• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak byste popsaly porodní bolesti?

24. prosince 2016 
já radši nečekám nic a nechávám se překvapit :grinning: :grinning:
12. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na mě manža nesměl mluvit, šíleně me rozčilovalo, že on je v klidu, chodí si po pokoji a já mám smrt na jazyku
12. čer 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
.....Janicko, mluvis mi z duse :grinning:
12. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Add manzel u porodu :grinning: Jak ja ho tam chtela, jak ja si ho tam prala, jak ja ho tam potrebovala a jak ten me pak sral :grinning: :grinning: :grinning:

sedela jsem na balonu, kterej mi vubec nepomahal, drzela jsem se za sprusle u zebrin, skakala, kurvovala jsme pri vrcholu kazde kontrakce a ten dobrak mi chtel masirovat zada :grinning: Ja jsem se na nej vzdy ukosem podivala a sykla jsem na neho, ze chudak ani nemukal :grinning: :grinning:
12. čer 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
12. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a MM se moc těší :grinning:
12. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, jak si to tu čtu, tak se mi to zase začíná celé vybavovat :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:
12. čer 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyborne, tak uz mam pro manzu na vecer cteni :o)) pekne se rozepiste at mam co tisknout :grinning:
12. čer 2008 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky se nemůžu dočkat :slight_smile:
12. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, holky, nestraště :grinning:
Blbá otázka .... lze ty bolesti prodýchat ??? Pomáhá to vůbec???
12. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laaala já myslím,že to jde. Ale já netušila jak :sweat_smile: :unamused: Na kurz jsem nechodila a to co jsem si přečtla, na to jsem si nevzpomněla. Až při tlačení mi sestry říkaly jak tlačit. Jinak ne, nikdo tam kromě MM nebyl
12. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laaala, prej to pomaha :grinning:
12. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, pomaha...ale jen trosku.

jinak chlap na me nesmel ani sahnout, chudak je cumel a byl z toho na vetvi
12. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
....si predstavte, ze MM se na mne u prvniho porodu vrhal s vlhkou zinkou....jako ze mne bude otupavat moje opocene celo :angry: :grinning: .....u druheho uz jenom sedel stranou, u tretiho sedel jeste dal a ani nemuknul..... :wink:
12. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Maart - :grinning: a u čtvrtého bude za dveřma :grinning:
12. čer 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
by me taky zajimalo kdo vymyslel ze kontrace se daj vydejchat :wink: ja funela jak lokomotiva a nepomohlo spis jen to ze sem vedela ze na 5 pomalejch nadechu a vydechu to na chvilu prestane tak sem furt dokola melala raz dva tri ctyri pet raz da´va tri ctyri pet

a MM sem taky brzo umlcela porad cumel na monitor a mlel uz bude kontrakce uz ju vidim uz to de nahoru a ja ho jen servala ze to vim ze ju cejtim :slight_smile:

a kdyz sme u sprostych slov tak malej se narodil ve chvili kdy jsem rekla ku.va ja uz nemuzu :grinning:
12. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
.....Petrusam...jak jako u ctvryho!!!!.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :angry: ....nenenenenenene....NE!
12. čer 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím dál tím lepší ... si to furt neumím představit
12. čer 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
laaala: tak je to naprosto paralyzujici bolest pri ktere se ti zatmi pred ocima a jako bonus se ti bude chtit treba zvracet :slight_smile:
12. čer 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych jako silná ale fakt silná MS a čím dál víc, že už ani dýchání nepomůže, jedině si tak pořádně zařvat :sweat_smile: Šíleně mě točilo, jak mi za zadkem stála sestra a říkala "nekřičte, dejchejte jako pejsek fu fu fu" a já se svíjela jak užovka a žebrala o něco proti tomu :rolling_eyes:
12. čer 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jezis prima tema :grinning: uz se tesim! :sunglasses: :grinning:
12. čer 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....Laaaala, ja byt Tebou, tak tohle snad fakt ani nectu :grinning: .....no s tim dychanim, ja Ti nevim, urco to pomaha, rika se to....ja jsem vzdycky mela pocit, ze to proste neudejcham, ze chcipnu, roztrhnu se.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....je to proste fakt sila....ale vidis, vsechny jsme prezily (nektere dokonce vickrat :slight_smile: )....takze s chuti do toho a pul je hotovo :wink: ...

Jo a Schnek ma pravdu, taky jsem si pekne zarvala...nepomohlo to, ale proste jsem musela...no...
12. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáá nechciiiiii a ještě zvracet k tomu, no téééééda tuhle činnost k smrti nenávidím
holky, já vám tak závidím, že to máte už za sebou
12. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě je naprosto nepřekonatelný už i to zvracení :confounded:
12. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
laaala ja myslim ze to bude nakonec sranda :grinning: (az bude po vsem a budem o tom jen vypravet :grinning: )
12. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kliiiid, muj muz byl na cisteni kanalku v zubech a mam pocit ze to je jeste tak 100x vetsi bolest nez celej porod
12. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....neboj Laaala, ja jsem nezvracela.....to mela Noangel jako bonus....nektere to maji proste bez bonusu..... :grinning:
12. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvracení je takovej bonus :sweat_smile: ale můžu říct, že několik následujících kontrakcí si vůbec neuvědomuju, prostě jsem zvracela a nebolelo to :fearful: a hlavně to přispělo k tomu, že mi najednou mohli dát EPI :rolling_eyes: a souhlasím s maart, řev nepomůže, ale je to lepší než to pitomý dýchání :wink:

ad dýchání - 1. dítě - před porodem navštěvujete kurz a pečlivě nacvičujete dýchání, 2. dítě - nic nenacvičujete, víte, že to k ničemu nebylo, 3. dítě - žádáte o EPI už v 8.měsíci :wink: :grinning:
12. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Kristi....sem 3x rodila a na cisteni kanalku jsem byla taky :grinning: ...clovece ani nevim, co bych si vybrala, co je jako ze lepsi....fakt nevim.... :sweat_smile:
12. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek