřebují už takovou tu podložku že? 😅
http://detskezbozi.com/inshop/vanicky-a-veci-na...

handm
26. črc 2010

Ahoj holky!
Tak po bláznivém víkendu jsem se sem konečně dostala. měli jsme první "vizitu" domečku kamarádů, během dne se nám jich tu vystřídalo asi 8 😀 a to se ještě zastavila kamarádka neplánovaně.. k tomu čtyři malé děti.. no mazec 🙂 celé dopoledne jsme s manželem připravovali občerstvení, uklízeli drobet, chystali, no prostě divočina...😝 ale zas jsme to vzali z jedné vody načisto... a taky za měsíc počítám zhruba je tu máme všechny zpátky, až se přijedou podívat na bobistu 😀😀😀

Snažila jsem se dočíst, ale nějak jsem to všechno stejně zapomněla 😝
MAri, ty ještě nerod, když už máš poslíky.... Nejdřív Hanana 🙂 tý držíme palečky... pak máš nárok.. znáš to, žádné předbíhání...😀 termín máš až za měsíc, holka... a já hned pak po tobě 🙂
Jsem vám zapomněla říct, že od středy (co byla) jsem ofiko na mateřský!🙂 Manžel nám s Bobíčekem za odměnu koupil MIlku 🙂Je to naše zlato 🙂
Zítra jdu na KO, snad bude všechno ok!!! A v sobotu sjme viděli konečně tu malinkou naší Berunku, ta vám je tak maličká... vypadá jako "stažený králík" 😀 chuděrka... má sotva tři kilča a 48 cm.. švagrová říkala, že má oblečky 48... jsem myslela, ze tak malinky ani nedelaji 🙂
všem držím palce na KO, Ivu tu vítám i když třeba ještě není všechno špatně - neboj, bude zase lépe a mimiskovi ještě věř!!!!


handm
26. črc 2010

@kopa kamarádi, co tu zrovna byli vcera a mají malinkou od června říkali, že tuhle tvarovanou vaničku měli a že to bylo hrozně nepraktický, že se tam malá nedala nijak pořádně držet, zlobilo je to.. tak že koupili obyčejnou, prostě oválek...
já mám taky obyč, ale třeba ti to zrovna bude vyhovovat, je to otázka...

paajaa
26. črc 2010

@madormi: krásný pejsánek. Já mám taky doma maltézáčka, ale už to není takováhle kulička.

@mari111: žádné rodění, ještě máš čas. Neboj utečeto rychle. Mě už teď přijde, že to těhotenství nějak letí. Proto si ho užívám. Teď bohužel v pelechu v velkou bolestí v krku. 😖

@tercie: jak je možné že se rodinka chodí dívat jen na Lukáška a co ty??

petroska
26. črc 2010

ahoj holky.Já dnes v noci měla takové bolení břicha že sem fakt bylapřipravena jed kdyby to nepřeslo,ale po 5 min byl klid.Zase mi tam dole asi straší 😕 .prcek už má zase dvou dení přestávku.už sem ho vychytala lumpíka.2 dny řádí že tam dělá snad kotouli a pak 2 dny je mrtvo 😠 ,tak se asi nervuju zbytečně proč se tam nevrtí,když sem mu na jeho fígl odpočinku došla 😀 .
@ivomal držím palečky at se mimišek ukáže s pořádným srdíčkem.musíš věřit že ten bojovníček tam je!
@kopa k těm vaničkám.já mám taky trochu tvarovanou a ted přemýšlím jestli mi ten prcek nebude z tama klouzat dolu?zjisti si jestli to tvarované,jak tam je na zádička,tak jestli je to protiskluzové.někde sem to viděla v prodejně že je to proti klouzání miminka a pěkně ti to prcka udrží.

m_artasek
26. črc 2010

Ahoj holky, tak já se úspěšně doma zotavuji. Dnes jdu na převaz, vytáhnou mi stehy z druhé operace a rukavičkový dren.
@madormi Pejsek je krásnej, my si první víkend v srpnu pojedeme pro pejska, budeme mít dlouhosrstýho jezevčíka, tak už se na něho moc těším.

kopa
autor
26. črc 2010

@handm ,@petroska díky za rady ohledně těch vaniček 😉 My tam nakonec zítra pojedeme 😀 páč já váhám mezi zelenou barvou a tedko i touhle,ale asi vyhraje tato 😵
http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/1691900-x-l...

@m_artasek Tak at tě to nebolí a jsi krásně zahojená 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru