Ambulantní porod. Jaký máte názor ?

7. dub 2021

Jaký máte názor tzv. na ambulantní porod? Samozřejmě, když je vse v pořádku celé těhotenství a bezproblémový porod.
Slyšela jsem o této možnosti. A zajímá má názor, zkušenosti?

sajul
7. dub 2021

@inkheart pediatr ale nesmí podmiňovat přijetí do péče ambulantním porodem. Buď má volnou kapacitu a přijímá, nebo nepřijímá žádné děti. Pokud ti nevezme dítě kvůli ambu porodu, je to na stížnost.

sebinka123
7. dub 2021

@agneska7 teď jsem to počítala a my měli odběr po 45 hodinách

jjasmina
7. dub 2021

@sajul to je možné, ale já ty pediatry vcelku chápu a zase aspoň jednají narovinu

agneska7
7. dub 2021

@sebinka123 no ale má se dělat až 48 hod po

klokanka31
7. dub 2021

@jjasmina
@inkheart Co to máte za doktory? Ještě že my máme super doktora 🙂

gracinka7
7. dub 2021

Uvažovala jsem o tom, ale odradilo mě, že bych si pak sama musela zařizovat všechna vyšetření miminka.

klokanka31
7. dub 2021

@gracinka7 Za ten klid v domácím prostředí to stojí 🙂

inkheart
7. dub 2021

@sajul já ambu porod nikdy neplanovala, tudíž jsem neměla důvod podávat stížnost 😉

sajul
7. dub 2021

@inkheart já tomu rozumím, jen říkám,že pokud pedimudr podmiňuje přijetí do péče, že nesmí proběhnout ambu porod, potažmo není dítě očkované, jak se tu psalo, je to diskriminační.

jjasmina
7. dub 2021

@klokanka31 já nevidím asi na tom názoru nic špatného hlavně a dle mého názoru lepší doktorku bych těžko hledala

jjasmina
7. dub 2021

@klokanka31 jinak já na porodnici nemám ani slovo, porod super, personál super, péče super, ráda vzpomínám

klokanka31
7. dub 2021

@jjasmina Ono je to i o tom jak kdo snáší nemocnice... Třeba pro mě je nemocnice peklo.

sebinka123
7. dub 2021

@agneska7 a vy jste odbornik? Nemyslim to zle, jen se ptam. A píšu své zkušenosti pár mesicu staré.

vikinkav
8. dub 2021

@sebinka123 staci googlit https://www.novorozeneckyscreening.cz/lv-faq-27... jiste ze muzou nabrat driv, ale aby to nemelo efekt na nejakou prukaznost screeningu, to uz ti nikdo nerekne... jak jsem psala vyse, u ambulantnich porodu se to stava, s prominutim na to v porodnici proste nekdy dlabou a testuji driv nez po 48 hodinach.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru