Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
9. zář 2010

@aja.83 -jj,je to přesně jak píšeš.Je potřeba na pár měsíců-až let 😉 vypadnout a pak se tam zase o to víc těšit.Lae holky,jestli to s tou prací bude fungovat i nepřímo,třeba se nám zadaří,když te´d má novou práci přítel 😀 😀 .Jenže jestli to klapne a on tam půjde,tak se uvidíme mnohem míń,bude vždycky asi tak týden pryč a pak 3-4 dny doma.

aja.83
9. zář 2010

@maendy Maendy, ach jo, to mě mrzí, takový ti dělají nervíky! Budu držet palce, hlavně že hcg roste, třeba je to fakt ještě brzy! 😉 Věřím tomu, že to vyjde! 😉

katyna6
9. zář 2010

@maendy -holka máš toho za sebou za poslední rok opravdu požehnaně a upřímně doufám,že to zlý je už za tebou a bude jen a jen dobře.Moc ti ti přeji!!!!A kontrola zase až za týden,to na klidu taky moc nepřidá 😒 .Ale věř miminku,že to zvládne!! 😉 🙂

aja.83
9. zář 2010

@katyna6 Katy, třeba to bude výhoda, budete si s manžou vzácnejší a ty dny, co bude doma se budete mazlínkovat o stošest! My to tak máme s manžou taky a už jsem si zvykla. Akorát je naprd, když se manža trefuje, že je doma mimo ovulku, to je blbý, no! ☹

maendy
9. zář 2010

@katyna6 uplně tě chápu.... my sestřičky máme toho prostě taky někdy nad hlavu... a obzvláště tam u vás...... jsem si říkala,že za tebou přijedu, nemáme to daleko...teda snad už sprujezdní tu cestu..... a dáme kafíčko... 🙂
Prvně ale počkám co a jak u mě..... ale už hážu flintu dožita

ikopretinka
9. zář 2010

Katyna mě je už taky celkem dost ,31 Neboj půjde to přirozeně, však uvidíš. Holky fakt vám držím pěsti, už čekáte dost dlouho, je to nápor na nervy, znám to.
Maendy hlavně že se zvýšilo, to bude dobré uvidíš

katyna6
9. zář 2010

@aja.83 -to já si zvyknu taky,z těch nočních a pracovních víkendů jsem trochu natrénovaná,on to myslím nese hůř.A taky,ženská se doma vždycky má čím zaměstnat,žejo.takže už mám vymyšlenou určitou prácičku,až se budu nudit.ale taky mám trochu strach z toho,že se tady bude vyskytovat mimo ovulku,no,uvidíme.Jistý to tam ještě úplně nemá.

madormi
9. zář 2010

@maendy poslední ms 31.7.2010. s tou těhu průkazkou mě taky překvapil, ale říkal že i když je pak srdíčko tak to neznanemná bohužel že to dojde do zdárného konce takže tohle by neřešil když je prostě někdo těhotnej tak má mít průkazku prej

maendy
9. zář 2010

@katyna6 jo a pokud se časem rozhodnete do centra.... já tam taky s ex byla.... doporučuju Zlín.... jsou tam užasně milý a šikovní... 😉
@aja.83 Snad jo...ale jsem asi smolař..... nebo jsem musela byt v min životě šíleně zlá.... 😅
A co vy necháváte osudu? 😉

ikopretinka
9. zář 2010

Já jsem se rozhodla že na kontrolu půjdu tak v 8-9tt, nechci se stresovat už teď. Prostě buď OK nebo ne.A pokud to skončí samo před kontrolou, holt smůla, to je život. Jako už jsem připravená na všechno. 😝

katyna6
9. zář 2010

@maendy -jééé,to by bylo super.Ale ještě není nic ztracený,neboj.A jak budeš už klidná těhulinka na neschopence,tak za mnou můžeš jezdit na kafíčko 3xdo týdne! 😉 😉 A kdyby to teď nedejbože nevyšlo,ale na to vůbec nemysli!!!!,tak je dobře,že víš,že můžeš otěhu i bez umělka.Předtím byl zádrhel v čem?V tobě,nebo manžovi?

katyna6
9. zář 2010

@maendy -jj,Zlín by byl skoro jasnej,mimo jiné to máme asi 25km.Ale slyšela jsem na něj většinou jen kladný ohlasy.
@ikopretinka -no,mně je právě už 34,takže moc na co čekat asi není.Ale jak jsem psala,bohužel to dost záleží na penězích 😠

maendy
9. zář 2010

@madormi tak nevím.... já měla posl MS 24.7.... a ovu kolem asi 13,8 což ty asi o 3 dny dřív.......tak uvidíme..... a ted ti už HCg nebral?..... jj má na jednu stranu pravdu to by nam prukazku nemohli dat nikdy snad az pred porodem.... 😀

aja.83
9. zář 2010

@maendy My to teď zatím ještě necháváme osudu, plus manža zobe vitamínky a snažíme se trochu zlepšit životosprávu, urovnat stresy a vyřešit nějaký situace. Do toho já zkouším novou práci, kde bych byla klidnější a nechodila tam s odporem. Na umělko se mi zatím nechce, jsme mladí - já 27,manža 26, tak to ještě nehrotíme... 😉

maendy
9. zář 2010

@katyna6 ono to bylo kombinované.... já sliznice.....on horší SPG,proste myslím že jsme se k sobe asik nehodili a nemelo to byt...... jinak me zjistili homozigota pro MTHFR,ale leiden negativní..... 😒 takže trvalé ko na hematologii a v těhu hlídat a popřípadě heparinizovat.... ☹

@ikopretinka to je super napsáno... máš muj souhlas.... zbytecne nervy.... asi se na to taky vyprdnu a proste v klidu .....

ikopretinka
9. zář 2010

Katyna, to je právě to, stojí to dost. My o tom uvažovali jednu dobu už taky, ale nakonec jsme se rozhodli to nechat na přírodě a navíc jsem nechtěla tolik jedů do těla, prednison mě opravdu stačil, brrrr, totálně mě vycucl.
Ty jsi přímo z KM? Já to tam dobře znám, studovala jsem tam státní konzervatoř 6 let, moc příjemné městečko 😉

ikopretinka
9. zář 2010

právě Maendy, co má být bude, už na to kašlu., leze mi to jinak na nervy.

madormi
9. zář 2010

@maendy no jak to nemohl najít tak chtěl brát hcg, ale když váček našel ta už nebral.

ikopretinka
9. zář 2010

Aja to máte super věk. 😉 nejlepší věk prý je na otěhu 28-35 let u ženy a u muže 32-40. Tělo je prý nejsilnější.

maendy
9. zář 2010

@aja.83 jj je mi to jasné.... jé taky máš mladšího..... me je 28 a příteli 27 🙂
Ja být tebou bych ale zašla jen na vyšetření zda jste OK...... to vám udelaji v kazdem centru..... a budete vedet..
protoze jedno IVF muze vyjít na 25 000 a na to musi clovek nasetrit a nez se k tomu dohrabe .... ale nestrasim....věřím že jste OK 😉 Moje znama absolv aspon vysetrení z partnerem....a ouvej... není šance aby spolu prirozene splodili dítě.... takže začali šetřit a za rok se chcou do toho pustit....

katyna6
9. zář 2010

@maendy -jak píšeš,asi to s ex manžou být nemělo.Ale te´d,jak krásně to klaplo a docela brzo,že?A ten heparin není žádná hrůza,sice nepříjemný píchání,ale co by jsme nevydržely,že ano.kamarádka má takhle dvě krásný zdravý dětičky,píchala heparin a do porodky šla asi jen 1-2týdny před termínem.Moc ,moc ti přeju,aby to všechno vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!

katyna6
9. zář 2010

@maendy ,aji-přidávám se do klubu,přítel je taky mladší o 1,5roku 😀 😀 .Já si právě taky říkala,že kdyby muselo být IVF a ne jen IUI,tak ať nás ty peníze nepřekvapí.
@ikopretinka -no vidíš,tak to mám co dělat,abych to do těch 35 stihla 😀

ikopretinka
9. zář 2010

Katyna stihneš určitě!!! 😉

katyna6
9. zář 2010

@ikopretinka -jj kopreti,přímo z KM,na konzervatoři svého času učil můj vzdálený strýček,ale už nevím na co 😅 .Z Prostějova to máš taky kousek,přijeďte sem s maendy obě! 😉 😉

ikopretinka
9. zář 2010

Katyna no vidíš i ty můžeš přijet. Jsme od sebe kousíček. To je fajn.

sarlotta
9. zář 2010

@madormi jupíííííííííí, doktor je srandista tedaaaaaaaa 😲 😀 😀
@farmarska taky jsem měla antibiotika.. nebooooj 😉

@ee.liska ahojík mamino🙂)) Matýsek krásně roste🙂) 😲 My máme 51cm 😉
@aronek no jo, jasnéééé🙂 tatínci jsou šíííleně unavenííí 😝 😀 😀 😀 to znám 😉 ale je šikovný a je super, že do toho vůbec šel..to by moc chlapů neumělo 😉 😎
@wlladka taky super🙂)) rostete báječně 😉

katyna6
9. zář 2010

@sarlotta ahoj sarlotky 🙂

sarlotta
9. zář 2010

@maendy uff, držím palušky co můžu sluníčko.... a hele k nám to máš blíž 😉 😎 😀

madormi
9. zář 2010

@sarlotta no mě moc do smíchu nebylo 🙂

maendy
9. zář 2010

@sarlotta a to je kam?... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru