Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
27. pro 2010

@kopa já teda zatím nic pravidelného 😅 při kojení s tím nemůžeš moc počítat

kopa
autor
27. pro 2010

@sarlotta Sarlott díky,tak třeba dojde později 😅 Páč po porodu jsem krvácela a týden jsem měla pauzu bez vložek(to byla úleva 😝 ) a pak došla na 14 dní 🤐

madormi
27. pro 2010

@sarlotta děkuji moc, dopadla dnes poprvé lépe než jsem čekala, tak jen tak dál 🙂

sarlotta
27. pro 2010

Hooolky já už cu Jarooooooo, aspoň březen 😝 😅 😉 😉 😉 😉 😉

murynka
27. pro 2010

nakukuji a nová vlna těhulek 😵 😵 😵 Moc všem gratuluji těhulky opatrujte se!!!!!!!!!!!!dostaly jste velice krásné dárečky 😵 😵 😵

natalie77
27. pro 2010

Ahoj koníkovky moje...
jdu Vás jen informovat.....23., 24., 25.12. jsem měla //...no a dneska ráno i odpoledne nic...bílo, prázdno. Málem jsem to na Štědrý den řekla manžovi, mám i teplotu 37,2... asi mám falešnou březost...nebo to byly falešné čárky od Pregnylu no a teplota je od Utroše....nebo nevím....no musím říct, že jsem trošku zklamaná, já jsem byla přesvědčená, že to vyšlo...
No tak zase příští měsíc, prý zkusíme zase IUI....no ale mě nějak dochází síly, ty hormony mě úplně rozhazují, píchání injekcí taky nic moc...no ale naděje umírá poslední....
Jinak všem novým těhulkám ze srdce blahopřeji....a držím moc pěsti 🙂 .
Zase se ozvu 🙂 . Mějte se krásně....a snad se na jaře, až se vyhrabeme z těch hromad sněhu, zase uvidíme 🙂 .
Držte se.

madormi
27. pro 2010

@natalie77 drž se vyjde to, hodně síly, věřím že to je náročné, hormony jsou svinstvo, ale ty to zvládneš 😉

tercie
27. pro 2010

@sarlotta taky bych brala už teplíčko 😉 V tom sajrajtu se nedá jezdit kočárem tak tvrdneme celý dny doma, je to hnus.

tercie
27. pro 2010

@natalie77 Natálko, nezoufej, vyjde ti to taky, i když je to asi záhul s lékama, ale ty to dáš, jsi holka šikovná. Už jsi zvládla horší věci!!! Myslím na tebe, když budeš potřebovat podporu, nebo jen pokecat, klidně se ozvi, jo? 😉

tercie
27. pro 2010

@madormi aha, tak mám starý info, MAch byl teda primář předtím 😀 No je to znát, že už tam nějakej ten pátek nejsem 🙂

tercie
27. pro 2010

Holky mám v albu několik nových fotek, kdybyste chtěly mrkněte, nějakej čas jsem nefotila, nějak jsem zapomínala 😀 tak napravuju...
A jdu spáááááát...dobrou noc 🙂

maarrtina
28. pro 2010

Ahojky, u nás zase sněží, fuj. ☹
Dneska jeden na KO s nožkama, tak snad to bude dobrý a budeme mít jen jednu plínku. 😵

madormi
28. pro 2010

@tercie on tam nebude dlouho, možná rok max dva 🙂

madormi
28. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 31tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................47 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!! , KO 13.1.
nicollka.......................našla //
Katyna ........................32 DC
Madormi.................. ..30 DC , 22.12 našla //
Aja............................. .30 DC
M.aa.b ...................... .30 DC
Martasek ................ . 30DC
Natalie77 ..................30 DC
lenik_25................... ..21 DC
majjka24 ......................12 DC
Ivomal.........................6 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

cajori17
28. pro 2010

@natalie77 to je mi lito,ze to nevyslo,ale verim ze brzy to uz konecne vyjde-musi !

holky,ja jsem hrozna,porad myslim jen na to,ze z toho nic nebude,jsem z toho uplne silena a mam depky-vim ,ze to neprospiva me ani miminku,ale jsem strasny pesimista 😒

katyna6
28. pro 2010

Ahoj holky,tak jsem po Vánocích zase tady,byli jsme až do včerejška u mamky a bylo to moc fajn.Tady se koukám kráááásně rozrostly //-mad,caj,nicolko-moc vám to ženský přeju!!!! 😵 😵 Já bych pak prosila opravu v tabulce,jsem dnes 4DC,takže vánoční zázrak se opět nekonal ☹
caj-musí to být hrozný nervy,ale zkus myslet na miminko a nahodit si do hlavy optimističtější myšlenky. 😉 čárečky jsou nádherný,bude to dobrý bobku,neboj!!
tak já tu jdu trochu poklidit a vyprat,za chvíli už jdu zase do práce,po 5ti dnech volna hrůůůůůza 😠 .pa

madormi
28. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 31tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................47 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!! , KO 13.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..30 DC , 22.12 našla //
Aja............................. .30 DC
M.aa.b ...................... .30 DC
Martasek ................ . 30DC
Natalie77 ..................30 DC
lenik_25................... ..21 DC
majjka24 ......................12 DC
Ivomal.........................6 DC
Katyna ........................4 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lucadav
28. pro 2010

@cajori17 Neboj určitě to bude dobry,,,,,snad se citiš na těhotenstvi?? to vycitiš=) a určitě to dobře dopadne,jen to čekani je dlouhy,,ja to znam..Dokud nemaš žadne problemy ,tak se nestresuj . bude to vpoho 🙂

lenik_25
28. pro 2010

@lucadav Souhlas, já to od začátku cítila, že to není v pořádku.

cajori17
28. pro 2010

ahoj holky,priznaky mam jak vysity,bolest prsou,nevolnost atd......jen ta panicka hruza,ze nebude srdicko......

no a taky jsem se domlouvala na gynde,ze jestli bude srdicko toho 31.1.tak mi hned vystavi PN,to byla parada 🙂

madormi
28. pro 2010

@cajori17 bud v klidu , já taky jsem neovlivníme to tak musíme být optimisti a neboj už to klapne 🙂

cajori17
28. pro 2010

pardon chyba 13.1 😀

cajori17
28. pro 2010

ja jsem upnej magor,doma ma porad 3 baleni tehu testu a porad testim i kdyz na utz byla videt fazolka uz s tim musim skoncovat...jeste ze jdu od 3 do prace jinak bych zesilela do te kontroly

madormi
28. pro 2010

@cajori17 neblbni vyhod testy a užívej si těhu 🙂

madormi
28. pro 2010

@cajori17 když je vidět fazolka tka už je hcg vysoké a z testu už nic nepoznáš 🙂

mami29
28. pro 2010

@cajori17 klid ja byla s Milou na utz 2krat nez bylo vubec neco videt.

cajori17
28. pro 2010

@madormi takze uz nema cenu testit..budu se snazit neplasit......a co ty?kdy si myslis,ze jsi mela ovulku?

madormi
28. pro 2010

@cajori17 určo nemá cenu testit vem si že test ukazuje od 25 ml, když už máš váček tak musíš mít hcg ve stovkách takže i kdyby se něco dělo, tak trváá hoodně dlouho než to klasne až na citlivost testu, bud v klidu máš, těhu příznaky tak je vše v pohodě.
Nevím kdy někdy mezi 8.12- 13.12 byla ovulka 🙂

cajori17
28. pro 2010

@madormi ,jj ja vim,uz nebud testit. tak to jsi mela ovulku pozdejc nez ja........

madormi
28. pro 2010

@cajori17 kdy si jí měla ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru