Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
25. lis 2009

holky ale to je jen skloňování slova být ne???Příbuzné slova jsou trošku jinačí...ale jistá si teda nejsem 😅

tercie
25. lis 2009

No já teď objevil akorát příbuzný slova ke slovu sytý a jsou to: sytost, dosyta, zasycený, nenasytný... Tak by to mělo bejt ono, ne?

sirella
25. lis 2009

jojo terci...to je ono...já našla právě slova ke slovům vyjm.po b a tam jsem našla u být spíš slova jako bývat,zabývat se,starobylý,blahobyt a pod.

farmarska
25. lis 2009

přesně ukoly pro rodiče.. 😝
třeba včera jsme měli hledat význam slova předsudek a vysvětlit to dítěti a to pak má říct, proč není dobré je mít 😀 no magořina 😝
a to nemluvím o geometrii..dávno jsem zapoměla co je to přímka a polopřímka a vyznačovat body a kolmice a rovnoběžky..no a tak si to nejdřív musím nastudovat sama a pak teprve se snažím vysvětlovat 😝 ale to moje vysvětlování, to je taky jedna velká kapitola sama pro sebe 😀 jsem děsnej nervák, když někdo něco nechápe 🤐 😀 😅 😅 😅

sir díky za odkaz, o volnu proštuduju 😉 😀

sirella
25. lis 2009

tohle je všechno co tam je: bývat, ubývat, zabývat se, živobytí, bytost, neodbytný, bytí, starobylý, bytostně, blahobyt, přibýt, dobýt, dobyvatel, dobyvačný, nabýt, odbýt, odbyt, neodbytný, pobyt, pobývat, pozbýt, ubýt, úbytek, bývalý, nebývale, ledabyle, vybýt, všudybyl, abych, abys, aby, abychom, abyste, kdybych, kdybys, kdyby, kdybychom, kdybyste

sirella
25. lis 2009

farmi:není zač 🙂 znáš to...když můžu pomůžu 😀
Já bych bez google-u byla v prd..i...hledám tam i řešení co jim dává učitelka hádanky a prostě absolutně všechno...a prcek má zatím samé 1 😀

farmarska
25. lis 2009

panebože už aby mazal zase do školy, vůbec nevím jak mu vysvětlím, že třeba to starobylý a blahobyt, má něco společnýho s tím vyjmenovaným slovem být (tudíš s tvrdým y) 🙄 🙄 🙄
no asi půjdeme na matiku, tam zatím tak netápu...zatím 😅 😅 😅

farmarska
25. lis 2009

sir 😀 😀 😀

tercie
25. lis 2009

Sirell jojo to je ono 😀

Farmi náš malej bude chudák, protože nevim kdo mu bude vysvětlovat matiku, s tou jse oba s manžou na štíru 😀 Manža jednou z matiky i propad, na průmce 😀 Mě jde spíš ta čeština, pravopis byl vždycky moje silná stránka, milovala jsem pravopisný diktáty protože byla vždycky jednička jistá 😀

markee
25. lis 2009

Aronek,no ty stránky thajských masáží co jsou od nás kousek jsou tyhle http://www.tawan.cz/ jinak koukám,je tam Praha,Brno,Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův mlýn, Hluboká nad Vltavou . Nakonec je tam masáž na 6O minut a 1290Kč. Ale hrozně jsem to chtěla. Holky až jednou otěhu se zdravím miminkem,tak si to dopřeju,normálka se objednám a půjdu se nechat hýčkat 😉

handm
25. lis 2009

Jsem se tady zapomněla s prací a koukám, jak jste to farmince krásně pomohly! 🙂 🙂 🙂 ještě že existuje holky strejda google 😀 😀 😀

sirella
25. lis 2009

handm:Tak tak 😀 ještě že máme gůglíka 🙂 ...fakt je to veliká pomoc,protože po děckách chtějí čím dál víc věcí...a většina dospělých to v hlavě všechno pořád nenosí

ee.liska
25. lis 2009

ahojky, jsem zase tu 🙂
holky gratuluju ke kontrolám, je dodře že je všechno v pořádku 😎

handm
25. lis 2009

Sirel, já dneska na manželův pokyn musela spočítat nějaký sklon naší střechy a to bylo.. než jsem se k něčemu dopracovala...
logicky jsem věděla, kolik by to mělo být, jenže dopracovat se k tomu početně... 😀

sirella
25. lis 2009

handm: 😀 😀 😀 To chápu...to jsi dobrá...já bych to vzdala...ale naštěstí mám manžu co má stav.průmyslovku a tak nic složitého počítat nemusím 🙂

handm
25. lis 2009

Já měla co dělat.. abych to nevzdala..
kdyz uz jsem to měla, nějak, tak jsem volala přítele na telefonu .. mamku, teď už v důchodu, ale býv. učitelku matiky 😀 😀 😀 měla ze mě akorát prču 🙂

aronek
25. lis 2009

Tak já pořád tvrdnu v práci ☹ Koukám, že řešíte školu. Já teď doučuji přítele, začal si dodělávat maturu a taky je to náročný, já tomu sice rozumím, vím proč to tak je, jen to nějak polopatě vysvětlit 😖

markee dík za odkaz 😉

handm
25. lis 2009

Aronek, já tak ypořád v práci..
ale už jen tak pul hodky, dnesk ato mam kratsí 🙂

ty jo, to taky musi byt narocny doucovat pritele, to bych nemohla, asi bychom se furt hadali 😀

ee.liska
25. lis 2009

taky su pořád v práci, do šesti hodin 😝
jejda škola, tak s matikou jsem dost na štíru 😀

danfal
25. lis 2009

Ahojte. Protože učím páťáky, tak příbuzná slova se tvoří pomocí předpon a přípon 😀 . To znamená před tím být a nebo zatím být. Třeba: Ve třídě přibyl nový žák. Jinak opravdu to těm rodičům neděláme schválně 😀 .

aronek
25. lis 2009

handm, tak to já jsem v práci do půl osmé ☹ ALe u doučování se nehádáme, jen se mu někdy nechce učit a je jak malé dítě 😉 Naštěstí mám logické myšlení, takže matika je brnkačka, horší je to s tím pravopisem 😖

handm
25. lis 2009

Aronek, tak to je hrozný, do půl osmé!! To už je skoro týrání těhulek! :( chceš vydržet až do konce?! Já to vlastně chápu, taky budu chtít být v práci co nejdéle to půjde.. 🙂 🙂 🙂

Danfal 🙂

aronek
25. lis 2009

danfal, pravopis je třeba důležitý, ale vím, že kamarádčina holčička obrečela dvojku z prvouky, protože nevěděla jak se jmenuje křestním jménem manželka premiéra ☹ V té době se to tak měnilo, že já zrovna nevěděla ani kdo je premiér 😀 Pak po ní chtěli rozdíl mezi kompasem a buzolou a taky jsme se pěkně zapotili, ale co, zvládnout se to musí 😉

aronek
25. lis 2009

handm, budu se nažit vydržet, jen se bojím aby tu někdo nezačal prskat prasátka 😠 Prostě pokud nelehnu s nemocí, tak vydržím 😀

sirella
25. lis 2009

aronku:chudinka malá ☹ křestní jméno manželky premiéra tak to je fakt síla...
Náš malý má zítra donést plány našeho baráku.Tak jsem mu to našla ale jsou to techn.výkresy tak jen čučel jak sůva z nudlí...snažila jsem se mu to vysvětlit ale v 8 letech to fakt nemá šanci pochopit...jen by mě zajímalo na co to ta učitelka chce 😒

danfal:Já samozřejmě nehážu všechny paní uč.do jednoho pytle 😉 ale najdou se fakt extra kousky

aronek
25. lis 2009

sirel, hlavně proč by to měla vědět, když stejně ani neví kdo je a co dělá premiér 😖 Vždyť to pořádně neví ani ten co se o politiku nezajímá 😖 😠 Byla to její první dvojka, tak to bolelo, kdyby to bylo alespoň z něčeho důležitého 😠

venuska
25. lis 2009

Ahoj děvčata 🙂

Farmi: viděa jsem fotečku mimíska, je to rozkošné 🙂 Gratuluji 🙂

Holky maminy, chtěla jsem se zeptat. Musí před porodem nejdřív odejít hlenová zátka a pak plodovka. Nebo je možné, že hlenová zátka může odejít společně s plodovkou. A musí být hlen. zátka vždy s krví, nebo jenom např. bezbarvý hlen?
Děkuji

Jak se jinak máte?

sirella
25. lis 2009

aronek:Přesně tak...absolutní souhlas...je to na nic a stejně se to co chvíla mění. 😒 ..a k životu to nikdy potřebovat nebude.

venuska
25. lis 2009

Kelly: ještě jednou gratuluji ke Kristýnce...je kouzelná..a má hodně vlásků...princezna 🙂
Neboj, s tím blinkáním se to brzy urovná. Hlavně, že jste obě v pořádku. 😅 😅 😅

sirella
25. lis 2009

Ahojky venusko 🙂 ...Mě dr.dělal Hamiltona(tehdy v pátek) a říkal že pokud po něm nezačnu rodit tak v pondělí nástup do nemocnice na vyvolání...v nedělu odešlo jen něco málo(já nevěděla že se tomu říká hlenová zátka...to jsem zjistila až pozděj)...byl to ale spíš jen bezbarvý hlen.A do pondělního rána nic, tak vyvolávání vším možným a na konec císař...takže já neporadím jak to má přesně všechno vypadat před normálním porodem.Jen myslím že by se možná porod rozjel třeba v úterý nebo ve středu,ale jsem ráda že se ně mne koukli v nemocnici a říkali že vzhledem k tomu že už dlouho přenáším tak mi to vyvolali...a bylo to fakt dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru