Jizva po sekci. Levá strana je pěkná, zbytek nalitý

jitulka87
16. dub 2018

Ahoj. Jsem 3,5m po sekci a jizva se mi moc nelibi...leva strana je pekna, zbytek nality a nekdy v jizve napravo stipne, pali...je to ok? Budu rada za vase postrehy...

westie
16. dub 2018

Neumim posoudit to paleni, ale vizualne moje jizva vypadala podobne a ted rok a ctvrt po porodu je v pohode.

patmouse
16. dub 2018

Myslim ze 3,5 neni zas rak dlouha doba. Mne se tedy hojila krasne a rychle,ale priznam,ze se nepamatuju jak vypadala treba po 3 mesicich. Chce to pravidelne mazat a masirovat.

lennus
16. dub 2018

Zkuste mazat a masírovat třezalkovým olejem, popř. jíl vytahuje nečistoty a jsou i homeopatika na hojení.

lussinka88
16. dub 2018

taky me napravo stipala a palila... nekde jsem cetla ze je to kvuli tomu jak tu jizvu sijou, pry to nic neznaci. jsem ted 9mes po CS a v pohode. Me docela pomohlo ji masirovat a mazat bioilem... jinak jizvu jsem mela stejnou 🙂

jitulka87
autor
16. dub 2018

Kazdy den mazu bioilem, tak snad je to ok. Diky

bluealien
16. dub 2018

vypadá to cajk, já to ze začátku sledovala pořád a pak jsem přestala a to bylo nejlepší řešení 🙂

janyesg
17. dub 2018

@jitulka87 chce to hlavne masírovat,kvůli srustum uvnitř,ja myslim,ze to vypadá ok,taky jsem mela jednu stranu vice jakoby nateklou.

bartakova_veronika
18. dub 2018

a já ani nevím jak moje jizva po půl roce vypadá neboť si na svojí jizvu ani nevidím ... bříško mi stále zůstává po porodu takže jí nesleduji ... nepřijde mi ale tahle jizva nějak zvláštně špatná ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru