Částečný odchod hlenové zátky a cvičení s Aniballem

nikol67
5. zář 2018

Ahoj holky, dnes ráno mi odešel kus hlenové zátky a chtěla bych se zeptat jestli můžu dál pokráčovat ve cvičení s Aniballem.Termin mám 21.9.,porod může klidně přijít za týden či dva a ráda bych cvičila.Zatím jsem cvičila jen 3x a sem na 26,3cm..máte někdo zkušennost?

dmiska
5. zář 2018

@nikol67 mně odcházela postupně cca od 39. týdne, cvičila jsem a nakonec jsem rodila až 41+3

priefi
5. zář 2018

@nikol67 ja jsem normalne cvicila po odchodu hl.zatky 😉

leniczka23
5. zář 2018

ano muze..normalne cvic..😊

lela36
5. zář 2018

To muze byt ruzne a zcela individualni. Pri obouch porodech jsem porodila ve stejny den, co odesla hlenova zatka 🙂 ja bych byla opatrna.

jenny91
6. zář 2018

@nikol67 Jestli máš z toho strach, můžeš to "nahradit" aspoň masáží hráze (nejlíp nějakým speciálním olejíčkem). Já jsem to kombinovala, masírovala jsem důkladně (prostě aby se kůže roztahovala a abych to dost cítila), a i když jsem s Aniballem horko těžko nacvičila jen 27,5 cm (při víc jsem krvácela), čtyřkilový mimčo vyšlo bez poranění 🙂

nikol67
autor
6. zář 2018

Mě teda asi taky bude odcházet postupně,protože dnes ráno mi zas kus odešel..zítra jdu do porodnice na monitor a kontrolu,tak se jich tam zeptám jak to vypadá a zda můžu pokračovat ve cvičení...zatím budu dál masírovat hráz a popíjet maliník 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru