Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. črc 2010

ahoj koníkovky 🙂 ahoj sarlotko 🙂 ted jsem dočítala tvůj popis porodu a uplně mne to dojalo a rozněžnilo 😵 já už ci takýýýý 😵 😵 ale to si ještě počkám 😅 tý jo maličká je kráááásňoučka, takovej pučmelounek, baculáček nádhernej 😵 ta by se muchlínkovala 😵 😵 😵 já zbožňuju takovýhle dětišky 😵

farmarska
28. črc 2010

miraxíku, že je ale Tobík dobračisko 😀 nechce, aby malé sestřičce nafoukalo do uší 😀 😀 😀 😀

farmarska
28. črc 2010

mad pejsek se naučí na záchod rychle, neboj 😉 chce to jen trpělivost a v případě, že udělá něco dobře, chválit, cválit a chválit a když něco provede, většinou stačí zpřísnit hlas, vyhubovat...a čoklík se rychle naučí vše rozpoznávat a pak ti bude dělat jen radost 😵 😵 😵

farmarska
28. črc 2010

jůůů já konečně tady a tady nikde nikdo 😕 😕 😕
tak já všem co se jich chytají nemoci, nebo nějak marodí přeju brzké uzdravení 😉 🙂
já se musím pochlubit, že tentokráde vyjmečně nemarodím 😨 😨 vůbec to nechňápu 😨 vždycky předtím, sotva jsem otěhulila, tak jsem onemocněla a marodila jsem skoro pořád a musela brát antb. atd.. 😝 😝 😝
a tentokráde nič! 😨 😕 nechci to zakřiknout, ale zdravotně se cejtím skvěle 🤐 😎

paajaa
28. črc 2010

@sarlotta: krásný popis porodu a ještě krásnější princezna. 😉
@ee.liska: krásné fotečky. Moc ti to sluší 😀

farmarska
28. črc 2010

halooo??? 😕 je u někdo??? 😕 😕 😅 😅

farmarska
28. črc 2010

ahoj pájí 🙂 jak se cítíš? 😉 co bžíško, roste? 😉

ee.liska
28. črc 2010

@mirax to je sranda 😀 😀

@sarlotta Šarlotka je prostě úžasná 😵 😵 😵

ivomal
28. črc 2010

Krásný porod a nádherná holčička - moc gratuluju🙂

ee.liska
28. črc 2010

Kopi, Paji děkuju 🙂 ještě nejsou upravené, ale ségra je docela šikovná tak jsme něco pofotily 😎 mám asi 50 fotek 😅

sarlotta
28. črc 2010

@ee.liska a jak se daří Tobě ? doufám, že se dojedeš na malou podívat 🙂)) jestli je teda všechno ok 😉

sarlotta
28. črc 2010

@farmarska 😎 to víš, že budeš ňufat a muchlínkovat 🙂)) ono to uteče...

ee.liska
28. črc 2010

@sarlotta zítra jdu na KO tak snad mě nechá doma 😲 ale jestli jo tak hned jak budete s Šarlinkou schopné přijímat návštěvy 😀

farmarska
28. črc 2010

jéé člověk se jde vyčůrat a najedenou vás tu je 😵

farmarska
28. črc 2010

když jsme u toho čůrání..holky těhulky, kolikrát za noc chodíte? 😅 já asi 4x za noc 😅 no je to děs 😝 doufám, že mne to brzy přejde a nebo se to alspon nějak zredukuje 😎

kopa
autor
28. črc 2010

@farmarska Farmíku já taky tak chodila 4-5 za noc a ted chodím zase 😒

kopa
autor
28. črc 2010

@mirax hezká fotečka 😀 😀

farmarska
28. črc 2010

holky jinak to lněný semínko teda fakt před porodem doporučuju 😉 já ho dávám takhle už několik let kozám před porodem a ty porodní cesty se jim fakt krásně promažou a porody ted většinou jedna báseň 😎
... hráz jim teda ale nemasíruju 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
28. črc 2010

@farmarska někdy 4x někdy jen jednou, ale tak 10x než vůbec jdu spát 😀 to by teda byla sranda, kdybys jim masírovala hráz 😀 😀

farmarska
28. črc 2010

no kopi ale že je to pěknej vopruz co 😝 člověk pak než zase zabere 🙄
jinak já už dnes ležím v noční košili v pelechu a psychicky se připravuju na zítřejší ráno 😀 půjdu po třech dnech volna do práce a táááák jsem se doma rozlenošila, že se mi nechce už ted 😀 fůůj a to raní vstávání 😝
tý jo a to nechci vidět, jak se na mne budou zítra v práci tvářit, páč jako hned v pondělí v poledne mi volali, ale já jim to nebrala, páč jsme zrovna cestovali a volali mockrát, tak jsem si pak vypla telefon a nechala ho vyplej do dneška a dnes jsem od nich měla pár jako že zmeškanejch volání...
no je mi jasný co mi chtěli..určo jim zase někdo vypadl, nebo onemocněl a chtěli mi zrušit mé tři dny volna a nahnat mne na odpolední 😅 😅 ale na to jsem se jim já vy.. 😝 😝 😝 Jako si myslím, že jsem si už nějaký to volno od práce zasloužila, po tom minulém týdnu šestnáctek 😝 😝 tak at si je dělá zase chvíli někdo jinej 😝 😝 😎

kopa
autor
28. črc 2010

@farmarska farmí já si tě dovedu představit jak máš na ruce bíle dlouhé rukavice a masíruješ 😀 😀 😀 😀 Jinak to wc je fakt opruz 😝 vždycky už zabírám a najednou musím zase vstát 😠

farmarska
28. črc 2010

Elí, nevím co by si o mne pomyslely mé kozy.. 😨 😕 🤐 😅 😅 ale případní jiní přihlížející..myslím, že bych pro ně byla jasný zoofil 😀 😀 😀 a vysvětlete jim, že chci jen aby to zvládly skvěle bez nástřihu 😀 😀 😀 😀

handm
28. črc 2010

holky to je zas diskuse 😀😀😀😀😀😀 masáž hráze kozám 😀😀😀😀😀
@farmarska jinak jsem tu psala kopíkovi, že většinou jdu vecer a pak zas az rano.. malokdy se vzbudim na wc.. asi jsem lenochod a trenuju roztahovani mocoveho mechyre, nevim, jakz to....🙂

handm
28. črc 2010

@ee.liska joo, fotecky super!!🙂 akorat si mi prisla uplne jina na tech fotkach, nez na tech drivejsich..
me prekvapily ty svetlejsi vlasy 🙂

kopa
autor
28. črc 2010

@handm No já to do rána fakt nevydržím 😅 ještě že mám ty chrániče matrace 😀 😀
Jinak koukala jsem na stránky Motola a tam píšou že mi vzít do porodky jen malou tašku spíš s věcmi pro sebe.Že tam všechno mají plenky,vložky....
No to bych chtěla vidět co je pro ně malá taška 😅

handm
28. črc 2010

@kopa já někdy taky ne, ale málokdy.. protoze se mi fakt asi nechce vylezat z pelechu 😀
ty vzala mimikovi chranice matrace, ty zloduchu?!😀😀😀😀

jo, ja taky koukala, ale spisvezmu vsechno a kdyztak to manzelovi dam zpatky domu, uvidime.. 10/8 tam jdeme na instruktraz, tak si myslim, ze nam k tomu neco reknou...🙂 ted se tam dva dny snazim provolat kvuli objednani do prvni poradny.. ale marna marna...

farmarska
28. črc 2010

holky když jsme u těch koz, koukáte teď na čt2? 😕 já jo 🙂 dávají tam o kozách 😉 a od tý holčiny já mám jednu papírovou kozu doma 😎 Je to teda už trošku starej dokument , už jsem ho před několika lety viděla...

kopa
autor
28. črc 2010

@handm Mě se taky vylézat nechce 😝 😝 No já si vemu věci pro sebe a trošku pro mímo a zbytek když tak doveze další den manža 🙂 Tak ty mi pak poreferuješ 😀

kopa
autor
28. črc 2010

@farmarska Farmí já na ten dokument koukám už podruhé 🙂 se mi to fakt líbí a holčina na to kolik jí je,je fakt taková vzdělaná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru