Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
10. říj 2009

Ahoj Kopi (o:

Přesně tak Kelly. Přišla jsem v 17hod z práce, musela jsem uvařit, poklidit a byla jsem úplně KO. V práci jsem většinou seděla, takže sem si tlačila břicho...no jsem ráda, že jsem doma.
Neboj, Kristýnka bude brzy na světě 🙂 🙂 a bude ti dělat jenom samou radost.

Já mam už teď problém se obout, ostříhat nehty na nohou, někdy i obléci...a to mam ještě kus cesty před sebou.

venuska
10. říj 2009

Kelly, koukala jsem jaké máš hezké bříško ve 34tt 🙂 🙂

kelly1983
10. říj 2009

děkuji venusko, to já si teda ještě nehty ostříhám, aji se obuju ale je to teda boj, ale mě nemá kdo pomoct, tak se nedá nic dělat. No pokud bude jako jsem byla já tak to mě moc radosti nečeká 😀 😀

venuska
10. říj 2009

No, manža přijíždí domu z práce kolikrát i v 23hod, takže stejně všechno zůstane na mě 🙂
Ale jak píšeš, je to boj.
Určitě bude moc hodná 🙂 🙂 usměvavá 🙂 🙂

Jdu se obléci a vyrážím na ten nákup...brrrr, tak je zima. To je hnus 😝 😝

markee
10. říj 2009

Holky,tak já vařím a vařím. Nestíhám sem jít.
Snad se za chvíli zastavím a půjdu dočítat. 😉

sarlotta
10. říj 2009

Taky jen nakukuju.... už mám navařeno- polévka je hotová a rizotko z mražáčku. 😎

sarlotta
10. říj 2009

Kopi dík za tabulku. A netesti, je brzo 😉

kelly1983
10. říj 2009

venusko no jen aby, však já Vám napíšu jaká je. Dneska je hnusně, že by psa nevyhnal.

markee
10. říj 2009

No já dělám smažený květák a bram.kaši, a hned na zítra vepřovou kýtu s omáčkou a houskovým knedlíke. Pojedu možná do Prahy za kamarádkou,takže ať pak nemusím něco kuchtit večer až přijedu.

sarlotta
10. říj 2009

😵 markee taky tak ráda vařím dopředu🙂 Vůbec mám ráda, když mám o víkendu navařeno a nemusím dopolko z pelíšku🙂)) ale to mě naučil až prcek🙂))) 😀

markee
10. říj 2009

Kelly,hezký bříško,hezký kočárek a i lehátko. 😉 Už aby tam byla fotky i Kristýnky 🙂

markee
10. říj 2009

Sarlott,přesně. Já to taky tak dělám až od Johanky. Občas si navařím jídla dopředu a pak mám klídek. Samozřejmě jídla,které se nezkazí,ale jsou lepší,když se uleží 😀

aronek
10. říj 2009

Ahoj, tak já celý den vařím a uklízím a vůbec to tu není vidět 😠

ee.liska
10. říj 2009

ahojky holky 🙂
tak jek se máte? co těhulky?
holky byla jsem dneska u kartářky a prý v dubnu budu těhu 😎 tak jsem zvědavá jestli to vyjde 😀 jo a budu mít 3 děti 😀 😀

markee
10. říj 2009

Ee.liska,teda. No tak ať to vyjde. To by bylo supr. Hele a nemyslí to jako trojčata 😅 Prostě popořádku tři děti,viď 😀

ee.liska
10. říj 2009

😀 😀 😀 markee ne. prý po dvou letech po sobě, kluky a holčičku 😀

markee
10. říj 2009

No vidiš,tak to bude suprový. Přeju ti to.
Měla bych něco upéct,ale nevím co. Nemám na nich chuť,ale nemáme nic na snídani 😒

ee.liska
10. říj 2009

jé, já péct neumím 😅 ale chuť bych teda měla 😀

markee
10. říj 2009

Ee.liska,na tom nic není.Začínala jsem takovými těmi buchtami,že vše dáš dohromady,zamícháš,naliješ a upečeš. Pak mě to chytlo a peču i těžší,ale musím mít náladu.Jelikož jsem do teď vařila,tak fakt nemám náladu na složitější butu 😀

ee.liska
10. říj 2009

to si myslím.
a protože mi dneska i řekla že mi neprodluoží v práci smlouvu, tak asi na pečení budu mít od listopadu dost času 😝 😎

markee
10. říj 2009

Ee.liska,tak to je mi moc líto ☹ s tou prací.

farmarska
10. říj 2009

zdar vespolek 🙂 jak si užíváte víkendu? 😉

markee
10. říj 2009

Tak hledám inspiraci na MMB.Mám sice receptů dost,ale ráda zkouším i nové.Ale nějak mě zatím zaujala perníková bábovka.

markee
10. říj 2009

Farmy a ty? Já myslela,že jsi v práci 😅

aronek
10. říj 2009

farmi se ulejvá, chytli jí záda 😀 😀 😀 😀 každý tomu říká jinak 😀 😀 😀

markee
10. říj 2009

Áha,tak to jo 😀

farmarska
10. říj 2009

kopi já se ráno vzbudila a první co bylo, jsem taky letěla testit 😀 😀 je to asi druhej den od domělé ovule 😀 😀 to víš holka, pudy si vybraly svou daň, jsou z nás pomatený raplové 😀 😀 ale my tomu mužeme říkat, neovlivnitelný pudotest 😀 😀 prostě musíme testovat, musíme a musíme 😝 😀 😀 😀

farmarska
10. říj 2009

tý nikčo, to pálení bradavek, ta žáha, ..nemůžeš bejt už vážně v tom?? 😕 😕 😅

nicollka
10. říj 2009

holky těhulky kdyz ste otěhu, zmenil se vám hleník? Já mám pořád takový vodnatý bílý a jednou za čas to teče jak kdyz otočí kohoutkem, tak nevím jestli zase nemám jen nejaký bakterie :(

farmarska
10. říj 2009

no jo ty záda..to je hned .. 😀 😀 😀 😀 a to bude asi i nadlouho 😀 😀 to se musí pořádně zaléčit 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru