Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
3. zář 2010

@sarlotta ted koukám na foto s Matym.tea to je drobek taky malej kláášnej 😵 😵 .Eli z něj musí byt pafff 😵

sarlotta
3. zář 2010

@maendy hele neštvi jooo, věř miminku 😉 😎

sarlotta
3. zář 2010

@petroska no jo to víš, ale je klidná, spokojená mamina 😉 trošku unavená, ale která nejsme, žeeee 😀
upřímně uměla sis před Fildou představit, že jedno malé miminko je tolik práce ? 😎 😉 😉

sarlotta
3. zář 2010

@hanana to jsou kluci krááásnííí.... ale je to rozdíl cooooo... miminko a ten starší, mě přijde, že Kryštof vyrostl snad přes noc, co sem byla v porodce 😝 😀

sarlotta
3. zář 2010

@paajaa perfektní 😉 😉 😉 blahopřeju ke kontrolce 😎 hele kolik Ti je ? možná ta plodovka kvůli věku... jinak to nechápu 😝

sarlotta
3. zář 2010

@natalie77 to je mi líto, sluníčko ☹ ale ono se to podaří, musí... taky sem se načekala a nakonec ji mám, tu moji vytouženou princeznu 😉 věř mi, mimi bude 🙂

@aja.83 a Ty to samé... všechno bude a Ty budeš mít ještě dětí, uvidíš 😉

sarlotta
3. zář 2010

@wlladka my máme to samé... to bude nějaká epidemie nééééé kakra 😀 😀 😎 já to tipuju na růstový spurtík spíš 😝

kopa
autor
3. zář 2010

Holky taky jste si představovali,jak asi vypadá vaše mimčo v bříšku?? 😅 Nebo jsem padlá na hlavu? 😅 Když si prohlížím fota vašich miminek,tak si ani nedovedu představit jak se do toho břicha vejde 😅 😕

kopa
autor
3. zář 2010

@maendy Já taky na začátku i přes utroš nebo duphaston zašpinila,to bude v pořádku 😉
@petroska Super váha!!!Zrovna jsem si na tebe minule vzpomněla,co asi děláte když nemůžete kočárkovat.A jak jsi spokojená s kočárkem? 😕
@sarlotta teda závidím,taky bych si chtěla pochovat už mimčo 😀 😀 Matyášek je tam spokojenej.

petroska
3. zář 2010

@kopa kopi spokojenost největšííí.moc si ho zatím chválím.a každý ho chválí jaké má nadherné barvičky.

maendy
3. zář 2010

@kopa děkuju za uklidnění Kopi.... 🙂
Snad i u mě bude vše OK.... 🙂

Dobrou noc všem........

tercie
3. zář 2010

Ahoj holky, dřív jsem nestíhala. Ale krásně jsem se dneska pokochala fotkama mimíšků, to jsou šmudlínci nádherný, všichni 😵 😵 😵
Já dočítala ale nějak teď nevím, snad jsem si to zásadní zapamatovala, jestli ne, tak se nezlobte 😉

Paajo Oli je určitě zdravej a čipernej kluk, a myslím, že děláš dobře, když nechceš riskovat tu plodovku, já s Lukáškem to měla stejně. Doktoři o něčem špekulujou a my bysmě měly riskovat život prcků..ani omylem.

Maendy takový řeči vůbec nechci slyšet!!!! Dostaneš na holou 😉 Mimčo bude a hotovo, a koukej mu věřit 😵 😵 😵

Ajíku, Natali, Katy, holky taky se dočkáte, uvidíte, holt to někdy dýl trvá... koukněte na některý z nás, co měly neúspěchů víc, a taky už jsme maminy. Držím palce každej cyklus, fakt!!!!!

Mari vítám s Laurinkou doma, a taky jsem zvědavá na podrobnosti 😉

Tak teď jsem třičtvrtě hodiny tišila Lukáška, tak nevím,co jsem chtěla psát dál.
My jsme byli ráno u doktorky, protože Luky má rýmu, a v noci nemohl spát, pořád kňoural a budil se, házel sebou,chudinka,tak jsem ho sebrala,ať se dr mrkne. Na plicích nic, tak jsme vyfásli mořskej sprej Mar na přesden, a Nasivin na noc, když se mu bude špatně dejchat. Po převážení má za týden 200g dole, takže chudinka ani nevytáhne to co by potřeboval, jak pořád přerušuje pití aby se nadechl. A to ho ta rýma zlobí dneska teprv třetí den!!! Snad to bude lepší. No, už se tam zas mrní, snad bude spinkat...
Zejtra jsme měli jet k našim, asi budem doma, nepotáhnu ho když mu není dobře. Ale před den ho to nezlobí, jen v noci, ale stejně.

tercie
3. zář 2010

No a včera jsme jezdila dvě a půl hodiny venku, malýmu se líp dejchá, i dr říkala, že to je dobře,tak jsme jezdili i dneska, a totiž večer v půl desátý mi přivezli naši chlapi tu sedačku, tak jsem trošku stěhovala,a pak jak mi tu nadupali,tak jsem musela ještě vytřít. Ale jsme spokojený, myslím, že jsem udělala dobře,když jsem ji vzala. Když se mi povede stáhnout fotky tak sem hodím obrázek 😉

tercie
3. zář 2010

Tak tady předtím, a potom... Akorát obojí focený při jiným světle, tak to modrý působí na denním světle trochu víc chladně.... A Lukášek vypadá spokojeně,tak asi dobrý 😀

maendy
4. zář 2010

@tercie ... 🙂

Tercie budu věřit... dneska jsem se vzbudila s docela super naladou... snad mi ji nikdo nepokazí.....
Dneska udělám smaženého králíka s bramburkama a hlavkovy salatek se spekem.... to je dietní co.... 😀

Miláček mi odjel pomáhat sousedům na stavbu..... tak spolu budeme az vecer.... 😎

ikopretinka
4. zář 2010

Ahoj, snad si na mě ještě některé pamatujete. Chci vás po dlouhé době pozdravit a oznámit vám, že jsem po druhém pokusu přeléčení prednisonem otěhotněla.

kopa
autor
4. zář 2010

@ikopretinka Ahoj Kopretinko 😵 😵
To víš,že si pamatujeme 😀

Moc,moc,moc gratuluji k těhotenství 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
4. zář 2010

@ikopretinka a čárečku máš moc krásnou 🙂
@petroska Petros tak to jsem ráda,že jste spokojený s kočárkem 😎 Už se těším,až taky vyjedu s mimíkem.
@tercie Nová sedačka je super 🙂 Chudák Lukášek má rýmu,tak at je mu co nejdříve lépe.

kopa
autor
4. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
kytiii 39tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 38tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt...........................KO?
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //...Ko 8.9.
Katyna 32DC
Nicollka 32DC
M.aa.b 29DC
Cajori 28DC
Nikissek 27DC
Natalie 25DC
Martasek 17DC
Aja 2DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

handm
4. zář 2010

Dobré ranko !🙂
tak jsem tu zas 🙂 no co, ja za to nemuzu, ze je mu u mě tak dobře 🙂🙂🙂🙂 Kontra opět nula, žádné bolesti ani voda, nic... 🙂
dočítala jsem jen zběžně, takže
@mari111 vítám vás doma s Laurinkou, už se moc těším na další fotečky a info!!!
@ee.liska, malý je krásný, jak nám ho @sarlotta ukázala na fotečce!!🙂 🙂 Moc gratuluju a potichounkku závidím, že už se můžete tulit!!🙂 šarlot super, že kyčle v pořádku!!!!!
@petroska gratuluju ke kočárkování, za chvili muzete vyrazit ve trojici i s elis 🙂🙂
@maendy tedy nepanikař a věř!!!!🙂
@ikopretinka, super,m oc gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! at to dotáhnete do konce štastně!!

maendy
4. zář 2010

@handm budu věřit.... 🙂

Ty budeš za chvilku jako ten slon.... 🙂
Ale jde vidět že je mu u mámi fááákt dobře... 🙂

katyna6
4. zář 2010

Ahoj holky,jdu nahlásit 1DC,až budete prosím opravovat tabulku.Jinak jen dočtu a jdu si lehnout,je mi docela mizerně po všech stránkách 😔
@ikopretinka -moc gratuluji a přeji,ať si těhulkování pěkně a hlavně co nejvíc v klidu užíváš 🙂

martina76
4. zář 2010

Ahoj holky. Zdravím po dlouhé době. Uplně jsem nadšená z tolika miminek. Všechna jsou nádherná. 😀 A těch těhulek 😀 . Jsem prostě nadšená a přeji vám všechno jen to nejlepší. Mikulášek nám roste jak z vody a je to naše zlatíčko. Tomovi pubišovi začala škola tak jem zase v jednom kole. Teď budu mít dopoledne zase trochu času tak snad nakouknu častěji. Mějte se krásně. 😉

farmarska
4. zář 2010

ahoj holky 🙂 mimineška máte všechny do jednoho krásnáá a táák slaďoulinká 😵 😵 😵 😵
hadm..ty pořád v jednom? 😅 😝 😀
tercí gauč fáák supr!!! 🙂 ten tam sednul 😎 a přeju at je malej za chvíli zase bez rýmky a spokojeně přibírá 😉 🙂
a i kopretinko, to víš, že si na tebe pamatujeme!!!! 🙂 🙂 🙂 často jsem si vzpoměla, jak to válčíš 😉 páč já jsem taky na prednisonu 😉 mám z tebe veeeelkou radost, supr!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a v kterém týdnu ted? 😕 a nechceš zase do tabulky? 😕 moc gratuluju 😵 😵 😵

nikissek28
4. zář 2010

Ahojte holky, koukám jak máte všechny krásná miminečka a zavidím 😠

ikopretinka
4. zář 2010

Díky holky, snad bude všechno dobré. Já už prednison neberu od začátku srpna, ale mám nakázáno volat okamžitě jak zjistím těhotenství, takže jsem zvědavá co mi mudra v pondělí k tomu řekne. Jsem na úplném začátku Farmi, 5tt. Jestli mě do tabulky přidáte budu ráda. Zase nakouknu. Asi budu na PN, ale asi až od konce září. takže doma asi umřu nudou. Co děláte celý den těhulky???

madormi
4. zář 2010

ahojte holky, já vás zkusím dočíst doufám že se tu nic zlého neděje. jinak já mám nervy na pochodu, jsem nastydlá jak blázen. z nosu mi teče tak se bojím bojím bojím moc ☹

maendy
4. zář 2010

@madormi neboj mam spoustu známých co byli těhu a měli dokonce ATB na chripku a vše je OK......
Já hlásím Už skoro 24 hodin bez zašpinění to je úspěch...... 😉

ikopretinka
4. zář 2010

Madormi, toho se neboj, to by nemělo vadit. Jak píše Maendy, berou i ATB, paralen a na mimi to vliv nemá. Já byla minulé těhu cca 7-10tt, totálně nachcípaná, kašel, že jsem se dusila a mimi bylo zdravé.
Maendy, to je fajn, ale myslím že lehké špinění by mělo být také v pohodě. Odpočívej a buď v klidu

nikissek28
4. zář 2010

@madormi neboj, bude to v pohodě
jinak to počasí je vážně hrozné....jsem taky nemocna a mám prý ,,jen,, zápal plic 😠 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru