Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
30. črc 2010

@kopa doufám, že tabulka neosiřela a pilně se staráš 🙂 musím na ni kuknout 😎 máš ji na starost dokud neporodíš🙂)))

@wlladka paráda už jste taky doma... tak nám to fatk vyšlo stejně s tím propouštěním🙂)) a srpen je náš na kočárkování 😎 😀 Holky to bylo blaho jet s kočárkem 😵 😵 😵

@tercie děkujuuuu🙂 no sem byla taky vykulená z té rychlosti🙂

@paajaa tak pohyby... je to krásné to ťukáníčko 😵 😵 😵 užívej si a relaxuj, odpočívej a pohlaď mimíska 😉

@ivomal ach jooooo 😔 😔 😔 já mám za sebou 2 nepodařené těhu loni 🤐 ☹ ale uvidíš ono to příště vyjde... je mi to moooc líto sluníčko 😢

sarlotta
30. črc 2010

@mari111 neboooj🙂 přeju Ti porod tak 4-5hodinek postupných fajn kontrakcí, do vody a bez nástřihu🙂) 😎 joooo, tak is to napiš . Holky pijte maliník a papejte semínko já se fakt otvírala rychlostí blesku.. a prvních 5cm bylo bez bolesti - postupně - jen lehké tvrdnutí bříška. Maliník jsem vždycky zalela 2pytlíky do hrnce a pak přelila do džbánku a dala vychladit do lednice- přidala citron,matu a vypila celý ten džbánek za den 😉 a semínko lžičku ráno a řádně rozkousat a hodně zapít - vývary sem nedělala.

@ee.liska Tobe to slušííííííííííííí na těch fotečkách... fakt super krásné bříško 😎 aprcek už má před 2 kilča - určo má ve skutečnosti víc aspoň o 150g.. taky sem to tak měla... kdo Ti dělal ten odhad ?

samsa
30. črc 2010

@sarlotta Sarlotko, velikánská gratulace, malá je úžasná 😵 😵 😵
Holky, vůbec na vás nemám čas, tak se nezlobte, občas jen nakouknu, ale přispívat nestíhám.
Wladěnka už je se Šimůnkem doma, to je paráda.
@ivomal je mi to strašně líto, mně se to stalo taky 2x po sobě a nakonec jsem se dočkala. Je nás tady víc, co to zažily 2x, tuším, že i Wladěnka. Miminka se určitě dočkáš a moc ti přeju, ať je to co nejdřív. A až tady nakouknu příště, tak tu bude určitě svítit 12 tt 🙂 Holky, ale fakt, vždycky, když ankouknu, je tu nová těhulka nebo miminko nebo jsem v šoku, jak vám ta těhotenství utíkají.
Holky, mějte se, já zase snad brzo napíšu.

sarlotta
30. črc 2010

@m_artasek jééé štěnátko už bude doma🙂 těším se na fotečky příšerky 😎 😀

@natalie77 ahojík 🙂 tak prácička od září joo🙂 a jak dozvědět těhu-netěhu ? nejsem v obraze 😝 😎

sarlotta
30. črc 2010

@samsa děkujíííí🙂 Vy už máte půl ročku 😲 😵 😵 😵 gratulka 😉

handm
30. črc 2010

Dobré ranko,
šarlotko, ty si akční!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě jednou moc gratuluju ke krásné princezně a hlavně, že už jste doma a jak krásně všechno zvládáš!!!!🙂

Ivomal, je mi to moc líto, ale urcitě se povede brzy!! Ted to bude bolet, na duši i na těle trochu, ale brzy to bude dobrý a zas budeš těhulka!!! Moc na tebe myslíme!!!!!!!!!!!

sarlotta
30. črc 2010

@handm musím, musím... už mám 11 kilo dole z těhu a potřebuju ještě jednou tolik 😀

handm
30. črc 2010

@sarlotta ty jo, porodem 11, to maš za chvilinku dole i ten zbytek!! s tímhle tempem, co si nasadila 🙂🙂🙂🙂

maarrtina
30. črc 2010

@sarlotta ahoj, malá je nádherná. Moc a moc gratuluji a ať je tak hodná pořád. 😉

petroska
30. črc 2010

ahoj holky.Já včera prolítala lékáren a nikde to lněné semínko nemaj 😠 ,ale maliník sem nastestí sehnala tak ode dneška poctivě piju 😉 .koupila sem i balík porodnických vložek abych kdyžtak do nemocky měla kdyby je tam už nedávali,jinak muj pak obbstará kdyby chyběli ale teda ty porodnický kalhotky nechci-nelíbí se mi 😝 .taky sme vykoupili CaA.maj tam slevy jako krááva 😀 .zimní oblečení od 200 😕 .tak sem si hned za 1000kč udělala nákupek pro malýho.
@sarlotta teda malá je spokojené mimiško,šikulka krásná 😵 .kolik si prosím máme vzít balíku plenek do porodky?Já včera koupila balík pampers new born 42ks tak jestli rači balík jeste přikoupit?

petroska
30. črc 2010

@ivomal také je mi to moc líto.dnešek končí tím zlím a od zítra bude jen líp a brzy se zadaří 😉

handm
30. črc 2010

@petroska od kdy ze se to má pít? abych z toho neporodila dřív 😝 já ještě nechci 😀

petroska
30. črc 2010

@handm já si to četla u šarlotky v albíčku a myslím že tu říkala i ona od 34 týdne 😉

petroska
30. črc 2010

@handm taky doufám že se mi z toho nerozjede porod 😀 .ale ten malinik sem koupila jen sáčkový čaj ne sypaný takže si myslím že je to jako čajík a ne na vyvolání doufám 😅

mari111
30. črc 2010

ahojík holky, Téda Šarlotko ty si fakt nějaká akční, a hned takle na mazáž sis zajela, jo, no tak to se pak nemúžeme divit že si tak akční 😅 Malinká je fakt krásna 😵

handm
30. črc 2010

@petroska aha, tak od 34 TT jsem to prosvihla uz tak jako tak.. 🙂 ale az potkam lekarnu, tak si taky neco koupim 🙂 malini si natrham u tchyně na zahradě a budu vařit čerstvy 😀😀😀😀
a lněné semínko snad někde seženu taky... ale dám si to asi až od 37TT, pro jistotu 😀 abych neporodila...
s masáží jsem přemýšlela, ale to asi nezvládnu... ty akrobacie co předvádím ve sprše při holení mi stačí 😀😀😀 navíc teď mám ty léky na zavádění kvůli těm kvasinkám zatraceným, tak abych to tam nějak nerozdráždila ještě olejíčkem...

petroska
30. črc 2010

@handm no snad ty rady od šarlotky s maliníkem a semínkem nemužou pospíšit porod 😕 .taky už si na pipku nevidím když se holím.je to děs.su zvědavá kdo mě oholí před porodem 😀 ale zatím to zvládám.a na hráz taky prdím-stejně to moc nepomuže a nezabrání nastřihu.nevím no

ee.liska
30. črc 2010

@ivomal jejda to je i tak líto ☹
@sarlotta teda to máč doma zlatíčko 😵

ee.liska
30. črc 2010

@sarlotta děkuju, dělal mi ho dr Píštěk, teda tolik už jsi schodila 😲 😎

ee.liska
30. črc 2010

mě zase dneska blbne net 😒 asi tím počasím, ůbec mi nejde se připojit a když jo tak za chvilku zase nic 😝

flair
30. črc 2010

Tak já nakouknu po několika dnech a co nevidííím!!!!! Šarlotka je na světěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě 😵 😵 😵 Moooc gratulujuuu k superrychlému porodu 😀
A Šimonek je doma, náááááádhera!!! 😵
Farminčin prcek má srdíčko 😵 😵 😵 Děláte mi radost, holky moje koníkovský 😵
Maendy, ráda Tě tu vidím 😉 Je fajn, že máš nového partnera a miminko klapne určo. Docela často jsem si na Tebe vzpomněla, jak se asi máš 😉 Drž se a ať se štěstí na Tebe brzy usměje 😵

@ivomal je mi to moc líto, že musíš na revizi ☹ všechno má nějaký důvod, ikdyž to teď bolí. Drž se a vzhůru do nového snažilkování 😵

U mě vše ok, malá už není tak malá 😀 Začíná reagovat a vyluzuje prapodivné zvuky, v noci máme v postýlce snad celé ZOO, bo je nekutečný, co ze sebe dokáže vyloudit 😀 Jen se u toho teda blbě spí, že 😝 😅

mari111
30. črc 2010

Ahoj Flair, že malá není už malá jo, no letí to.Zoo je fain, ne, jen že u toho nejde spát ale je šikulka že už si s váma povída 😉

mari111
30. črc 2010

Flair a co takle fotku, nebyla by 😅

ivomal
30. črc 2010

Ahoj holky, jste všechny zlaté🙂 moc děkuju. Tak už to mám za sebou a před chvílí si mě manža dovezl domů. Šlo to rychle a bez komplikací, ani moc nekrvácím, trošku pobolívá bříško, ale tak normálně. Ráno v devět mě přijali, Ve třičtvrtě na deset jsem se probudila z narkozy a ve dvanáct mě pustili - no fofr, ale zaplaťpánbůh za to, ani za nic jsem tam nechtěla zůstat přes noc, doma je doma. Byli jsme tam celkem tři pacientky - všechny MA v prním trimestru.
No nic, je to za mnou, patlat se v tom nemá cenu, musíme koukat dopředu. Manža mi teď vaří oběd 😉 , jsem si poručila špagety se sýrem🙂 a omajdou, mám už docela hlad.
Jo jinak první porevizní kontrolu mám 17.8. a to by měli být i výsledky z histolky. Tak uvidíme, zatím jsem měla vždy výsledky ok a jsem až nechutně zdravá.....až na ty MA.Jo přijímací doktor se snažil vtipkovat, byl moc milý a pozorný a dokonce mě i rozesmál. Tak doufám, že ted vše proběhne hladce a do 4-6 týdnů dorazí mrcha (teď toužebně očekávaná) a vlítnem znovu na to 😎

m_artasek
30. črc 2010

@ivomal Ahoj, to mě moc mrzí, že to nevyšlo, ale jak píšeš, nemá cenu se v tom patlat a člověk musí věřit, že příště to vyjde. To je fajn, že Tě hned dnes pustili, já když v lednu byla na revizi, tak jsem šla domů až další den dopoledne, tak jsem 1 noc ve špitále strávila. No a teď s tím mimoděložním těhotenstvím jsem si tam pobyla 14 dnů, ale byla to fakt hrůza. Přeji Ti, ať Vám to brzo vyjde a máš uzlíček v náručí.

mari111
30. črc 2010

Ivomal tak aspoň že to šlo rychle 😔 , hlavně teď co nejvíc odpočívaj ať múžete co nejdřív začít snažilkovat a už to bude vše v pořádku, uvidíš 🙂

mirax
30. črc 2010

Ahoj 🙂
takových nových zpráv!

@sarlotta ...malá je krásná, úplně mě to dojímá..no, mně asi dojímá všechno...@wlladka..pořád jsem na tuhle úžasnou zprávu čekala. Šimonek má přes dvě kila a už šupajdí domů! Moc držím palečky, aby se nadále vyvíjel takhle krásně 🙂 , je to šikulínek 🙂

@ivomal..drž se a šetři se, šest neděl uteče!

@flair..fotkuuuuu! 🙂 🙂 , ještě jsme Melisku neviděly 🙂

U nás leje, Bětulka spí už pěkně dlouho, Tobík kouká na pohádky. Chtěli jsme jít ven,ale takhle nevím, snad se ještě vyčasí.
Dnes jsem dala Bětušce první mrkvičku...vůbec jí to nechutnalo, celá se otřásala, kuckala, slzy vočích 😝 , ale co si pamatuju,s mrkví jsem neměla úspěch ani u Tobíka. Zítra dám ještě samotnou mrkev, pak to nějak vylepším brambůrkou 😉

mirax
30. črc 2010

Ještě taky posílám Bětuli 🙂

mari111
30. črc 2010

jééé jak se krásně směje Batulinka, zlatunká je Mirax 😵 😵 😵 😵 no ségrina Sofinka taky nechtěla, první sousto vždy uděla mlýnek, že to vyplivne a pak už papá , ale ty úškleby na začátku u toho jídla , no to bylo něco ale teď už v pohodě 🙂

tercie
30. črc 2010

Ahoj holky,dneska jsem se sem dokopala dřív .-D Právě jsme doobědvali,Lukášek mlíčko a já smažený žampionky s brambůrkama...jsem na ně měla chuť jak jste tu o nich mluvily 😀 Malej teď na chvíli usnul a pak se chystáme asi ven.
Co jinak, je tu někdo? Holky fotky krásný, šarlotka i bětulka 🙂 to budou nevěsty 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru