Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
6. zář 2010

Farmíku, tak to jsme měly stejný....
Prostě toho člověk měl plný brejle....já měla kamarádky, co se spícím dítkem vydržely courat po nákupním středisku třeba celé odpoledne...
U nás to nešlo, jedna řval, takže i chleba jsem pekla doma...a jak byl nemocný, nebrala jsem ho na nákup...hlavně v zimě ne....
Takže jak je Hadm alergická na to CO? Tak už? Tak mě vždycky ráno zvonil telefon moje mamka, tchýně, ségra a snadk každý kdo měl díru do zadku volal....já ještě v košili se řvoucím Marečkem, poblitým ramenem....a oni se ptali.. Tak co spinkal dneska v noci????? Jednoho dne jsem vzala telefon a zařvala : Nespal a až začne, tak Vám všem zavolám!!!!!!!...no a ona to byla paní z Berňáku, volala ze skrytého čísla, jako moje mamka......
😀 😀

lucierob
6. zář 2010

@natalie77 a dostala jsi aspoň úlevu na dani za nespící dítě? 😀

farmarska
6. zář 2010

Hele a s Robem to samé..jak se malej naučil trošku žvatlat a začal cupitat za "tátou" tak by se manžel z něj opupínkoval a pro něj rozkrájel 😵 a je to tak vlastně do dnes 🙂 protože oni jsou chlapi ..a těm ženský prostě nerozuměj 😉 😎 😀
No a Robčoj se ve škole líbí 😵 On je na todle prostě nějakej divnej 😅 určitě není po nás 😅 ona si ještě ráno při snídani sám a dobrovolně opakuje buď násobilku, nebo vyjmenovaná slova 😅 😅 No prostě jako premiant třídy asi nece mít ostudu 😀 Zrovna včera už zase přišel s pochvalou a opět vyhrál matematického krále.. no je to takovej náš malej šprťáček 😀 😀 Trošku si z něj takhle vždycky utahujeme 😀 , ale to víš, že jsme na něj pyšní 😎 😎
ale tak jako člověk by ho zbožňoval, i kdyby měl samou pětku 😉 je to prostě pořád naše malé milé miminko, i když je už vyšší než já 😅 😅 😅

natalie77
6. zář 2010

Ne, ne, zapomněla jsem napsat č. úču, tak jsem tam s malým dorazila, on byl vyloženě v dobré náladě, usmíval se, ale paní na mě koukala, jako na hysterku 🙂 😀

natalie77
6. zář 2010

Farmíku, jen neříkej....samá pětka, člověk by ho miloval, ale každý chce mít nejúžasnější dítko...
Takže blahopřeji k takovému špťáčkovi....já chci takýýýýýý...to by se mi líbilo....se špatnýma známkama je trápení...pro rodiče i děti...já Ti to moc přeju, alespoň si ty vyjmenovaná slova a násobilku zopakuješ, jsem koukala, jak se změnily....
Třeba je po F...fyzika, to za nás nebylo....jsem to říkala Neteři a ona se na mě koukla, jako kdybych zažila první světovou válku 😕

natalie77
6. zář 2010

Tak Mánička se vzbudil, jdu mu dát svačinku, léky a mažeme na sluníčko, dokud svítí.....
Pa pa a večer se stavím... a zítra držte mooooooc pěsti!!!! Díky.

farmarska
6. zář 2010

luci, já jsem právě taky uplně jako bez šťávy 😝 a to jsem si říkala, když jsem ještě chodila do práce, jak to bude príma, jak ten čas, který ted trávím v práci, že když ho pak věnuju práci doma, na svém, jak to tu budu mít jako ze škatulky a co toho udělám 😅 😅 no a ono prdlajz! Já přestala chodit makat a doma jsem jak nějakej mistr lenory! 😠 A to všude čtu, jak jako v druhém trimestru, se začíná žena cejtit skvěle a už méně unavená a nabitá energií! 😅 😅 no nevím asi jsem zrovna vyjímka potvrzující pravidlo 🙄 😝 😀

maendy
6. zář 2010

@petroska moje maminka má radu.... udělej z pár kmínových semínek odvar.... a dej mu to do mlíčka.... jen třebas pul lžičky.... po tom by měl prdět jedna radost.... 🙂

farmarska
6. zář 2010

Natál no to je bomba! 😀 😀 takhle hezky seřvat paní z berňáku 😀 to si netroufne každej 😀 😀

maendy
6. zář 2010

@natalie77 cože po F...? teda to bude jednou veselo.... 😀

farmarska
6. zář 2010

petros to je fakt, jestli to jde, tak mu to takhle udělej. Já tehdy vlastně taky dávala Robčoj kmínovej čajík a nebo z feniklu.., vždycky alspon trošku po lžičkách 😉

farmarska
6. zář 2010

natál hezky si užijte sluníčka 🙂
já půjdu taky za chvilku ke kozám..musím podojit 😝 ale vůbec se mi nece, páč tadle koza je zrovna magor a rozhodla se, že jako oddojovat nechce a dává mi to pěkně sežrat 😝

handm
6. zář 2010

Ahooj, tak jsem tu 🙂 dneska jsem si tam dala pěkný tři hodinky 😝
a ještě zřejmě nějakou chvilku budu 🙂 podle toho, co mi dneska zas pověděli v poradně... nález stále stejný, zbytek hrdla, na prst volně, hlavička naléhá, ale chybí nám ty kontrakce 😀 no, co já bych za trochu bolesti dala...😝
takže kontrolní monitor ve čtvrtek a pak případně kontrola v pondělí zas

říkala jsem jí, co tak UTZ abychom věděli nějaký odhad velikosti,ze podle posledniho UTZ z 32tt to bylo 1750g a ze se kvuli kyclum bojim obříka, když už přenáším-.. tak na to mrkla a prý, kdepak, to bylo i menší, takže to by mělo být v normě...
a pak já, jak dlouho mě necháte přenášet.. a ona - my tohle nebereme jako přenášení, když přijdete ještě v to pondělí, tak to začneme řešit, ale těch 10 dní po termínu je úplně normální... to je fakt hustoles...😝

ee.liska
6. zář 2010

Ahojky 🙂 konečně mám čas dočíst, už jste mi chyběly 😉 😉 🙂
@petroska snad ty teplotky brzo ustoupí 🙂

@natalie77 to je fajn že to s dědou zvládli 😎

@farmarska doufám že ty jsi v pořádku a užíváš si doma volníčka

ee.liska
6. zář 2010

@handm jejda ty jsi ještě tu ☹ ale tak aspoň se to chystá 🙂

ee.liska
6. zář 2010

jinak díky moc za gratulace 🙂 doufám, že jste tu všechny ok, dočetla jsem jen pár stran.
A k porodu, všechny info tu byly pravdive, nejdřív jsem dojela do porodky že mi asi praskla voda, bylo toho totiž hodně a tam se nemohli dohodnout jestli jo nebo ne 😀 KTG bez kontrakcí a při prohlídce jsem byla na 6cm. tak si mě tam nechali s tím, že ten den nebo další porodím. no jenže se pořád nic neděla a jedna mladší dr říkala, že mě asi pošle dom, a počkám na porod doma.Když jsem se ptala jestli to nejde popohnat, říkala že ne, že až tak o týden později, že 38+3tt se jí zdá málo 😲 ještě že tam byla váborná PA a ta mi pak řekla že ne,že mi pustí vodu. tak jsem zavolala manžela ať dojede. počkali jsem na něj až přijede, 15.50 mi píchla vodu, 16.00 byl na sále manžel a 17.28 byl Matyášek na světě. Jtsem trochu nastřihlá ale stím jsem počítala. Pak nás nechali i s Matym asi 2h samotné, v osm jsem byla na šestinedělí a v deset už jsem měla malého zase u sebe. Dva dny po porodu se mi ještě pořád motala šiška, ale pak už Ok. No a včera jsme přijeli dom 😎 Jinak porod bolí, ne že ne 😀 ale opravdu se na to brzo zapomíná 😵 😵 😵

kopa
autor
6. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 41tt.............9.9.monitor...................................................čeká bobistu
kytiii 39tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 38tt ......................................................................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt...........................KO?
Ikopretinka 5tt
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //...Ko 8.9.
Nicollka 34DC
M.aa.b 31DC
Cajori 30DC
Nikissek 29DC
Natalie 27DC
Martasek 19DC
Aja 4DC
Katyna 3DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
6. zář 2010

Jsem tu jen na skok,tak ani nedočítám 😅
Handm já čekala,že si tě tam nechají 😀 To se mám na co těšit teda 😀 😝 A hodně lidí bylo v Motole?
@ee.liska Eli to se krásně čte 😵 😵 Přijde mi to takové rychlé,já se bojím abych nerodila třeba 12hodin 😅 😅 Z toho mám fakt strach 😀 Eli to vás pustili krásně domu 🙂 Tak až budeš mít čas hod náké fotečky 😵

ee.liska
6. zář 2010

@kopa mám něco v albu 😉 ničeho se neboj, určitě budeš míta také rychlý porod a Vítek tě nebude trápit dlouho

lucierob
6. zář 2010

kopy z porodnice se pouští domů tak 4 den, když nejsou komplikace, od porodu. Den porodu se do toho nepočítá

lucierob
6. zář 2010

Kopy, jaký jsi měla poslední odhad váhy?

kopa
autor
6. zář 2010

@lucierob No právě švagrovka byla cca týden po císaři v nemocnici.Já doufám,že budu doma co nejdřív. 🤐 Když jsem byla malá,tak mě máma vzala do nemocnice,že jdu jako na kontrolu a já místo toho šla na operaci 😒 a pak mi najednou doktor řekl,at se převléknu do pyžama 😔 jsem to obulela jak hrom.Nechápu proč mi doma takhle lhali.Tak dodnes jakmile překročím práh nemocnice,chce se mi z toho brečet 😅

Dle poslední MS jsem byla v Gennetu 29+3 a váha byla 1544g,ale doktorka říkala,že váha odpovídá spíše 31+3.Jinak dle

kopa
autor
6. zář 2010

@ee.liska Eli Matyášek je kouzelný 😵 😵 Moc se vám povedl 😀 😀

handm
6. zář 2010

@ee.liska ahoj, tak to byl opradvu fofr!!!🙂 ještě jednou moc gratuluju a užívej si to!!!!🙂
já tu fakt ještě straším a jen tak asi nepřestanu 😝

@kopa dneska tam bylo fakt moře lidí, byla jsem tam tři hodiny možná i víc...😝

holky zatím dobrou, zítra se zas ozvu 🙂 páá

madormi
6. zář 2010

@maendy já taky středa v 16 h 30 už prostěmusí být vidět!

farmarska
6. zář 2010

hezký večer 🙂
hadm ty naše přenašečko, 😉 tak zase nic 😅 ale neboj, jednou se i ty dočkáš 😉
kopi teda tobě to táák letí, ty budeš mít za chvíli mimíka už taky u sebe 😵 tý jo a mě to přijde jako chvilka, když jsme si psali do pasu ty fiktivní týdny, jen tak pro potěšení 😉 😀 😀 😀
jinak já nemocnice taky nesnáším 😅 a to mi ani nemuseli udělat to c tobě, když jsi byla malá 😔
elí malej je kouzelnej a moc vám to spolu sluší 😵 😵 a to jak jsi krásně zvládla porod..no jsem zase naměkko 😉 ach ty hormony 😅 hele a kytka se manžoj taky povedla 😎 Já kdysi , když jsem nám porodila Robíka, tak jsem od manži dostala 5Orůží 😵 různejch barev (i modré tam byly) nikdy na tu krásu nezapomenu 😵 kytka byla jedinečná, chodily se na ní koukat i sestřičky z dolejšího patra 🙂 JSem zvědavá jestli se tentokráde taky zase pochlapí 😉 😀 😎

m.aa.b
6. zář 2010

ahojky kočky,
jen hlásím 1DC ale jsem docela ráda páč po dvou možná třech letech přišla ms sama a bez léku a injekcí !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 tak mám celkem radost 😉 🙂
zatím papa

farmarska
6. zář 2010

holky, bude začátkem března zima, nebo už teplo? 😕 😅 Já jsem totiž raplá a už ted přemejšlím, nad novým fusakem a nevím jestli koupit ještě zimní nebo letní 😕 Asi spíš ještě ten zimní co 😉
Líbí se mi třeba tenhle : http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/zavinovacka-d...

kopa
autor
6. zář 2010

@farmarska ty fiktivní týdny byli fajn 😀 😀 a jak jsme nadávali na mrchu aby nepřišla a pak jí zas prosili aby dorazila 😀 😝

@m.aa.b tak to je fajn,že ti došla MS bez léků 😉

kopa
autor
6. zář 2010

@farmarska Farmí já mám tu zavinovačku od Emitexu a je krásně teplá hele: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kopa/album/v...
Ale jestli chceš fusak tak emitex dělá dva v jednom na jaro i zimu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru