Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
19. lis 2009

aha...a jak na tom jsi???Promiň ale tabulku jsem jen přelítla tak nevím kolik jsi DC...budu ti strašně moc držet palůše 😉
A jakou práci hledáš???

mateta888
19. lis 2009

Ahoj ve spolek, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem reagovat na kopi a terci. 😨
U nás to byla taky Lucka, odpistial jsem mu, ještě nebyla malá a myslela že to bude bez problému. Vždycky když je nějaká krizovka tak se to vytáhne. Už bych to nikdy neudělala, i když máme malou a on to ví. 😠 Těhu prožíval víc jak já, byl i u porodu, postará se, ale malá je už větší a v srpnu jsem měla zamklé těhu tak jsme se zhádali a mě došlo, že to není náma zase si někoho našel 😠 . Vyčíkali jsme si to a ještě minulý měsíc si spolu psali, tvrdí že spolu nic neměli, ale už nikdfy tu důvěru mít nebudete a budete vědět že máte pravdu.
Jakmile mi z ničeho nic napíše že nás miluje a že jsme jeho všechno je zle 🤐 .
Já čekám na to provalení a pak . . . .on to ví, ale stejně si nedají pokoj a já tohle za potřebí nemám. Miluju ho, ale všeho s mírou. Proto vám holky přeju když jste se rozhodli tak jak jste rozhodli at máte spoustu sil a co nejmin nervů 😉 . Já už bych to podruhé neudělala a bolí to to pokaždé víc a víc 😔 . Miminko to nevyčeší, možná na chvilku ale zase to vrátí.
Omlouvám se jestli jsem vám zkazila náladu a vím že nevědomost je sladká, ale taky vím jaký to je když se to dozvíte jako poslední a všichni se vám vysmívají. Tak se držte a ještě jednou se omlouvám, třeba vám to i něco dá. 😵

sirella
19. lis 2009

mateta:Z toho co píšeš bych já měla strašný strach...Já zatím na nic nedošla.Jsem trošku(teda dost 😅 ) žárlivá,ale zatím mě manžel nepodvedl,ale měla bych strach že už bych mu nemohla věřit,že to udělá znovu a pod...prostě bych furt podezírala a z života nic neměla...Několikrát jsme se o tom bavili a shodli se na tom že kdyby něco jeden z nás vyvedl tak jde z baráku a konec.Já bych na to neměla nervy 😒 Ale holky obdivuju,že jsou schopné dát těm chlapům ještě šanci...já bych na to neměla

ee.liska
19. lis 2009

ahojky 🙂 včera jsem nestíhala tak jdu dočítat

ee.liska
19. lis 2009

takže sirelko véééééééééééééééééélká gratulace k mršce, ještě ti přeju maximálně tři a pak už mimi 😀
kopinko, to čumím 😲 no jestli si uvědomil, co opravdu chce, tak vám toto bylo ku prospěchu a jestli ho miluješ tak je to dobré. každopádně ať se rozhodneš jakkoliv držím ti palce abys byla šťastná 🙂 🙂 ale nedej mu to zadarmo 😠 😠

vroninka
19. lis 2009

Kopinko, nikdo Tě odsuzovat nebude. Chápu, že on je Tvoje celá rodina, zažili jste toho hodně, není to určitě jednoduché jen tak spálit mosty. Je fakt, že hlavně chlapi mají v genech mít víc ženských. To jsou opravdu jen vyjímky, když se nikde nikdy nezapomene. Aspoň vidíte, jaké jsme my ženské potvory 😀 😀
Holky mají pravdu, vyřešte si to bydlení, jestlli to nějak jde.
Přeji Ti, aby se už přítelák uklidnil a byli jste zase spolu spokojení a zamilovaní. To miminko potom jistě přijde.

vroninka
19. lis 2009

Jasně, Eli, taky bych dělala teď fóry 😅

sirella
19. lis 2009

eli:Díkas 🙂 Já už chci jen jednu další a pak už šup šup do snažení 🙂 tak uvidíme jak to půjde

mateta888
19. lis 2009

sirella : přesně tak to je, máme se rádi, klape to ale jakmile je sebemenší problém tak ženská má na to už vyvinutý smysl a bohužel mě ještě nikdy nezklamal. Řekla jsem mu, že ještě jednou a můžeme mít děckem klidně pět 😀 (nehrozí mám za sebou 2 potraty) tak jde a jestli to bude riskovat s nějakou čubkou a neuvidí je je jeho problém zatím to funguje.
Ale nejhorší bylo když se oni zhádali (a oficiálně to nic neznamenalo)a odnesla to malá, tak jsem mu v klidu vypucovala žaludek že se má zbalit ale pomalé mi kvůli nějaké k...ě řvát bezdůvodně nebude. To potom pro něho byli muka nemohl ani tam ani tam a začne dělat boty. Byla tichá domácnosta když další dva dny malá k němu nechtěla a řekla at ke mě nechodí at mě nechá být a to mi chtěl dát třeba pusu na přivítanou tak to sním pořádně zamávalo a asi mu to nějak docvaklo na plno. Záleží na jak dlouho.
Doufám, že u holek to bude jiný, ale dítě to není řešení, nezmizí to mávnutím kouzelným proutkem a čím víc se z ničeho nic lýsá tím je to horší.

sirella
19. lis 2009

mateta:moc jim přeju aby už měly klídek a nelitovaly

aronek
19. lis 2009

koukám, že řešíte chlapi 😠 Já bych asi nevěru nezvládla odpustit. To si spíš dovedu představit, že budu s prtětem sama, než, že bych se dělila o chlapa. No u násj se píš ten problém, že podezíraná jsem já a taky nic moc. Věrnost se taky dokázat nedá ☹

sirella
19. lis 2009

aronek:Ahojky...u nás je to taky tak...slyším trávu růst a manža mi věrnost nedokáže ☹ Jen mi přísahal na syna tak se snažím věřit.Myslím že by si ho jen tak do pusy nebral...to by teda musel být fakt otrlý...a to on není

sirella
19. lis 2009

aronek:Jejda...špatně jsem četla 😅 Ono být podezíraná tak to taky není nic moc

aronek
19. lis 2009

sirel, v práci je většina chlapů, ale za to nemůžu. A že po mně vejraj, to vejraj, ale co já s tím. Však vejraj i ženský, prostě jsem divně rostlá 😉

sirella
19. lis 2009

aronek: 😀 😀 😀 Divně rostlá????Tak se tomu říká???To slyším prvně a dost mě to pobavilo 😀 No prostě jsi kočka tak se přítel bojí no...a to je celé.Ale je teda fakt že se věrnost dokázat nedá.
Dřív jsem dělala mezi samýma chlapama a části z nich i šéfovala ale to jsem manžu teprv poznala...zajímalo by mě jestli by taky žárlil 😀
Já práci nemám a moc bych ji potřebovala...abych nemyslela na hovadiny.Jenže mám moc času tak hodně visím na netu a čtu a čtu...a pak si myslím asi že to co čtu je možné že mám doma.A pak je zle...

aronek
19. lis 2009

Celkově je na nic, že nevěra se dokáže, ale věrnost ne. Oboje je na nic, prokázaná nevěra se musí řešit, či spíše měla a podezírání z nevěry je taky pořád na talíři. TAkže doma klid nikdy. Nejlepší je vztah kde panuje důvěra, ale těch fakt moc není ☹

sirella
19. lis 2009

aronek:Přesně jak píšeš...u nás důvěra byla,ale dostala jsem podnět k žárlení a tak asi klid nebude.I když vím,že asi nic nebylo...vidíš,píšu ASI takže na 100% tomu nevěřím.Jsem blbka no

aronek
19. lis 2009

sirel, já jsem fakt divně rostlá, všichni choděj na plastiky a já bych mohla rozdávat. Tak jsem se těšila, že si v těhotenství uvidím břicho a pořád nic a přitom už tam je pěkné, ale pro mně pořád v nedohlednu ☹

murynka
19. lis 2009

mateta teda ty jsi také užíváš ☹ ale mám názor jako ty protože jsem si také takovým vztahem prošla 😔
udělá jednou udělá zas ☹ udělat mi to ted manžel odejdu s malou klidně z fleku fakt.....už bych neodpustila....

aronek u nás zatím ta důvěra je 😵 a jsem za to moc ráda 😎

aronek
19. lis 2009

mury, já mám taky vždycky důvěru, ale oni jaksi nevěří mně. Soudí podle zevnějšku, který stejně nemůžu ovlivnit 😖

sirella
19. lis 2009

aronek:TAk aspoň v zrcadle 😉 Já se taky při 1.mimi zkoumala.
Taky nepotřebuju nic zvětšovat(spíš naopak)...a po synovi dostalo tělíčko fakt zabrat.Jenže u mě není problém jen tam

murynka
19. lis 2009

aronku tebe podezírá přítel???

aronek
19. lis 2009

sirel, já si dělám srandu, že u mně došla abeceda. Prostě větší už nevyrábí 😖 Netuším co budu nosit potom až se bude kojit 😢

aronek
19. lis 2009

mury, mně snad všichni a vždycky, ale teď aktuálně přítel 😠 Žárlí i na SMS, tak mi je čte, fakt nevím co tam čeká 😠

murynka
19. lis 2009

aronku neboj třeba se prsa nezvětší mě se také nezvětšili 😉 😉

ajaj ☹ to je mi líto...to chápu že i tato strana mince se těžko vysvětluje 😔 😔 a proč všichni žárlí??

murynka
19. lis 2009

hurááá právě mi dorazila pračka budu moc prát 😀 😀 😀

aronek
19. lis 2009

mury, já už počítám se vším, takže jsem si zjistila, kde je šijou na míru 😉 ALe ta cena je 😝

wergina
19. lis 2009

Ahoj holky,

Kopi: moc mě mrzí, čím sis to musela projít, ale věřím, že budou zase lepší časy a ty budeš šťastná.

Já si nevěru také prožíla ze strany bývalého přítele. Odhodlal se a sám se přiznal s tím, že to skončí, ale neskončilo... Na druhou stranu jsem mu vděčná, pže bych jinak nepoznala svého úžasného manžu 🙂

Jinak zítra by nám měl dorazit kočárek, tak se moooc těším 🙂 Byli jsme taky na té cukrovce, pže ji máme v rodině. Nápoj mi ani nevadil, docela mi po té vyprahlosti přišel k chuti 🙂, ale pak jsme měla strašné mdloby, tak snad to bude ok.

Mury: Sofinka je nádherná, na první pohled je to celý tatínek, ale když se na ni zakoukám, vidím tě tam taky 🙂

flair
19. lis 2009

Kopi, jak píšou holky, my tě soudit určitě nebudeme. Můžeme ti jen říct svůj názor a popřát hodně štěstí! Jinak koukám, že jste si holky celkově hodně prošly nebo procházíte nevěrami, je to smutné... 😔 Já si to ani neumím představit, tohle jsem nikdy neřešila a doufám, že řešit nebudu...
No ale dost pesimismu 😉 Venku je teplo a svítí sluníčko 🙂 Já mám sice dnes uklízecí den, takže 😝 ale odpo se budu už válet. Jinak nic nového, příští úterý mám kontrolu, tak jsem trošec chvílemi nervozní. Ale prostě tomu prckovi věřím, že bude ok 😵

tercie
19. lis 2009

Ahoj holky, jdu dočíst. Neměla jsem náladu jít sem dřív,opět mě nasral manža, ráno měl přijet z noční ale psal že toho má plný zuby, že bude spát v práci, to by mě až tak neštvalo, ale dopo mi přišla zpráva, jako proč jsem mu deaktivovala mms!!!!!!!! Co si o sobě myslí to fakt nechápu, já už mu fakt vůbec nerozumím. ZAs jsem brečela a zas mi akorát ztvrdlo břicho, kašlu už na něj, napsala jsem mu že se chová jako pitomec, že nemám heslo abych mu cokoliv měnila v nastavení u operátora a že je mi jedno komu posílá svýho ptáka na mobil... debil a on mi na to odpověděl, že prej mám konečně rozumnej názor. Fakt idiot, už pro něj nemám jiný pojmenování. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru