Zjistila jsem, že jsem těhotná. Přítel se 2 dny neozval

alenqa
6. dub 2017

Dobry den,pred dvema dny jsem zjistila,ze jsem tehotna,priteli jsem to oznamila s usmevem,ale nasledoval negativni nazor a tisic duvodu proc je to spatne.Je mi 31,priteli 49.Vedel od zacatku ze bych chtela mimco a ze se nechranim,pozor si nedaval,a ted nevim co ocekavat.Prosim o radu nebo zkusenosti,jak se zachoval,co mam cekat?

elveren
12. dub 2017

@alenqa Přítel miminko asi tak dva měsíce oslovoval "parchant a smrad". Postupně mu docházelo, že vlastně bude táta, všechny ty změny, které nastanou,... Trvalo, než mu to došlo. Byl to pro něj velký šok. Od svých cca 15let hrál sám na sebe, nemusel nikoho moc řešit, finance měl taky jen sám pro sebe a najednou mu ve 32 holka, se kterou je necelé tři roky, řekne, že je těhotná.
Myslím, že něco podobného bude u vás. 50let je vyšší věk a co si budeme povídat, chlapi svůj věk nesou těžce. Napište mu zprávu, klidnou, neutrální, že si o tom chcete promluvit.

alemari
14. dub 2017

@monikaa_p myslíš, že tazatelce pomůže tolik negativ? Je těhotná ...

@alenqa se vzpamatuje a bude to dobré! Nemůžou být všichni ukázkoví princové z telenovel kdy padnou na kolena😀

monikaa_p
14. dub 2017

@alemari Ptala se na názor a myslim,že tu nejsem jediná,která ho projevila. A pokud jsem si všimla,neurazila se a když se ptala na názory,předpokládám,že nečekala,že ji tady všichni budou psát samé pozitiva a pochlebovat.

alenqa
autor
14. dub 2017

Ja to beru v pohode,názory máte každý svuj,a abych se taky vyjádřila k tomu jak to u nas dopadlo,tak přítel se s tim postupně srovnával,potřeboval asi vic času,ale bohužel jsem se právě vrátila z nemocnice,a asi to nakonec nedopadlo,uvidíme jestli se zvýši hodnoty☹

alenqa
autor
16. dub 2017

Tak vam všem děkuji za názory,bohužel to nedopadlo.Hcg ze 700 na 470.:'(

barynatorka
16. dub 2017

@alenqa to Me mrzí 😢

vineta
16. dub 2017

@alenqa Taky mě to moc mrzí.. Snad si přítel srovná priority a budete se pokoušet dál.. držím moc pěsti.

jancisek81
21. dub 2017

Škoda,že se to urovnalo mezi Vámi až ted. Tak máte nějakou oporu a můžete to vyřešit pro příště.Je to těžké a smutné . Zase jste na to dva a třeba se to příště povede.Hodně štěstí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru