Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
13. říj 2010

Jinak jsem si změnila ikonku, ale jsem to pořád já 🙂 Ukážu vám pár nových fotek mého miláčka:

kopa
autor
13. říj 2010

Ahoj holky 🙂
@kvetinka7 Ahojky,díky za příznaky prasknutí vody 😀 😀 Ráno jsem chodila skoro každou chvíli na wc a tak jsem si řikala,že by? 😀 ale furt nic 😅 Akorát mě bolí spodek a dnes poprvé jsem dostala do břicha takovu hnusnou bodavou ránu,bléé 😝 No nevím jak to přežiji,když ta kontra bolí stokrát víc 😅

Jinak jsme dneska byli v tescu,no magor že 😀 Tak jsem si koupila krásné zelené povlečení,prostěradla...Malému koupila ještě čepičku,víc jsem neměla dovoleno.Měli krásnou hunatou malou kombinézku 😵 😵,ale manža mě zarazil,že toho máme fakt hodně.
@wlladka Taky jsme hlasovala pro Šimonka a ono jde jen jednou hlasovat nebo víckrát?? 😕
@ee.liska Držím palce na kyčle 😉
@cajori17 Caj ty testařko 😀 😀 Asi po minulé zkušenosti bych netestila tak brzy(ale vím,že to nejde z vlastní zkušenosti 😀 ) Akorát ted nad tím budeš zas bádat a řešit to.Zkus testnout třeba ráno nebo pozítří.Jestli jsi ten test hodila do koše a byl tam nákou dobu,tak se to mohlo rozpýt a udělat ti čárku 😅 😖 ale třeba ne.
@petroska No doufám,že se to úplně nerozvrže 😒 Manža to zkoušel na více kočárkách i na drahých a prý je to tím plastem.Že kdyby se to nehýbalo tak by kočár vážil 30kg...
@lenik_25 hezké fotečky 😉

madormi
13. říj 2010

@wlladka ode me máte desítku jste tam opravdu nejhezčí 🙂

kopa
autor
13. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 40tt ..............15.10.KO nemocnice+ monitor,18.10.Utz......čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 35tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 32tt..................................20.10.KO...........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 20tt................
Ikopretinka 10tt................
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 40DC ??
Martasek 27DC
Cajori 30DC
Aja 12DC
M.aa.b 9DC
Natalie 7DC
Ivomal..................
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

wlladka
13. říj 2010

Děkujeme za hlasování , koukala jsem, že už jsme v první čtyřicítce. Super 😀

@kopa asi se dá hlasovat 1x každý den

@lenik_25 úúžasné fotečky. Daneček s pejskem, ta je teda nádherná 🙂 🙂 🙂 🙂

tercie
13. říj 2010

Kuk, Lukášek spinká tak jdu kecat, je tu někdo? 😉

tercie
13. říj 2010

@wlladka 4 kilča to je teda Šíma kus chlapa, paráda, moc gratuluju a ať ty další kilečka hezky přibývají 😉

tercie
13. říj 2010

@lenik_25 krásný fotky 🙂

tercie
13. říj 2010

@ee.liska jak jste dopadli na kyčlích? 😉

tercie
13. říj 2010

Teda vy toho koníka dneska ale pěkně flákáte 😉

lucierob
13. říj 2010

@lenik_25 krásné fotečky

Holky, které chcete pro prcka hlasy. Mohly byste prosím dávat ten odkaz častěji, ať to nemusím pořád hledat? 😉 Děkuji moc.

lenik_25
13. říj 2010

Holky ooo děkuji moc za pochvalu foteček.

lenik_25
13. říj 2010

@wlladka Díky, jo jsou to naše dvě obrovské lásky - Daneček i Mája (jack russel teriér)

wlladka
13. říj 2010

@lenik_25 kamarádka si ho taky nedávno pořídila. Taky fenku. Že prý ho chtěly děti. No, stará se o něj samozřejmě sama 😅 😅
Ale pejsek je to pěkný. Naši kluci by taky nějakého psího kamaráda brali, ale to bych se dostala do cvokhausu 😀 😀 Budou si muset počkat, až dospějí a budou mít vlastní bydlení. V našem panelákovém 3+1 fakt nee 😉

cajori17
13. říj 2010

holcinky moje milovany-dekuju vam za podporu, jen co jsem odesla do prace dostala jsem krece a prisla mrcha,takze hlasim 1dc 😔
je mi hodne zle,takze se omlouvam ,ze na nic nereaguju-pac jsem vas nedocetla........prijdu az mi bude lip.dobrou noc

wlladka
14. říj 2010

@cajori17 to je mi líto, že to zas nevyšlo. ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

farmarska
14. říj 2010

ahoj holky, jsem tu jen na skok. Mladej má od včerejška nějakou sřtřevní chřipku, tak moc nestíhám, páč i když je to už velkej kluk, v nemoci je to pořád moje malinké miminko, co potřebuje péči 😉

farmarska
14. říj 2010

jo a hezký ráno přeju 😉
a jdu vás zkusit dočíst 😉

farmarska
14. říj 2010

tý jo dočteno, ale má hlava děravá už vůbec neví, na co jsem chtěla reagovat 😕 😅
takže kopi je koukám ještě v celku 😉
wladěnce zakazuju hloupé řeči 😠 a neboj kočičko, určitě bude malej brzy uplně v pořádku a oba budete šťastný a spokojený 🙂 dyt podívej jakej je to už pořádnej kus chlapa! 😵
Leni a vy náte krááásné fotečky, moooc vám to na nich sluší-oběma 😵 😵
čajdo sakra mrcha hnusná 😠 ☹ ach jo, drž se holka 😖
šarlot dobře že to malá od Kryštůfka nechytla! 🙂
terculíku gratulka k masové stravě!! 😵 😵

farmarska
14. říj 2010

tak a víc nevím a jelikož mám už hlad, jdu se poohlídnout po něčem k snědku 😉
prdelky mějte se tu a já na vás snad ještě dnes nakouknu 🙂

farmarska
14. říj 2010

holky nevíte co je dobré na střevní chřipajznu? Náš Robča od rána lítá na záchod, má průjem a blije jako alík 😝 😝 Mě napadá jen, že mu sjsedu koupit aktimely a cocacolu. K jídlu rohlík, nebo piškoty..
Nevíte jsou na to i nějaké prášky? 😕

lenik_25
14. říj 2010

Všem dobré ranko

@wlladka Ahoj, my jsme taky v paneláku v 3+1 a jack russel teriér je fakt živé plemeno. Je ale fakt, že jako se štěndem jsme s ní lítali i 8x za den poctivě ven. Teď je jí 9 měsíců a zvládá to 3x denně, z toho jednu větší prochajdu, aby si zalítala. Doma se divím, že div neběhá po stropě, ale je hrozně veselá. To je super plemeno.

lenik_25
14. říj 2010

@cajori17 Zlato, to je mi líto ☹ Já jsem ti to moc nechtěla psát, ale měla jsem to tak v lednu 2010, že jsem si udělala testík a asi až za 25 minut na něm byly dvě čárky. Dělala jsem si naděje a pak taky mrcha přišla ☹ Tak se drž, dej si čajíček, něco teplého na bříško a odpočívej.

lenik_25
14. říj 2010

@farmarska Ahojky, děkuju za pochvalu foteček 🙂 A je jasný, že chceš být pořád u dítěte, taky když je Daneček marod, tak jsem každou vteřinu vedle něj. Ať je Robimu brzy líp. Hele, piškoty radši vynech. Mně jednou doktorka říkala, že na průjem a zvracení není vůbec dobré nic, co obsahuje cukr, protože to kvasí v žaludku. Takže rohlíky, těstoviny, rýže, mrkev. A k pití černý čaj a voda. Pokud zvrací, tak po malých doušcích, nesmí se napít hodně, jinak to vyzvrací. Zkusila bych z léků asi klasický endiaron, živočišné uhlí a pak jsou super kapky Hylak (nebo Hylax, teď nevím, jak se to píše) - jsou nechutný, hnusný, chutnaj jak žaludeční šťávy, já osobně je nesnáším, ale jsou zlatý! Probiotika určitě super, ale radši bych je dávala v kapkách nebo tabletách, jogurty na průjem NIC MOC.

wlladka
14. říj 2010

@farmarska na průjem se u nás osvědčila smecta. Jen to projde střevama a nasaje do sebe vodu - účinek téměř okamžitý a tělo to zas všechno vyloučí. Na zvracení, jak píše Leník. Pokud ale Robča nemá k jídlu chuť, určitě bych ho nenutila. den dva bez jídla mu nevadí. Jinak ten rohlík a čaj a pití po douškách, aby nezvracel. Naši kluci v tomto případě "pijí" čaj polívkovou lžící. Jen ať je mu brzy lépe. Střevní chřipajzna je potvora nepříjemná.

wlladka
14. říj 2010

Teď mi volal náš Jenda ze školy, že je mu zle. Bolí ho břicho a hlava 😲 😲 😖 😖 😖 ježiš, snad nám něco takového nepřinese domů!!! Co potom ten Šimonek?? 😢 😢 😢 Musím dokoupit roušky! 😒 😒 Už se zas klepu 😖

wlladka
14. říj 2010

Jinak jsem koukala na to hlasování a může se bodovat pouze jednou 😒

majjka24
14. říj 2010

@farmarska kup v lékarně IMODIUM, pomáhá do hodinky a nebo smectu, obě doporučuju 🙂

majjka24
14. říj 2010

@wlladka držím palečky aby bylo všem líp brzo !!! Toto období je fakt na ho...., tolik lidí je nomocných, to je děs, buď to nebo ono ☹ jinak gratulace ke krásné váze 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru