Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
30. zář 2009

Kopíííí tak to je jasný, a vychází ti to i na DC??? 🙂

wergina
30. zář 2009

kopi, paráda!! tak šupky hupky na přítele 🙂

martinkal
30. zář 2009

Wergi, přesně takovou depku jako ty já mám od včera, chvílemi se mi zdá, že se hýbe a pak si říkám, že je to nějak slabounký, normálně mi asi hrabe ☹

kopa
autor
30. zář 2009

udělala jsem test,přítelák se moc milovat nechtěl,ale když jsem ukázala testík tak to najednou šlo 😀 a ted jsem přišla za váma. 😀 😝

Martinkal jak to myslíš na DC??že mi to vychází? 😅

maendy
30. zář 2009

aronku budu na tebe moooooc myslet,tfuj tfuj plivu pro štěstí.

martinkal
30. zář 2009

No kolikátý den cyklu jsi? ovulka bývá uprostřed cyklu 😉

kopa
autor
30. zář 2009

holky a nekacej ty testy? 😅 já měla styk v pondělí a až ted 🙂

aronek
30. zář 2009

maendy, dík 😉
martikal, od kdy cítíš pohyby? Já pořád nic, ale třeba je ti i tím, že jsem tlustá ☹

kopa
autor
30. zář 2009

Martinkal jsem 14DC a cykly mám kolem 30DC jak kdy 😉

martinkal
30. zář 2009

Kopi, spíš neukážou ovuli i když je, ale pokud ti jí ukázal, tak ovule opravdu je 🙂

kopa
autor
30. zář 2009

jdu vařit,pak vás dočtu 😉

kopa
autor
30. zář 2009

Martinkal děkuji 🙂
tak a za chvilku budu testit 😀 😀 a ta druhá na mě co???vykoukne 😀

martinkal
30. zář 2009

aronku taky jsem spíš při těle, žádný hubeňour. No cítím takový šimrání asi týden 😀

tercie
30. zář 2009

Holky, mě ty sexy oblečky nejdou načíííst !!!
Musím se teď vypnout, a přestěhovat se z baráčku zas domů, bo manža jede na noční a já musím dohlídnout na toho našeho psího rváče, aby si nevyškubal stehy.
A doufám, že tu večer budete, protože mi nejde telka 😉

martinkal
30. zář 2009

a teď jsem četla, že miminko může kopat směrem dovnitř, takže žena ze začátku nemusí i 3 dny nic cítit, většinou prý kope v noci, když spíme, protože naše chůze miminko uspává 😀

aronek
30. zář 2009

martikal, mně šoupli termín na 16, taže jsem týden od tebe, tak to budu večer sledovat 😉 a to by bylo, aby nebylo 😀

wergina
30. zář 2009

martinkal: hrabat nám bude dokud nebudeme mít ty naše drobečky v náručí. Já jsem mimíska trošku štouchla a slíbila mu dáreček, když se ozve 🙂 pak se ozval, tak jsem musela šupajdit do města 🙂 ale je to fakt na psichyku ☹

murynka
30. zář 2009

leni já měla slabší čárku a sofie je v bříšku 😀 😀 😀 držím pěsti moc moc 😵 😵 😵

wergi jo jo už aby to bylo 🙂 ale vidím to na konec října stěhování 😵 😵 😵 😵

martinkal
30. zář 2009

Je to děs, no, ono čím bude mimi větší a baculatější tak ty kopance budeme cítit líp a častěji, teď je to ještě takovej 15 dkg uzlíček, a já bych od něj chtěla kopance 😀

ee.liska
30. zář 2009

ahojky, akorát jsem dojela z práce a jdu dočítat
🙂

martinkal
30. zář 2009

Mury ty máš ten stetoskop viď? Od kdy jsi mimi slyšela přes něj?

wergina
30. zář 2009

Martinkal: to máš pravdu 🙂 my bychom chtěli už i po spermii, aby nám dala kopanec hned jak dorazí na správné místo 😀

murynka
30. zář 2009

holky já už nedostávám kopance ale solidně se vlní celé břicho jak s eotáčí 😀 😀 😀 😀

marti já nevím asi od 17tt mám to napsané v albumu už si to nepamatuji 😅 😅

wergina
30. zář 2009

marti, mury: já ten stetoskop taky mám asi od 15tt a furt nic neslyším ☹ je to fakt individuální. Někde jsem četla, že je to slyšet obyč stetoskopem od 5 měsíce jinde, že zas od 6 měsíce, no tak zkoušíme každý den 😉

murynka
30. zář 2009

chce to vědět polohu miminka a kde má srdíčko 😉 my to věděli tak to byla hračka 😀 😀

martinkal
30. zář 2009

No právě manžel mi říká, ať si ho zatím nekupuju, že budu ještě víc ve stresu, když ho neuslyším a taky mi říká, že ho budu nosit 24 hodin denně místo volkmena 😀

murynka
30. zář 2009

není to stres když jsme ho neslyšela věděla jsme že je otočená zády atd a ted neposlouchám když se hýbe 😉 😉

wergina
30. zář 2009

mury a jak si to věděla? podle ult.?

murynka
30. zář 2009

nene podle sebe 😀 😀 kopala nalevo a napravo jemně tak jsem věděla že je napříč 😉
a podle ultrz,mi to pak potvrdili a od 25tt je hlavičkou dolů 😵 😵 😵

wergina
30. zář 2009

taky se pokouším podle kopů, ale převládají tam hlavně jiné zvuky 😀 no chce to trpělivost, ale aspoň že kopanečkama dává o sobě vědět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru