Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
8. bře 2011

@lucadav já na svatbě dlouhovlasá bloncka, dnes tmavá bruneta s mikádem 🙂

lucadav
8. bře 2011

@maendy to mě mrzí......kyždymu sržím palečky ☹

lucadav
8. bře 2011

@madormi taky hezky=))))mě dlouhy neslušej.... a tohle vubec nemusim česat=)))ale když chci byt pěkna tak si to žehlim...kadeřnice no=) už i ma Anetka vi co všecko ma davat na vlasy a střiham ji snad při každem kšeftu=)))

ee.liska
8. bře 2011

@lenik_25 jj je to dlouhán po taťkovi, tak to odpovídá, hodně dětí v jeho věku má mnohem větší váhu 🙂

@mari111 děkuju 🙂 ale Laurinku asi nedožene 🙂

@maendy teda mrcha jedna ☹ ☹ 😠 😠 ale neboj, určitě na vás čeká jarní miminko, jen se mu te´d nechce, aby se nenarodilo na podzim, ale až na jaro až bude krásně 😵 nám to nešlo 9 měsíců a až když jsem si to jak vy řekli že s na to vyprdnem tak ejhle 🙂

@mirax gratulka k NT 😵 krásná nevěsta 😎

no a k MDŽ, když jsem manžovi řekla že je MDŽ, zak mi odpověděl : A co ještě budeme slavit, i Svátek matek? no nezabili byste ho 😠 😀

lucadav
8. bře 2011

@madormi hezká blondska....to jsi typ co je nejen hezkej ,ale sluši mu všecho....

ee.liska
8. bře 2011

@madormi hezká fotečka 🙂

lucadav
8. bře 2011

@ee.liska to je hezkýýý...každej mužskej na to neni 😀

lucadav
8. bře 2011

@lenik_25 ty jo ...a tys mu ani nevěřila ,,,,,,,,,,,hodnej

lucadav
8. bře 2011

@cajori17 Kytičku mužeš mit..proč ne??? znama akorat měla teda strakatou sukni a tilko a kytku...a větši děs jsem neviděla=))))

kopa
autor
8. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Hlásím že žiji 😀 😀 Dnes se ta Biopsie nekonala 😀 😀 😨 Došla jsem a doktor povídal,že je vše v pořádku,že co mi nabíral ten stěr tak je to o.k. Akorát mám zánět,takže jsem dostala ňáké čípky.
Nechápu tedy co viděl na tom čípku ve ČT budu volat své gynekoložce.

Jinak jsem dnes opět byla na sociálce kvůli tomu rodičáku a šel se mnou manža.Včera mi ta baba napovídala úplný nesmysly 🤐 🤐 že to přiznání o PPM z lonska mi neplatí a blabla.Tak tam se mnou zašel manža seřval jinou babu(pak se jí tedy omluvil 😅) a baba,nechápala proč mi včera tam ta říkala něco jiného 😨 🙄Takže bych málem ještě přišla o 2 letý rodičák kvůli primitivce. 🤐 🤐

sarlotta
8. bře 2011

@ee.liska já myslím, že míry pěkné, malá má v 7měs 7kg a 65cm 😉

nevěstinky krásné🙂)) já už bych asi ani nenašla 😀 😉

@mirax nádhera🙂 a co to budéééé ??? 😵 😵

sarlotta
8. bře 2011

@kopa tak to je fajn, že vyšetření ok, to bude v pořádku určitě 😉 a sociálka nooo, tam sedí kolikrát takový vzdělanci 😅 😅

sarlotta
8. bře 2011

@mari111 tiše závidííím 😎 kytičky 😉

madormi
8. bře 2011

@lucadav ooo taková lichotka, se červenám 🙂 děkuji moc 🙂

kopa
autor
8. bře 2011

@sarlotta sarlott sedí no 😀 když mi tam byl manža vyřídit porodné narazil tam na jednu kolegyni z práce 😀 😀 ona ho strašně milovala 😀 😀 když šel vždycky po chodbě vrhala se mu do náruče 😀 😀 ale byla jsem v klidu,ta slečna byla dost ošklivá 😅 😅 Manža říkal,že už na tu socku nikdy nepůjde 😝 😝

sarlotta
8. bře 2011

@madormi hele ale ty nás tu pěkně klameš teda s tou fotkou.. 😠 😀 😀

mirax
8. bře 2011

@sarlotta... 😀 ...to je ještě předčasné 😀 Manžel furt tvrdí, že j to kluk, tak mám trochu strach,a by nebyl zklamaný, když to bude ženská 😉
Ale on nebude..., ale kluka by asi trošku radši.
Mně je to jedno...hlavně zdravé, že 😉

Jdu uspávat a pak musím jet do práce utavírat cytoolky, snad to přežiju, děsně se mi nechce.

madormi
8. bře 2011

@sarlotta ta je rok stará 🙂

kopa
autor
8. bře 2011

@lenik_25 + @madormi máte krásné fotečky!!!Kočky 😵 😵
@cajori17 Cajdo já měla taky bílé balerínky,nebo něco na ten způsob 😉 a oblečení můžeš takové mít.Já přeci taky chtěla,ale mě vadily ty tuniky nebo těhu košile,že to břicho v tom bylo ještě větší 😅
@maarrtina Marti my taky chodíme stále na prochajdu 🙂 je krásně chodíme do údolí a je to celkem náročná trasa 😅 minule jsme šli asi 4 hodky a docela terén,kopce...mě pak z toho bolel podbříšek. 😅
@sarlotta Jéjej malá je nemocná?tak at je jí brzy lépe.

madormi
8. bře 2011

holky zamilovala jsem se do bílého kočárku, to je asi nesmysl co ☹ ten nebude dlouho čistý 🙄

sarlotta
8. bře 2011

@maendy ale povede se, vydrž... je to moc těžké, věřím, taky mám něco za sebou 😔 tak myslím na Tebe a držím palušky, ono to vyjde, musí 😉

sarlotta
8. bře 2011

@madormi no ale tak na první mimi jako hluboký klidně 😉 viděla jsem naživo a nááádhera 😉 akorát nevhodný do autobusu a při skládání do auta opatrně 😀
ale spor´ták bych volila určo jiný.

madormi
8. bře 2011

@sarlotta no právě že to je trojkombinace tak bych se bála hlavně o autosedačku a pak ten spor´ták no ☹

sarlotta
8. bře 2011

@mirax Ty jsi snad na baterky néééé ? jak to všechno zvládáš, prosím Tě.

sarlotta
8. bře 2011

@madormi dej link, ať kuknem🙂

madormi
8. bře 2011

@sarlotta on je asi spíš krémový,ale stejně 🙂

sarlotta
8. bře 2011

@kopa dík kopa, jsem zvědavá co z toho bude 😅 včíl měla 38,1 po odečtu, tak dostala panadol čípek, homeopat. chammomilla vulgaris a natřela sem jí dásně kamistadem, tak chrupká no.

sarlotta
8. bře 2011

@madormi ten je krásný, uka sporťák

madormi
8. bře 2011

@sarlotta no toho tam foto není, to bych si asi o to musela napsat nebo najít na jiným krámě, ale na to zatím čas. navíc bych to chtěla vidět naživo

ikopretinka
8. bře 2011

Ahojky,jak se máte?
@sarlotta jéé je malá je nemocná? Snad to brzy přejde a nebude to nic vážného.
@madormi pěkná fotečka i kočárek 😉
@mirax gratulka k NT
@lucadav , @lenik_25 krásné nevěsty 😉 moc vám to slušelo
@cajori17 balerínky v pohodě mít můžeš, já taky neměla boty na podpadku, jelikož jsem měla co dělat, abych se nenatáhla v šatech co jsem měla 😀 , natož ještě podpadky 😀
@kopa taky gratulka ke kontrole 😉
Snad jsem na nikoho nezapomněla 😎
Přihodím vám taky dvě svatební fotky. My měli takovou trochu netradiční 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru