Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
25. srp 2010

@wlladka 😀 😀 😀 že až ve dvou letech 😀 Tak si užite sluníčko 🙂

madormi
25. srp 2010

@wlladka malý je úžasný!!

handm
25. srp 2010

jeee, sjem propásla wladenku!🙂 malý je krásný šikulka!!!! a nebooj, on ti to všechno ukáže, jen co zacne lezt atd...🙂🙂🙂🙂
paráda!!!!
je mari, tak ty máš ten druhý termín ještě dýl než já....😝 tak to budem fakt za slonice 😀😀😀

mari111
25. srp 2010

handm, no jo slonice 😀 nebo pudem fakt najednou, to by byla prča 😀 a co ta Eli, ještě tady nebyla 😨

handm
25. srp 2010

no, tak aspon v tom nebudu sama 😀😀😀
eli tu nebyla a klidne bych si tipla ze uz je zas v porodce a tentokrat tlaci 🙂 ale zas sarlotka ma na ni cislo, takze by nam jiste dala vedet ....🙂

mari111
25. srp 2010

jen jestli by Eli stihla dát vědět, šak to u ní mnělo bejt rychlé 😖 no som zvědavá kdy se ozve, takle nás napínat 😠

handm
25. srp 2010

@mari111 vid, to je jak já v pondělí...🙂🙂 jenze obcas to fakt nejde dát vědět.. třeba ty půjdeš na natáčky, už si tě tam nechaj a taky budem napnuty jak kšandy, protoze nebudem vědět, co a jak..
jinak bych si měla neco uvarit k obedu, ale nechce se mi ani drobet...🙂
jdu dát varit aspon ryzi...

katyna6
25. srp 2010

tak jsem si teď prima poklábosila s kámoškou(aspoň nějaký relax),jdu pověsit prádlo a u vaření budu nakukovat,jestli třeba už konečně někdo nerodí 😀

mari111
25. srp 2010

noo tak to ja bych napsala, mám číslo na Šarlotku 😉 nebo manža by napsal sem na koňa až by dojel domu 🙂

katyna6
25. srp 2010

wladi-malej je nádhernej!Jak se od narození pěkně spravil,bobek maličkej! 😵 😵 😵

kopa
autor
25. srp 2010

Ahoj holky,
jsem zpět od doktorky.Budu se vás snažit během dneška dočíst.Ráno jsme jeli na 8hod. na gyndu a doktorka nikde,tak po 8,30h. jí volali a ona doma,že si myslela,že ordinuje až zítra 😅 😅 Tak jsme čekali do 9,15hod.Já ráno byla nalačno :-a sebou jen malou sůšu 😀 Sestřička říkala,jestli mi je dobře,že jí přijdu náká jetá 😀 😀 No jo ono vstávat v 5,30h a celou noc se převalovat a nespat kvůli těm vazům no děs 🤐 🤐

Jo a v pátek 27.8. jsem ofiko na mateřské 😎 😀
No a na kontrole jsem řekla,ty moje problémy s vazy a s bolesti u pupíku.Tak jsem vyfasovala 4x denně magnesko,s tím že když se to bude zhoršovat naběhnu hnedka k doktorce.V případě bolesti těch vazů u nohy,půjdu na chirurgii.
Jinak prohlídka v pořádku.Hrdlo zavřené a čípek 0 🙂 Vše je v pořádku a mimík je stále hlavičkou dolu a už prý by měl zůstat,a srdíčko jsem viděla na utz 😉

Cestou jsme se stavili v HM 😉 Koupili Víťovi krásnou bílou kombinézku,overálky na spaní,džíny,komplet mikinku s tepláčky a ve Scanu jsme koupili peřinku a polštář,dvoje povlečení(s medvídky a druhé se sobem,prostěradlo)
Ted vařím a mám dost 😒

handm
25. srp 2010

@kopa téééééda kopíku, to jste to hezky pořídili, i kdyz ještě s problémy ráno 🙂 doktorka je dobrá, zapomenout, že ordinuje 😀😀😀😀 ale hlavně, že to dopadlo a mimisek je v poradku!!!!

ee.liska
25. srp 2010

ahoj, konečně jsem se dospala, celé dopolko jen pospávám 😀

@handm taky bych nejradši to šplouhnutí 😒 že do dvou dnů? super 🙂 dneska mám zase ms bolesti od rána, včera jsme byla na dlouhé procházce, tak jse zvědavá jestli se bude něco dít

ee.liska
25. srp 2010

@madormi určitě tam zítra dálnice budou 😵

@sarlotta jé rodinka v jedné posteli, to je super 😀

@mari111 držím palce na KO 🙂 a už máš i pračku, no super 😀
já bych měla dneska žehlit 😝 včera jsem koupili ještě zavinku tak jsem jí oprala a ještě jí přelétnu žehličkou, děláme si srandu, že se Matymu nechce do té béžové, že chce novou zelenou 😀 tak jí nachystám a pojedu do porodky 😀

@aja.83
@katyna6 to je na prd s penězi 😠

petroska
25. srp 2010

@kopa kopy já měla jen svoje nohavičkové kalhotky a ty byli pro mě supr i normální tlusčí vložky.akorád sem měla dvoje kalhotky na den a 2 balíky vložek na tyden .fakt se toho doost spotrebuje jak pak furt chodíš na vecko 🙂 .a pyžámka taky aspon 2 kdyby ste náhodou protekli.overálky jsou pro malého na noc nejlepší,netlačí je to jako bodyčka a tepláčky a taky mám čunátko jak psala šarlota že už i 2x za noc někdy převlíkám skrz toho že se pokadí až na záda a pak pyžámko vypadá 😀 ,a to máme plínky velké že mu to zakryje záda 😀 .navíc mám vyzkoušené už 3 ruzné plínky a pampers jsou nej nej 😉 podle mě.akorád co 2 hodiny nová plínka tak u nas jen letí.naštestí máme hodnou babičku a plínečky doveze 😵 .

ee.liska
25. srp 2010

@wlladka to je ale brouček 😵 😵

ee.liska
25. srp 2010

@kopa jé už na mateřské, gratuluju 🙂 🙂

mari111
25. srp 2010

no Eli téda ty už fakt pojedeš brzo rodit, no zavinku už prďola má novou takuž múžeš 😀

ee.liska
25. srp 2010

@mari111 jj jen by ještě mohl počkat na tatínka, jak dojede z práce 😀

sarlotta
25. srp 2010

@wlladka jé ten je klášný 😎 atu houpačku jsi koupila vidím 😉 😉

my zatím v lehátku eee... jen tak tak sihnu sprchu a to je prosím najezená čaramůra 😀 nejlíp je jí ve vaku 😝 😉

handm
25. srp 2010

@ee.liska teedy, a cos páchala v noci, zes musela dospávat?!😀😀😀 poslíkovala si?!
budes první, no-.. ale odpoustim ti 😀😀😀😀
je to super, aspon nekdo 🙂

ee.liska
25. srp 2010

@petroska jak tak koukám, asi přikoupím overálky na spaní, jestli to bude takový pokakánek 🙂
a jak se jinak máte???

sarlotta
25. srp 2010

@kopa teda takové nákupky... super 😉 😉 já včíl tak přes net leda 😀

ee.liska
25. srp 2010

@handm jj ale nepravidelné to je 🙂 už bych fakt jela, mám strach že jestli ty ms bolesti jsou pořád na to otevírání tak abych pak do porodky nedojela s malým mezi koleny 😀

handm
25. srp 2010

holky, jdu na poštu..😀 jdu zkusit tercinky návod a vyrazim.. takze kdyby neco, manzel vam da vedet 😀😀😀😀

sarlotta
25. srp 2010

@mari111 no pěkně mi napiš až bude Laurinka na světě 😎 😀 dokojím a hned holkám písnu.. já nic jiného totiž nedělám 😲 😀

sarlotta
25. srp 2010

@ee.liska čéče, kdy máš kontrolku ? mě odešla zátka ráno a odpolko sem rodila 😎 ale vyvolávačka.. takže já to vidím na dnešní noc 😎

sarlotta
25. srp 2010

@petroska jj petři já ty plenky ani nepočítám, malá kadí furt.. stačí aby zabečala a už má prcnuté a nechce v tom byt, darebačka.. takže 10-15ks denně 😲 😅

petroska
25. srp 2010

@ee.liska pokákánek ani ne spíš mi to boblinká po každém jídle,nebo při kojču mu teče z pusiny mlíko 🙂 .fakt radím ,na spaní mooc pyžamek.jinak se máme parádně.malý je hrozně hodny.spinká,papá,spinka,papá.vubec nepláče jen když ho nestihnu nakrmit jak on si vyžaduje tak mi sem tam jemně spustí jako že bych si měla už s tím mlíkem pohnout jinak je fakt mooc zlaty.jen skoda že je u nas tak nádherně a my nemužeme ven.

sarlotta
25. srp 2010

@petroska musíte mít určitou váhu abyste mohli ? tak pak se sejdem jooo🙂 někde v Uh.H. vyberem nekuř restauračku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru