Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
30. lis 2009

aja-myslím,že k dr.má jít dneska.A toho,aby se to neopakovalo,se taky bojím hrozně moc,ale to asi každá z nás. ☹ .Já teď musím jít holky,ukážu se tady někdy po obědě.Pa

murynka
30. lis 2009

na handm také myslím 😔 snad přijde s dobrými zprávami....
a vy snažilky nemyslete na nic zlého nemusíte si nic připouštět spíše nás je tu hodně co se to neopakovalo na to koukejte 😉

ee.liska
30. lis 2009

ahojky 🙂
teprve jsem se dočetla o Handm ☹ snad to všechno dobře dopadne
murynko, jak jsi se cítila při tomto těhu? já mám strach, že se celé další těhu budu strašně bát a tím že si to budu celé kazit 😒

murynka
30. lis 2009

eli to víš že jsem se bála ale hodně v začátku..pak už to bylo v pohodě 😉 od pohybů to bylo super!!vlastně od toho 20tt jsem si to užívala po testech a všem..chce to hodit se do pohody miminko vše vnímá 😉
a kazit to nebudeš každá má strach i kdo si neprožil co my....a strach je tu po narození a už tu bude asi pořád....

aja.83
30. lis 2009

Mury, tak jo, snad už budou brzy nějaké lepší zprávy a taky se koukám na Vás, co už máme mimísky, že to prostě jednou vyjít musí.
Holky, máte někdo zkušenosti se cviky Ludmily Mojžíšové? Chci to zkusit, mám problémy v kříži a taky zakloněnou dělohu, to by pro mě mohlo být účinné.

aronek
30. lis 2009

handm, jde dnes určitě k doktorovi, doufám, že budou dobré zprávy 😉 Jen nevím od kolika tam šla, kdy přijde nám něco říct

ee.liska
30. lis 2009

no právě začátku se bát nebudu, s tím člověk nic neudělá, spíš mám starch z těch vyšších stupňů. ale máš pravdu, mimi všechno vnímá.
no teď hlavně abych vůbec otěhu, pak to teprve můžu řešit 😀

martinkal
30. lis 2009

Ahoj holky 😀

co to čtu? Blahopřeju Šarlotce i Hananě k //, to je úžasnýýýýý 😀 😀 😀

A co je ještě nového?

Šarlotko ve středu začínám 27 tt ju? Díky

martinkal
30. lis 2009

Handm držím vše co držet můžu 😉

aja.83
30. lis 2009

Koukala jsem do albíčka šarlotce a hance, krásný dálnice! Jo a holky, doufám, že jste si všimly, jak se tam krásně v tabulce vyjímám, že jsem jako další na řadě, jo, tak aby bylo jasno 😀 !

markee
30. lis 2009

ahojky,tak od rána jsem byla s mamčou ve městě,vrátila jsem se před hodinou a jsem fakt unavená. Za chviličku pádím pro malou do školky.
Jinak jsem volala na genetiku a výsledky z pitvy už dorazili,takže ve středu 2.12. jdeme na konzultaci. Jen prostě mám trošku depku. Jak sestřička řekla,že už to tam je,tak na to musim myslet ☹ moje miminko a výsledky z pitvy.
No jedu pro malou.Papa.

handm
30. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem přišla vám jen říct, jak to dopadlo..
naštěstí nemusím na revizi - aspoň něco... bylo to nějaké to chemické, biochemické či jaké těhu, jakože prostě jen o 14 dní posunutá MS..
no moc moudrá z toho nejsem, ale už jsem se na to o víkendu připravila, protože v neděli jsem byla jak niagarský vodopády...
HCG mi dneska kleslo a ještě mám jít v pátek na kontrolní odběr, nebo v pondělí, ale revizi nemusím, že to prý "odkrvácím", říkala doktorka v nemocnici..
tak zajdu v pondělí k té své a uvidíme, co mi řekne...
jestli zas musíme čekat, nebo co..

Díky moc, holky! 🙂

aronek
30. lis 2009

handm, alespoň něco, že nemusíš na tu revizi ☹ a taky se můžete hned snažit, nemusí tam být mezera jak po revizi. Přeji ti hodně síli to teď vydržet a pěstičky na další snažení 😉

kopa
autor
30. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 39tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 30tt....................... 3.12.KO
Wergina 29tt......................30.11.Ko.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt................................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 13tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 11tt.......................2.12 KO
Sarlotta.............................. našla //
Hanana............................... našla //
Aja 83 26DC
Maarrtina 23DC
Zlababa 23DC
M.aa.b 20DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 18DC
Kopa 17DC.................KO 2.12.
Markee 16DC..............2.12.KO
Katyna 16DC
Eliss.ka 15DC
Paaja 14DC
Sirella 13DC
Nicollka 10DC
Mari 10DC
Maendy 9DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
30. lis 2009

ahoj holky, hezký den, jdu vás dočíst a pak se uvidí, jestli mi zbude ještě nějaký čas na pokec 😉

ee.liska
30. lis 2009

handm to mě mrzí 😲 ale jak píšou holky, hlavně že nebude ta revize. Myslím na tebe

ahoj farmi, jak je těhulko?

mě asi klepne, dávám na facebook fotky a nejde mi to 😠 😀

tercie
30. lis 2009

Ahoj holky, Handm, zlatí to je mi tak líto, asi tělo ještě nebylo úplně ready... hlavní je, že nemusíš na revizi, a můžete se snažit hned..na všem musíš hledat to pozitivní. Drž se 😉

Holky já jsem dneska nějaká líná, nic se mi nechce, celý dopo jsem četla protože musím vrátit knížky do knihovny, před chvílí jsem snídala 😀 Měla bych dneska vytřít snad se dokopu...

aja.83
30. lis 2009

Ahoj Farmi, jak se vede?

aja.83
30. lis 2009

Ee.li - taky jsi na facebooku? Já už delší dobu a teď jsem se úplně zbláznila do těch her, co tam jsou, hraju každý den café world, pěču kuře, hambáče 😀 , to je dobrej relax.

tercie
30. lis 2009

Markee neboj ničeho, já vímm je to hnusnej pocit... Já když jsem jela pro ty výsledky, tak mi akorát řekli, že ta vada je potvrzená, a žádný jiný vady se nenašly, a nedali mi ani tu pitevní zprávu, ani žádný podrobnosti mi neřekli. Na jednu stranu bych si to možná chtěla přečíst, a na druhou je to asi lepší že se v tom nikdo nešťoural a neměla jsem proč být z toho smutná...

ee.liska
30. lis 2009

aji já tak od března a hraju farmville, petsociety 😀 je to super 🙂

ee.liska
30. lis 2009

jo a holky myslíte, že když mám angínu a měla jsem horečky, že bude ovulace? 😲

markee
30. lis 2009

Handm,to je mi líto,že těhu nedopadlo,ale určo mít žádnou pauzu nemusíš,když nebyla revize.To je aspoň pozitivní zpráva. Určo se příště povede a nedopadne to špatně.
Jinak já fakt bulim,nedá mi to,je to hrozný. Jdu si lehnout,vybulet a odpočinout si.

venuska
30. lis 2009

Ahoj holky,

sarlottko, handm, hanana: moooc gratluji ke // čárečkám....jupííí...mam z vás velkou radost. 🙂

Mirax a Aronek: tak to jsme na tom stejně. Já se taky v noci vůbec nevyspím, a pak to musím dohánět přes den. Malá kope a má třeba 3x štytavku, že mi skáče celé břicho...Ona se vyspí přes den a v noci řádí... 😝 😕
A jak se jinak cítíš? Vše v pořádku?

na mě od včera padla nějaká únava, a vůbec je mi nějak divně. 😝

aja.83
30. lis 2009

Ee.li, já myslím, že ovulaci mít normálně můžeš, akorát to třeba nepoznáš podle teploty, jestli měříš. Tus mohla mít asi zvýšenou, když jsi měla teplotu.

venuska
30. lis 2009

Kráááaná tabulka. Mam z vám velkou radost holky....to bude krááásné léto 😀 😀

flair
30. lis 2009

Handm, kočko, moc mě to mrzí 😔 Ale revize by byla horší, takto je to "dobré" řešení. Opatruj se a hodně štěstíčka, aby bylo tělíčko ok a mohli jste to zkusit znovu.
Venusko, tobě se to už blíííížíííííííííííííííííííí 😵
Eli, určitě ti horečka ovu nesežere 😅 maximálně se ti pošoupne bych řekla 😉

aronek
30. lis 2009

venus u handm ty // nevydržely 😢 Jinak mně bylo kupodivu včera dobře, až jsem se divila jak moc, i jsem zvládla něco pofackovat doma 😉

aja.83
30. lis 2009

Venusko, no jo,za chvíli máš maličkou u sebe!
Flair, jak je? 3.měsíc za sebou, pohoda, ne? Už máš aspoň trochu klid? Myslím co se týče strachu z potratu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru