Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
1. srp 2010

Ahojky holky, já jen průběžně hlásím, že od včerejška už vůbec nešpiním, bříško včera max dvakrát pobolelo, ale jen velmi krátce, je mi jako kdybych vůbec nebyla na revizi, cítím se úplně fajn 🙂. Začala jsem zobat Wobenzym, urychluje to hojení, tak jsem na kůře 3x5 tabl. denně. Doktoři to po operacích běžně doporučují. Tak snad to pomůže, tělo se rychle zmátoří a mrcha dorazí co nejdříve. Taky piju Kontryhel, aby se děloha dala co nejdřív do pucu. Jinak od včera peru prádlo - nějak se ho za posledních pár dní nasbíralo moc, jen se netěším na to žehlení. To budu dělat zítra, jsem do úterka doma, vzala jsem si dovču na zotavenou. Včera tu byla kolegyně s nastávajícím, přivezli svatební oznámení, tak bylo fajn. 🙂 Manžel teď dělá oběd a já mám nakázáno odpočívat, tak si to užívám🙂 Přeji krásnou neděli všem 🙂

mari111
1. srp 2010

Ahoj holky, krásnou neděli přeji, Ivomal jen odpočívaj, manža je hodnej že ti takle dopřeje odpočinek 🙂
Eli no jo jen si postěžuj, to pomáha ale starat se budeš muset stejně o hafí 😅 no jo no je to blbé ale snad to nějak zvládneš, nebo si to třeba máma ještě nějak zařídi dovtedy 😖
Terculík dík za odkaz, no sou tam nádherné žirafky, manža se pose.e, počkám na jeho výplatu a du objednávat 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
1. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám,že venku je krásně a tady je mrtvo 😀

kopa
autor
1. srp 2010

@ee.liska Eli teda to si mamka vymyslela vid 😠 Však ty taky nevíš co dřív...Jenže co naděláš 😅

kopa
autor
1. srp 2010

@ivomal To je dobře,že ti je fajn.Mě po revizi furt bolelo břicho 😒 ale odpočívej 🙄 já po dvou dnech šla na menší procházku a pak mě festově chytila bolest ☹
@mari111 ty jsi taky správně prdlá s těmi žirafami 😀 😀 😀

murynka
1. srp 2010

ahojky 🙂

@kopa jsme tady 😀 😀 jak se máš novomanželko??my jdeme na svatbu ted 6.8 😵 😵 😵

kopa
autor
1. srp 2010

@murynka Markét mám se dobře 😉
Manžílek mě furt opečovává 😀 tak mám doma pohodičku.No začínám nakupovat výbavičku.Páč když vidím že holky jsou tady po nemocnicích a nebo se rodí dřív,tak mám z toho celkem strach 😅

mari111
1. srp 2010

Jo kopísku prdlá,no ale co naděláš 😅 😀 😀 😀

ivomal
1. srp 2010

@kopa snažím se, taky se chystám na malou prochajdu s pejskem a hodlám vyvenčit i manžela, jen kousek tady po okolí. Hrozně se nudím. Večer budeme sekat trávu na zahrádce a zaleju to a pak si se sousedkou dáme mojito, mám vlastní mátu 🙂 a zbytek ingrediencí jsme nedávno dopořídili. Včera jsem ho dělala poprvé a bylo moooc dobré.

kopa
autor
1. srp 2010

@mari111 tak každý je na něco ujetý 😀 😀 😅
@ivomal tak to jsem ráda,že jsi v pohodě 🙂 mojito jsem nikdy neměla 😅 ale na svatbě si ho všichni dávali a já jim záviděla 😀

ivomal
1. srp 2010

@kopa včera jsem měla na návštěvě bývalou kolegyňku s budoucím manželem a protože on je řidič, dostal nealko verzi - prostě jsem jen vynechala rum a moc mu to chutnalo...I když já nevím, já dělám verzi s tonikem, to by asi taky nešlo v těhu... 😖 No musíš ještě pár měsíců hold počkat....Než se naděješ bude prcek bude mezi námi🙂, třeba to pak po dokojení jednou vyzkoušíš🙂

kopa
autor
1. srp 2010

@ivomal No já myslím,že na svatbě pili pubertáci nealko,hlavně jsem jim to záviděla v tom horku,že je to osvěžilo 😀 já byla raději na matonce 😀 No už se těším až to pak ochutnám 🙂

mari111
1. srp 2010

taky bych si dala mojito, kor když sou venku ty smažáky 😒 no ale počkám si 🙂

mari111
1. srp 2010

holky já mám na něco dobrého chuť a nevím na co 🙄

kopa
autor
1. srp 2010

Mari já už vyžrala celou lednici 😀 😀
Dala jsem si dvě hrušky,kostíky,přesnídávku 😀

mari111
1. srp 2010

tak du si dát přesnidávku a pak nevím co , bo toto mi určitě stačit nebude 😅

nikissek28
1. srp 2010

ahojik, tak jsme se pravě vrátili z brna, kde jsme byli podívat se na wtcc(závody cestovních aut) takže se valím osprchovat najíst a spát, bo jsem utahaná jak kotě 😒

mari111
1. srp 2010

Holky a co čajori? dlouho tu nebyla 😕
Du hají, tak zítra pááá

paajaa
2. srp 2010

Krásné ráno,

Petroska: držím palce, ať jste brzo doma 😉 a pořád 2v1

Farmi: tobě ty týdny taky krásně naskakují

Nati: ať je malej brzo zase fit.

Eli: teda to být tebou, tak bych na mamku byla taky pěkně naštvaná

Jinak já prosím o radu. Od včera mě pobolívá v místě, kde bolelo při ovu- podbříšek. Myslíte, že bych mohla mít zánět vaječníku nebo se jen roztahuje děloha. Dnes jdu na prevenci na urologii kvůli té mé ledvině, takže snad to nebude zánět močáku- ale to 100% poznám a od bolesti se to rozjede skoro hned. Tak nevím, zda zbytečně plašit a jít k Dr. Jinak mi nic není, ale tohle mě znervózňuje. 😒

handm
2. srp 2010

dobré ranko!!🙂
tak je po víkendu a jsem zas doma sama 😝 člověk aby si zvykal, že to lepší nebude, aspoň že manžel nemá žádné noční atd...
E.elisko, teda maminka to pěkně promyslela...😝 chápu, že si naštvaná!!! a nikdo další už nemůže se jí tam na hafany mrknout?!
Petrosce moc držím palce, at to ještě vydrží jako Kindervajíčko 2v1, Filipek ještě snad bude rozumny.... Tedy, z ničeho nic po třech minutách je fakt hustý'!!! Moc na vás myslíme 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Farmi, ty hezky odpočívej!!! Už to máš za pár!!!
Paaji, to nevím, ale jestli ti to přijde divná bolest, šla bych.. za to nic nedáš a G-Dr se nemůže divit s tvými ošklivými zkušenostmi, že máš strach a chceš všechno radši prověřit!!
Ivo, to je super, že je dobře!! A brzy bude ještě líp!!! Určitě!!!
Kopi, Mari, tak co jste si daly holky dobrého?

farmarska
2. srp 2010

ahoj holky 🙂
včera jsem byli na té pouti a i dopoledne jsem si stihla něco udělat na zahradě a večer jsem padla do postele, byla vás schopná dočíst, ale dřív než jsem zareagovala, tak jsem vytuhla 😅 a to mám takhle ted snad každej den 😅 lehnu, dočtu a spím 😝 no to si pokecáme že 😀 😀 😀
jinak ted mne čeká týden odpoledních, tak snad toho dopoledne sthnu víc než večer 😀

farmarska
2. srp 2010

jinak moc myslím na šarlotku, japak se s malou asi mají 😕 🙂
a na petrosku, snad je dva v jednom a ještě chvíli bude 🙂
a ivomal přeju, že jí nic nebolí a moc nešpiní a snad bude po kontíku a prášcích zase brzy fit a moct začít nové snaženíčko 😵

farmarska
2. srp 2010

jo pájí copak já, ale ty si tam ty tejdny snad připisuješ 😀 😀 🤐

farmarska
2. srp 2010

no holkýý kde jste kdo?? 😨 dopoledne tady nikdo není, odpoledne budu v práci 😝 a večer padnu a spím 🙄
.......jak si má takhle člověk podrbat 😀

markee
2. srp 2010

ahojky holky,
jak se máte? Snad dobře.
Já mám tento týden odpolední,takže jsem zvědavá jak to zvládnu a i malá. Bude dnes a ve čtvrtek spát u mojí mamky,dny,kdy je Míša v práci. No opravdu uvidíme jestli padnu za vlast nebo ne 😅
Jinak malá si včera u babičky objednala ke svátku dort princeznu. Přivezla jsem jí panenku,které jdou vyndat nožičky a půjde na ní ta mandlovka nandat bez úhony panenky. Malá chce Růženku-takže bude v růžových šatičkách. Svátek má 21.8.,ale dortík nevím kdy dostane,pže toho jednadvacátého jdeme na padesátiny. Malá je rozumbrada a pořád vypráví,zpívá a prostě je to čilé dítko. Už se jí zahojili kolena,tak jsem zvědavá,kdy se zas někde vymlátí-jde do všeho po hlavě.
Já zjišťuju,že tloustnu-takže super. Vím,že bych měla se sebou něco dělat,ale já nemám absolutně energii. Mám teď takové líné období,ani nevíte.
Mějte se tu hezky.

farmarska
2. srp 2010

markee supr , že jsi se ozvala..jak se máte 🙂 I já mám ted tejden odpoledních 😝 Já mám svátek 15.tého a taky budu dělat dorta, ale obyč. kulatého čokoládového. Sváte mám sice já, ale Robert ho na mně vyškemrl, že bych měla upíct, že by si ho moc dal..a to jsem původně myslela, že to odudu jen zákuskama z cukrárny 😅
Tý jo, tvoje malá je teda čiperka, to si s ní babička to hlídání užije 😀 ale určo jim to spolu půjde a budou se mít doře 🙂
a o tloustnutí m ani nemluv, já jsem ted taky totálně bez šťávy a jen ležím, cpu se, spím, žeru, ... 🙄 😝 No ještě e alspon do té ráce chodím, páč to je jediné pozitivum, že tam jsem donnucená makat a nažvekat pořád něco 😀

markee
2. srp 2010

Farmy,ale ty máš nárok tloustnout a být unavená. Už ti skončila zkušebka?
Já jsem fakt asi lenivý tvor či co,pže opravdu než se dostanu do nějaké dobré frekvence skloubení práce s domácností,tak mi to vždy trvá. Štve mě,že není práce pořád a prostě občas nás nechaj týden-dva doma a pak se zas dostat do tempa je děs.
Jinak dnes budu spát v baráku úplně sama,se asi z toho potento. Jenže u mamky bych se nevyspala,takže radši pojedu sem,kde nikdo nebude. Míša je v práci a tchýně jela sjíždět vodu.
Jinak já malé dort k svátku nedělám,ale přeje si berušku a panenku,takže jsem říkala,že když to tak moc chce,tak panenku k svátku a od babičky(mé macechy)a berušku jí pak k narozkám spáchám já 😅

handm
2. srp 2010

ahoj, tak jsem tu z milionu pochůzek.. a hrozně mě to zmohlo.. je tam hic zas jak blazen.. tak musim do sprchy a spachat něco k obědu .-)
tak hezky odpocivejte holky a lenoste!!!!
zatim paaa

mari111
2. srp 2010

ahojda holky, no teda Marke to zas bude krásnej dort, bych si taky dala. A že si lína, mi povídej, ja než se k něčemu donutím to je doba, třeba teď musím jít vařit a nechce se mi ale už mi kručí v břiše tak se musím dokopat 😠

Farmíku kolik ještě musíš bejt v tý rachotě?

Handm u nás je chladno a chvilkema prší 😉

natalie77
2. srp 2010

Ahoj, všechny vás zdravím.
Tak malej má asi nějakou virozu, v sobotu a neděli měl horečky, dneska má do 38 st, což je už dobrý. Začíná pěkně jíst, pít...a zlobit 😀 , tak bude brzo dobrej. Asi se nakazil od sousedů, byli tady v pondělí a kluci měli to samé, jen měli kome 38 st asi tři dny...malej to měl skoro ke 40 st......no spala jsem s ním, jsem se bála, aby neměl ty febrilní křeče...tak jsem teď taková praštěná...
Jsem ráda, že jste v pořádku...no za chvíli se začne zase rodit, že Mari?
Farmíku, ty bláho 10. tt? Si to připisuješ, ne? Doufám, že je Ti dobře.
Sarlotko, jak se máte, jak to zvládáte? Co malej na sestřičku? Snad ho nadšení bude držet co nejdéle.

Tak jdu poklidit a udělat si kávu, jsme nějaká mimo 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru