Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. srp 2010

Niki jéé, ta je pěkňounká 🙂

tercie
30. srp 2010

Holky heleďte co jsem našla, budou zase změny rodičovskýho příspěvku, se picnu, my co před rodičákem nedělaly budem bitý ještě víc ☹
http://www.mpsv.cz/cs/9313

nikissek28
30. srp 2010

@tercie ano, to je, ale bohužel ne moje 😢
ach jo, asi na mě leze nějaká ,,podzimní,,deprese

ee.liska
31. srp 2010

ahojky 🙂 tak prvně: holky držím palce na kontrolky a farmi na ten utz 🙂 🙂
už vás nestihnu dočíst tak jak se vrátím, napravím to 😉 dneska to vypadá na propršený den 😝

ee.liska
31. srp 2010

@maendy
@madormi holky nebojte, tentokrát všechno dobře dopadne 🙂 🙂

ee.liska
31. srp 2010

@natalie77
@tercie někdy jsou ti chlapi na zabití, 😒 ale bez nich je to taky na prd 🙂

@nikissek28 malá je úžasná, za chvilku i ty budeš mít svoje štěstíčko 😉 😉 ono jen čeká na správnou chvíli

ee.liska
31. srp 2010

@tercie to jsou teda změny zase 😒 už nevědí, co by změnili, ale přijde mi to jako kravina, brát peníze matkám s dětmi 😝 😝

handm
31. srp 2010

Dobré ranko,
tak já zas od půl 4 do půl 6 nespala.. ´😝 začalo to pidi kontrakcema v těch půl čtvrtý, jenže byly celé DVĚ - fakt odvaz - a pak nic.. ani jsem kvuli nim nemusela vstávat z postele...😝 prostě dva kousky přišly a zase odešly... jde to tedy rychlostí blesku, předevčírem jedna, včera dvě... říjen to jistí 😀😀😀😀😀😀😀😀

@ee.liska držím palce na KO, třeba si tě tam už nechají...🙂
@farmarska, at se ti princeznicka hezky ukáže!!! a všechno je v pořádku!!!🙂🙂🙂🙂🙂
držitelkám čersvých // moc držím palce, at sílí a u Dr je všechno ok!!!🙂

paajaa
31. srp 2010

krásné ráno,
dnešní nc teda stála za pytel. V noci jsem šla na záchod a pak nemohla zabrat. Čumákovala jsem celkem dlouho. Pak jsem zabrala a vzbudil mě telefon- ppl kvůli balíčku. Takže od 7hod. jsem vzhůru. 😝
Jinak malej se včera večer tak vrtěl, že to cítil i manžel. 😎 😎 😎

Eli: držím palce na kontorlu

Hand: bobistovi se určitě nechce do té zimy- ani se mu nedivím.

Farmi: držím palce na kontrolu

handm
31. srp 2010

@paajaa už byl manžel celej poprděnej, co?! když ho konečně cítil!!!🙂 to je vždycky nejlepší... dlouho nic, jen jim o tom vyprávíme a pak konečně vidí nebo i cítí ty vlnky 🙂🙂🙂🙂🙂
a já se mu taky vlastně nedivím, že se mu do té zimy nechce, ale lepší už to asi nebude, podzim je tu.. ☹

paajaa
31. srp 2010

@handm: jo moc se mu to líblo. Já jsem z toho taky úplně rozněžnělá. Prostě už cítím své milované miminko.

handm
31. srp 2010

@paajaa uplně to chápu!!🙂 taky jsem vzdycky pak říkala, když na mě zatukalo, nebo prostě se pohnulo, ze jsem nikdy nevěřila, jak je to krásný, být těhule a cítit toho drobka...🙂 😵 😵 😵 😵

madormi
31. srp 2010

holky to je hnus počasí leje šíleně ☹ já od pěti čumákovala pak jsem teda v sedm ještě nahodku zabrala, tak jsem si v těch pět aspon udělala test a jsou tam kráásné dvě. dnes jsem 32 DC, nebo 4tt plus 3, ještě skoro týden do kontroly u mudr ale :-/

farmí držím palce co můžu, dnes nic doma nebudu dělat jen držet palce 🙂

farmarska
31. srp 2010

ahoj holky, teda že jste se rozkecaly, nemám šanci dočíst 😝 a navíc jsem chyběla zrovinka když se tu sešla Tercí s natálkou ☹ holky a já vás propásla ☹ ☹
mamce se včera porouchalo auto, tak jsme ho večer ještě jeli s manžou odtahovat k opravářoj-známýmu a tam jsme se zdrželi a večer když jsme přijeli, tak jsem začla s manžou koukat na další staženej filmek, ale viděla jsem ho půl, už ani vás jsem nezvládla, páč jsem usla jako špalek 😅

sarlotta
31. srp 2010

dobré ránečko 😉

paajaa
31. srp 2010

@madormi: to je usper, že // jsou krásné. A týden už uteče jako voda. 😉

farmarska
31. srp 2010

budu reagovat postupně páč jinak bych to všechno zapoměla..
předně chci pogratulovat mendy ke dvěma // 😵 😵 😵
holky mad a mendy jste šikulky šikovný!!!mám z vás děsnou radost!!! 😵 😵 😵 čárečky máte krásný a nebojte těd už budou jen sílit 😵 😵 😵 Ten výtok a píchání je uplně normální 😉 já to mám od začátku těhu pořád až doteď 🙂 ..ale je to těhulení o nervy, to je 😅 😀

kvetinka7
31. srp 2010

@farmarska ahoj farmi, a jak to vypada s tebou/s vami? jak pokracujes v tehulkovani? posledni zaznam z ko vidim pred mesicem.. 🙂

farmarska
31. srp 2010

Natálko kráásně jsi to psala o těch chlepech 😵 Uplně mě to dojalo 😅 asi mi šílej těhu hormóny 😀
U nás je to přesně tak. S malým uzlíčkem si nevěděl rady, ale jak za ním začal cupitat a mluvit na něj (trošku) tak je z něj poprděnej až do dnes a snesl by mu modré z nebe 😵 u nás jsem já ta přísnější 😉
Jinak se školkou neboj, náš když tam začal chodit, to byly taky nervy, taky ještě nezvládal všechno dělat sám a když tak mu to dlouho trvalo a tam by na něj nikdo takhle dlouho nečekal (třeba než by se převlékl na ven) takže mu tety ze školky pomáhaly 😉 🙂 většinou jsou tam už hodný paní a navíc není od věci si s ní o tom promluvit už předem, jaké máš obavy, co malej ještě nezvládá a co by mohl bejt problém... Já to tak udělala, upozornila jsem předem a na všem jsme se pěkně dohodly 🙂

tercie
31. srp 2010

Dobré ránečko, já už jsem výjimečně vstala 😀 Lukášek spal, tak jsem utekla, ddělala si snídani, namalovala se a o líkla, a on mi potvůrka celou dobu povídá do chůvičky. Jak mě necítí vedle sebe, tak prostě nespí 😀 Dneska mě taky vzbudila PPL v sedm, Páji, nejsi sama 😀vezou mi ten objednanej fusáček pro prcka, tak se těším, jak asi vypadá v reálu 🙂 No a dneska nás babi s dědou vezou zas domů k taťkovi, tak jdu ještě péct štrůdl, aby měl taťulda radost.

Aaaaaa... v ložnici je nějaký ticho, že by mrňousek zabral? 😉

Farmíčku neboj nic, však teď bude příležitostí se tu srazit mraky 😉 A kdy jdeš? Budu jak kšandy!!!!!!!!

sarlotta
31. srp 2010

@natalie77 neboj ve školce ho oblečou, hlavně mu nabal dostatek tepláčků a triček, slipek 😀 a taky pyžamko- jestli tam spinká a papučeeeeee 😉

farmarska
31. srp 2010

květinko, no jo těhuluju 😵 snad zdárně 😅 Od včerrejška jsem už i doma a PN. 😉
dnes mám nervy už od rána..jedu do Hradce na screning. Mám tam bejt na jednu hodinu. Pak bych se ještě chtěla stavit tam někde nakoupit, ale tak v pět bych se vám už mohla ozvat s novinkama 😕 snad dobrýma 😅 😅 😅 😅

farmarska
31. srp 2010

tercííí ahooooj!!! 😵 😵 😵 Ještě jsem nestihla dočíst všechno z vašich včerejších drbů, ale četla jsem už jak je malej šikulínkovatej, jak se hezky předevčírem prvně přetočil 😵 😵 😵 tý jo a žuby brzy budete mít 😵 tý jo tak snad nebude moc prři tom prořezávání trpět 🙂

sarlotta
31. srp 2010

@paajaa gratulka no jo 24tt to jsem měla tak i u malého, že ho manža cítil poprvé 😎 ještě že jsou na tom těhu i nějaké radosti 😉 užívej si to 😉
@nikissek28 krásná papulka Melisska 😉

@tercie no neblázni s rodičákem, mě vyšel 3letý, pže sem byla na nemoc z důvodu těhu, tak můžu si vybrat a včíl tohle joooo, snad to neschválí 😅 😠 😠

@ee.liska ahojík.. dneska neroď zítra je hezčí datum 😀 😎

farmarska
31. srp 2010

jo natál ještě mne napadá, s tou BT to je fakt dobrý a mít k tomu jako asistentku terci ještě lepší!! 😀 Jako ta je pomalu záruka otěhulení 😵 i sir tuším už takhle pomohla 😉 jako začni měřit a spoj se s ní... ona ti pak přesně poví kdy na to vlítnout a ty pak už jen kupuješ mamáče, bo nemůžeš uvěřit vlastním očím, že tam ty dvě jsou 😀 😀

kvetinka7
31. srp 2010

@farmarska moc moc drzim palecky 🙂 zda se mi,ze jsi v pohode a v klidu a to je velice dobre 🙂

farmarska
31. srp 2010

Jo tercí neboj, tobě napíču zprávu hned po ultrazvuku 😉

tercie
31. srp 2010

Farmí díky, no snad půjdou zoubky hladce, když i očkování máme v klidu...ale abych toho nechtěla zas moc, žejo 😀
ak tam dlouho klid nebyl, u tam kňourá, tak pro něj asi půjdu, než se rozbrečí...snad mě za váma ještě pustí 🙂

tercie
31. srp 2010

Farmi jojo, napič, budu čekat 😀

tercie
31. srp 2010

Jééé hele ségra tobě by mohli platit za agitaci čéče 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru