Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
14. bře 2011

@madormi vidím , že řešíte sady do postýlek. Ta co se ti líbí, vypadá pěkně, taková jednoduchá, ale pěkná. Já si taky musela koupit, protože já a šití, to nejde dohromady, obě ruce levé, z rodiny taky nikdo nepřipadá v úvahu, tak jsem koupila hned hned tři. Původně jsem chtěla dvě, ale pak jsem té třetí neodolala. 😉

madormi
14. bře 2011

@ikopretinka no to chápu, mm se trochu hrozí kolik ho to vše bude stát 🙂

ikopretinka
14. bře 2011

@madormi No mi povídej. Napřed jsem si říkala, že bude stačit polovina a ejhle. Najednou ještě to a tam to a pořád se mi zdá , že budeme ještě něco dokupovat podle potřeby

madormi
14. bře 2011

@ikopretinka no fakt se konečné částky hrozím a to neplatíme kočár 🙂

lucierob
14. bře 2011

@madormi já měla 2 sady povlečení s mantinelem, a další 3 povlečení už bez mantinelu. Po synovi mám povlečení většinou modré nebo žluté, tak jsem kupovala Anince 1 mantinelkové+nebesa v růžové.

lucierob
14. bře 2011

@farmarska novorozenci si neumí udržet tělesnou teplotu, takže musím častěji kontrolovat jestli nejsou studení. Ale my měli doma normální teplotu 21,22 stupňů.

kopa
autor
14. bře 2011

@sarlotta no jsem zvědavá jak dlouho se mi vejdeme do korbičky 😀 My máme přes 65cm a hóodně přes 8 kilo 😀 Já nevím jestli takhle spí každé mimčo,ale Vítek spí s pokrčenými koleny 😅 takže se ještě jakž tak do korby vejde 😉

Jinak já jsem s X landerem maximálně spokojená!!!!!!!!!!!!!!Jiný bych už nebrala.Jezdíme s ním dost hustý terén 😀 😀 prudký kopce,po schodech,přírodou,nerovnoměrnou cestou,kamínky,kameny...Manža ho má dost ozkoušený 😀 😀 furt chodí s Vítou na tůry 😀
Holky a těch korbiček,že vám budou malý bych se nebála.Páč stejně od listopadu až do února mrzlo a my třeba nebyli i 14 dní venku a ted když je hezky tak máme dost špatné ovzduší,takže nechodíme ven 🙄 u takhle malých miminek to vadí,ohrožuje to dýchací cesty...

@madormi Já tu novou kolekci x landera viděla v časáku,celkem se mi líbí ty barvy.Sousedka co vedle nás bydlí má Inglesinu a jako kočár vypadá krásně,a i korba celkem velká akorát má nepraktické kolečka.Měla problém s námi v tom terénu.

kopa
autor
14. bře 2011

@lucierob + @farmarska my měli doma 23-24 stupňů a to jsme netopily.Malého jsem oblékala do overálku,dávala jsem i rukavičky a lehkou čapku a zavinku a přes to deku.V porodnici byl taky pořád nabalený.Ted mu dám jen overálek a spací pytel.

madormi
14. bře 2011

@kopa mě se v časáku libíla ta modrá, ale na veletrhu mě fakt ten kočík neuchvátil, ale tak každé zboží si najde kupce, naštěstí je dost na výběr akaždý si najde svoje

lucierob
14. bře 2011

no holky, jako já ty kočárky nějak nezkoumám. Ale vzhedově mi připadají na jedno brdo. 😅 BYch si asi hned tak nevybrala

mari111
14. bře 2011

jo a ja hledám bílej mantinel do postýlky a nikde jsem nenašla, jen pár takovejch ošklivejch, a když je sada tak to nejde koupit jen mantinel, jo a chci kolem celé postýlky 😒

lucierob
14. bře 2011

@mari111 madormi tu o stránku dříve psala, že nějaký obyč bílý mají v ikea 😉

mirax
14. bře 2011

ahoj holky, nakukuju ...jdu se podívat, co nového 🙂

mari111
14. bře 2011

@madormi dík tento jsem našla, já bych ale nějakej hezkej, asi si budu muset ušít sama 😝

wlladka
14. bře 2011

Ahoj, je pozdě, ale přece se hlásím... 😉 ¨@farmarska, nemudruj... Robík žije, tak to zvládneš i s Miškou a bude to daleko větší pohoda. Věř zkušené matce!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Stačí instinkt 😉
¨Jo, ale musím se vám pochlubit s tímto..

https://www.youtube.com/watch?v=9KR2kVvYupw


Můj prostřední šmudla na svém prvním vystoupení. Závody ve streetdance v České Lípě. "Získali" bramborovou medaili. ale bylo 12 týmů, tak si myslím, že dost dobrý - na to, že soutěžili poprvé a ještě před obecenstvem. ¨Za 14 dní jedou do Plzně na kvalifikaci na mistroství republiky. Tam už se pojedu podívat a budeme se Šimonkem fandit jak diví. A to by v tom byl čert, aby se na to MR nedostali 😵 😵 😵

wlladka
14. bře 2011

@mari111 já jsem koupila celou sadu mamitati a mantinel je super. Koupila jsem takovou bílo - krémovou kombinaci. k tomu jsem dokoupila bílá nebesa a bílý mantinel, ale už na mimibazaru. Z MMB mám ještě povlečení a společně to kombinuju. Ještě koupím modrý mantinel. Jen přemýšlým, jestli by už nebylo lepší velký-po celém obvodu postýlky. Šimonek se začíná ve spánku pohybovat a většinou spí napříč. Ale tyto barvy mi bohatě stačí. Dají se kombinovat se vším co máme.

majjka24
15. bře 2011

@lenik_25 Ajoj, Já se snažím co nejmíň na to myslet, už se kolikrát přistihnu, že malé dětičky mi jdou na nervy 😕 Ale před manžou dělám, že je pořád chcu 😉 Jako chcu, ale až tak v létě, teď ne, užívám si , dokud to jde 😀 😀 😀
Jin ak u nás je tak krááásně, hned se líp vstává - i když jak se to vezme 😉 Ale místo aby mi sluníčko přidávalo energii, tak mi jí spíš ubírá, jsem byla v sobotu úplně KO a to jsem dělala norm.úklid a myli auto, v neděli jsme byli na procházce, a taaak mě bolely nohy (a to jsem zvykla chodit dennně X km) a včera jsem málem usínala za chůze, děs, si musím koupit nějaký povzbuzující čajík nebo tak něco, ani chuť na sex není, vůbec, bych asik u toho usla 😅

maarrtina
15. bře 2011

@kopa nevím jak se jmenuje je od Emitexu, mám od nich i ten zimní a jsem spokojená. Ty ho máš myslím taky.

maarrtina
15. bře 2011

všechny Vám zdravím, musím dočíst, ale je toho nějak moc, takže až v poledne jak půjde Adélka spát. Za chvilku jdem ven. Zítra už má pršet fuj 😝

madormi
15. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................28 DC
Katyna ........................ ..........26 DC
nikissek28............................21 DC
Ivomal......................... ..........18 DC
maendy................ ...................8 DC
Martasek ................ . ..............8 DC
lenik_25................... ...............4 DC

mari111
15. bře 2011

dobré ránko
@wlladka no já jsem si koupila bíle nebesa a ještě právě chci ten mantinel bílej aby jsem jí tam mohla dávat všelijaké povlečení. No ale všude maj jen takové obyč mantineli a taky chci po kolem celé postýlky už, máme taky cestovatelku 😅

sarlotta
15. bře 2011

@kopa že jo🙂 do terénu, do lesa, do kopce je supeeeer🙂 x-lander 😎 v korbičce je mimi půlročku-8měs, ale sporťák využijete další 2roky... a já jsem maximálně spokojená 😉

sarlotta
15. bře 2011

@majjka24 teď jsem koupila v lékárně od apotheke mateřídouškový a ještě jeden zázvorový a super,, perfektní čajíky 😉

sarlotta
15. bře 2011

@wlladka držím palečky🙂

ee.liska
15. bře 2011

ahojky 🙂
téééda, než toto dočtu 😀 no jdu na to

@maarrtina
@sarlotta já už fusak nedávám 14 dní, ani rukavky, dávám jen body, teplý svetr a podle situace buď zimní nebo slabší bundu, punčocháče a tepláky a zakryju jen slídou na kočár, případně slabou dekou, včera byl už jen v punčocháčích, body a svetru jen s lehkou dekou na nožky a dneska dám ještě míň, jo a čapku už jen jarní slabou

@wlladka tak se brzo uzdravte 🙂

jé, tady už se vytahují sporťáčky 😵 už se do něj taky těším, mám to v plánu tak v květnu 😵

ee.liska
15. bře 2011

@madormi krásnej kočárek 🙂
mě se Maty vejde ještě dlouho do korby, Má teprve 66cm a korba 80 cm 😀 navíc mi jde zvednout do sedu, tak prcek uvidí i ven

ee.liska
15. bře 2011

@petroska to se Filíkovi musela procházka o to víc líbit, vypadá velice spokojeně 😀

@ikopretinka jj mě píchalo, jak jsem pořád ležela, tak svaly a všechno ochabovalo a pak mě píchalo i jakoby na čípku nebo co 😅 😀

@lenik_25 teda tak snad budeš co nejdřív OK na další snaženíčko ☹ dřžím palce, abys nemusela na revizi

ee.liska
15. bře 2011

@kopa my jsme teda chodili ven i v mrazu, jen když bylo víc jak 10 po nulou tak jsme nešli a když měl Maty horečku, jinak pořád, v dešti, mrazu.

Malý měl v prvních měsících doma jen body a polodupky a byl v zavince, doma jsem měla 22 st.

@wlladka tak na tu kvalifikaci držím palce 🙂

@majjka24 třeba jarní únava 🙂 tak ať máš brzo zase dost energie 🙂 jo a to auto je dobrý nápad, musím se na to taky vrhnout

jo a včera jsem byla na alpinningu a super, ve středu jdu zase 😀 siceten první pohyb po porodu je dost těžkej ale byla jsem nadšená, přesně něco takového jsem hledala 😎 tak jdu vařit oběd prckovi a pofičíme ven, včera jsme byli venku 4 hodiny, tak si asi veumu s sebou přesnídávku a dáme sváču venku 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru