Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
26. srp 2010

@katyna6 Ahoj Katynko 🙂 🙂
břicho zase bolí 😒 Došla jsem si jen do krámu a jak jsem šla nazpátek začala mi zase ta bodavá bolest a když jsem si na to šáhla,tak to bylo jako když se spálíš kopřivou 😅 Včera na gyndě jsme dostala hořčík,no a kdyby se to zhoršovalo mám přijít 😒 Nevím co s tím a přišlo mi,že ani doktorka neví 😅
Jak jsem přišla domu,tak jsem si na to místo dala ruku a hnedka se prcek hýbnul.Já mám takový pocit,že mi tam něčím tlačí on 😅

katyna6
26. srp 2010

@kopa -ani doktorka neví,hmm.Ale tak hlavně,že je všechno v pořádku,musíš se hodně šetřit,třeba ten klid a magnezko pomůže!

ee.liska
26. srp 2010

@katyna6 dojeď mu domluvit, protože se mu pořád nějak nechce ven 🙂

@kopa hodně se šetři a kdyby se to zhoršovalo tak radši k dr, připadá mi, že oni ti doktoři v těhu půlku věcí léčí magnézkem

kopa
autor
26. srp 2010

@katyna6 Katynko já celkem odpočívám.Dva dny mě to bolelo i v noci,ale na dnešek jsem se krásně vyspala.Tak doufám,že to zas zmízí 😒
@ee.liska Eli no s tim magnézkem máš pravdu 😒 Fakt tím léčí vše...Doktorka říkala,že je to tím jak roste ta děloha a vazy...a že si myslí,že to nepřestane 😅 Tak kdyby to aspon mín bolelo 😅 už to musím vydržet těch pár týdnů 😅 Ještě říkala,že to nemá vůbec vliv na čípek a mímo když mě prohlížela.

katyna6
26. srp 2010

@kopa -tak,tak,pěkně odpočívat.Ale já si myslím,že i kdyby to bolelo ještě víc,přesto budeš ráda. 😉 😉 .Tak hezky polehávat,já jdu ještě pověsit poslední pračku,pač včera by se mi to už nevešlo na šnůru a za chvilku pojedu ke kadeřnici.

katyna6
26. srp 2010

@ee.liska -eli,tak mu ještě chvilku v klidu bříška dopřej,ještě má čas.Si vem,co na něj venku čeká za hrůzy 😉 😀

kopa
autor
26. srp 2010

Holky ještě vám sem hodím včerejší nákupy 😀 Jsem úplně nadšená z kombinézky 😅 přesně takovou jsem chtěla 😀

ee.liska
26. srp 2010

@kopa jejda, že by to nepřestalo? snad se to aspoň zmírní
pěkně jsi pokoupila 🙂

@katyna6 to se máš, ke kadeřnici 🙂

konečně jsem přeléla tu slivovici, manža jí má nachystané 10 litrů a prý snad nepochybí 😀 to bude u nás teda vypadat 😀

kopa
autor
26. srp 2010

@katyna6 Katynko,pro mímo to vydržím 😀 Katynko uží si to u kadeřnice 😵 Já bych taky potřebovala,naposled jsme byla v Lednu 😅 Ale já si to doma vždycky trošku přistřihnu 😀
@ee.liska tak slivka ju?To máte připravenou na oslavu malého?

natalie77
26. srp 2010

Ahoj, hlásím se po dovolené, která byla krásná a holky já se tam snad zamilovala znovu do manži...byl tak super, spontánní, veselý, byla to opravdu super dovča a hlavně letos poprvé, kdy jsme nenavštívili v zahraničí lékaře 🙂 .

Nestačím Vás dočíst, to je jasné, ža těch skoro 14 dnů jste toho hodně napovídaly.....
Tak jsem okoukla tabulku....a vidím, že se narodil Oliverek, tak mooooc blahopřeji a přeji hodně zdravíčka.
Také jsem zahlédla, že @madormi má sílící čárku, tak tiše doufám a blahopřeji a držím pěsti, ať je to vše v pořádku.
@farmarska už jen chvilku a budeš doma těhulit na gaučíku, jsi šikulka veliká 🙂 .
No tento cyklus to asi nevyjde, protože jsem si nestihla zajet pro léky a injekci Pregnylu a potřebujju oběhnout s Márou oční, ortopedii a zítra máme přijít na očkování, tak budu mít doktorů až až....
Mrcha mi přišla dřív, tak jsem musela doktorku před dovčou zrušit a jdu tam až příští týden, a to už bude po všem, tak mě zkontroluje po půl roce od druhé revize a budu mít jistotu, že jsem ok.

Tak se mi tady opatrujte, jsem na Vás myslela.....večer se ukážu 🙂 .

wlladka
26. srp 2010

Ahojky,
rychle vás jdu skouknout a porod pořád žádný!!!??? 😒 Mimísci cítí, že se venku ochlazuje, tak chtějí zůstat v teple. To je jasný. 😉
tak teda gratuluji Kopince k ofiko mateřský a ke krásnýmu nákupu. Fakt pěkný!

madormi moc gratuluji k sílícím čárečkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
palce držím Ajince na kontrole
Šarlot má taky krásně nakoupeno a malá je moc pěkná
Aronkův Honzíček se nedavno narodil a už 7 kg!! Teda, to my budeme mít v roce, ne? 😲

...pročetla jsem vás v rychlosti a už si nevzpomínám. No, hlavně že jste všechny i s miminkama v pořádku. Čárky také nějaké přibývají, tak je to super. Jen by těch // mohlo být víc, že?! 😒

Jo, a děkuji za pochvaly na Šímu. 😵

wlladka
26. srp 2010

@sarlotta houpačku jsem koupila a udělala jsem dobře. Malý si tam pěkně lebedí, když se mu nechce spinkat. Jinak jsem ho musela pořád chovat. Někdy se to dítko prostě odložit musí. 😒

wlladka
26. srp 2010

Tak jsem nakojila, uspala a teď rychle něco uvařit. budu načumovat 😉 😕 😵

mari111
26. srp 2010

ahojda, tak natáčky zas v klidu, 😖 už mi říkali tam sestry jestli bych už nechtěla rodit, říkam že chtěla už dávno ale malinká nechce, ta jedna mladá mne nasrala, prej já už vás ani neobejbu a už vám dělali odhad, nebude veliká, no tomi teda dala, sem akorát odvtedy nasrana, já vím že to je mladá holčina, o těhu ví asi prd ale naštvalo mne to 😠 a hlavně znervóznilo. 😔

paajaa
26. srp 2010

Ahoj Holky,
tak koukám, že se ještě nerodí a já se těšila na nové přírůstky. Ale hlavně, že se mají miminka v bříšku dobře- hezky se dopékají a Laurinka čančá. 😀 😀 😀

Madori: moc gratuluji k sílící //. Ať je vše v pořádku.

Jinak já jsem byla na kontolní utz v nemocnice kvůli té diletaci ledviny a nesrovnalo se to, tak nás má můj doktor někam ještě poslat- řekla bych že Gennet. Mám z toho spíšené pocity. Bylo mi řečeno, že se nemám bát, ale až tam někde rozhodnout co dál. V pondělí jdu na kontorlu k svému Dr., tak snad dostanu žádanku. No jo holt má ty ledviny po mě. ☹

ee.liska
26. srp 2010

@natalie77 to je fajn, jak jste si užili dovolenou 😵

@wlladka tak houpačka zabírá? aspoň si trošku odpočineš 🙂

@paajaa to je mi líto, těch levinek 😒 ale určitě to bude dobré, budu moc držet palce 🙂

@mari111 neboj, nebude veliká 😉 to jen ta mladá blbě kecá 🙂

mari111
26. srp 2010

@ee.liska no doufam že kecá, vzhledem k tomu že e ani neotvíram budu mít asi brutal porod, no jo, no, hlavně ať už to máme za sebou a je malinká v pořádku
Pajuš určitě to bude dobré, neboj, jen to znervózní, to chápu 😒

hanana
26. srp 2010

ahoj holky tak predem vsem dekuji za gratulace, koukam ze zatim zadna mimca nepribyla 😵
oliver byl sice tyden po terminu, ale kdyz se narodil tak rikaly porodni baby ze je par dni predcasnej(podle toho jak vypadal) ale ja si to myslela protoze to datum pocitaji podle 28dnovych cyklu a ja je mela aspon 33.
jinak k porodu - kontrakce mi zacaly presne 48 h po tom hmatu- tak to asi zafungovalo, v noci asi 2.30 jsme jeli do porodky tam jsem tak po dvou hodinach zacala mit sileny kontrakce (hlavne do zad) tak mi dali cemu rikaji gas+air je to 50%kyslik a 50% rajsky plyn mela jsem to i s Matyskem a je to super pri kontrakcich to vdechujete a uplna parada sedela jsem na balone a cucala na tom plynu a pohoda..... potom asi pred sedmou mi navrhla porodni baba ze mi pichne vodu ze to sice bude bolet - silnejsi kontrakce ale pujde to rychleji byla jsem na 7/8 cm. tak jsem souhlasila nechtela jsem trpet dalsi dve hodky... ale s dalsi kontrakci prislo hrozne nutkani na tlaceni tak prej mam tlacit malej byl venku za 5 min - takze mam ve zprave treti doba porodni 5 min 😀 😀 😀
malej byl vporadku skore mel 9-10 ? oproti matyskovi ma o hodne min vlasu a ma je svetlejsi
Pustili by me stejnej den domu, ale kvuli min porodu si me tam nechali meli strach z krvaceni ...

mari111
26. srp 2010

ahojík Haníííí ten je ale kjááásnej, drobeček. 😵 😵 😵 😵 😵 tak jste to relativně krásně zvládly 🙂

ee.liska
26. srp 2010

@hanana ahoj maminko 😵 teda to je krásný chlapeček 🙂 🙂 🙂 porod vypadá, že nebyl až takový horor, co? ten plyn, to může být dobrá věc..

madormi
26. srp 2010

@hanana krásný drobeček!!

lucierob
26. srp 2010

hanana, gratuluju k potomkovi.
@mari111 koukám, pořád pohromadě 😵 Copak Laurince se ještě nechce ven? Asi čeká na hezčí počasí.

mari111
26. srp 2010

@lucierob ajoj, no tak to se nedočká, u nás má bejt už jen hnusně a 12- 16 stupňú a chcát 😅

paajaa
26. srp 2010

@ee.liska @mari111: opravdu mě to rozhodilo. Na utz se mnou byla mamka a byla jsem ráda. Do telefonu jsem se manželovi málem rozbrečela. Vím, že říkali, ničeho se zatím nebát, ale já se stejně bojím.

@hanana: Oliver je krásnej a super porod- 5 min. 😀

mari111
26. srp 2010

Musím ji vyměnit vecičky na cestu domú, mněla jsem letní a takové teplejší a koukam na to počasí jestli do tejdne porodím tak bude zima jak v rusku. Co jí mám holky připravit aby mi nezmrzla? Dupajdy a kalhotys mikynkou a ješte ji pro jistotu pk dát aj do tej teplejší zavinky jak se dáva do autosedačky? 😨

ee.liska
26. srp 2010

@paajaa to je jasné že se bojíš, kolik ti říkali tu hodnotu?

mari111
26. srp 2010

@paajaa no to jo, to by mne taky rozhodilo, ale bude to dobré, prostě musí 😉

mari111
26. srp 2010

@ee.liska jo Eli co ty báby pytomí, to jsou ale svině, jak múže někdo takle kecat, ani nevědí jak mužou takovíma kecama ublížit, upálit je ježibaby staré jedovaté 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucierob
26. srp 2010

však máš ještě 2 dny čas. Asi chce slavit narozeniny v první školní den. No, počasí teda zatím novorozeneckým procházkám moc nepřeje.

paajaa
26. srp 2010

@ee.liska : na jedné ledvině 9mm a na druhé 11mm. Hranice je 10mm jestli jsem to dobře pochopila.
@mari111: taky si musím říkat, že to bude dobré. Jen teď musím rychle tu informaci zpracovat, abych na to tolik nemyslela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru