Kdy si zabalit tašku do porodnice?

natysnovec
7. srp 2018

Holky jsem 33 tt a furt vaham kdy si zabalit tasku do porodnice. Nejak se mi do toho nechce😊Sem lina...myslite,ze je stejne jeste brzo??Dekuji za odpovedi

kafr
7. srp 2018

@natysnovec a seznam, co všechno zabalit máš? Já už asi aspoň nahrubo zabaleno měla 🤔 Abys pak rychle nezjistila, že ti něco chybí...

natysnovec
autor
7. srp 2018

@kafr jo to mam seznam z nasi porodnice...Ale nejak se mi nechce nic jak je vedro tak sem nejaka leniva...A zase si rikam,ze jsou i maminky ktere v mem tydnu uz meli prcka u sebe...tak ja nevim☹☹

vita_
7. srp 2018

já sem 36 tt a zabalené mám tak napůl 2 dny, jestli přemýšlíš nad tím, že bys měla a stresuješ se tím, tak si zabal, zabere to 10 minut a je to

natysnovec
autor
7. srp 2018

@vita_ ne nestresuju to fakt ne.Jen se ptam jak jste na tom vy a jestli neni jeste brzy...

ladyhacek
7. srp 2018

Dala jsem tašku vedle prebalovaku a postupně tam hazela co mi přišlo pod ruku. Vyprala jsem rucniky dala jsem je, doplnovala jsem na zachod toaletak rovnou jsem tam take dala, objednávala jsem pleny , poporodní kalhotky atd rak to tam také hodila. Jinak ja to vse pripravila asi 1,5 měsíce před porodem ( teď mi zbývají 3 týdny)

vita_
7. srp 2018

@natysnovec Tak pokud nestresuješ, nehrozí ti podle doktorů předčasný porod, tak to kašli a je .... však co při nejhorším chňapneš kabelku, těhotenskou průkazku a jedeš, zbytek může dovézt chlap.

zmrzlinka
7. srp 2018

Ja jsem při představě, že by mi měl tasku chlap mela zbaleno co mi začal růst pupik 😂😂😂

natysnovec
autor
7. srp 2018

@zmrzlinka
@vita_ Tak to je taky fakt...kdyz tak by to zbalil chlap.U prvniho tehu to vypadalo na predcas.porod a mamzel vse dodelal...nakoupil uplne vsechno a sam...Od vlozek Po povleceni do postylky...takze asi to necham konovi😁😁

vita_
7. srp 2018

@natysnovec No vidíš, už ho máš aji otestovanýho 🙂)

zelenaesmolda
7. srp 2018

Proste si zabal,mas to za pul hodky maximalne a nemusis na to myslet.Co kdyz budes rodit driv a v noci?Kdo pak bude balit?

natysnovec
autor
7. srp 2018

@zelenaesmolda manzel😁

lolam10
7. srp 2018

tak pokud seš líná a nestresuje tě to, tak si nebal..on ti to manžel zabalí nebo to nějak dopadne...mě by to teda stresovalo, ráda si vyberu, co tam chci a nechci a chci mít všechno...jo A jinak přečtení všech příspěvků na tvůj dotaz ti zabere určitě víc času, než si zabalit,to jen tak na okraj🙂

zelenaesmolda
7. srp 2018

@natysnovec tak na to bych fakt nespolehala,ono je fajn vedet,ze mas v tasce vsechno co potrebujes a ne cekat az ti chybejici veci nekdo prinese

@lolam10 presne tak,uz by mela davno zabalene.jenom by me zajimalo co dela kdyz jede na dovolenou,jestli to taky resi na netu tydny predem :D

natysnovec
autor
7. srp 2018

@lolam10 ja se v prispevku ptala zda je brzo...a tp jestli se mi ted s tim pupkem ted nechce apod.sem se neptala...zajimalo me kdx jste to mely vy zabalene...to je vsechno!!!A komentare si lina tak si nebal...me nezajimaji!!Dekuji

natysnovec
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natysnovec
autor
7. srp 2018

@zelenaesmolda Asi sem tu jedina tedy s tech co tu maj keci ktera ma schopneho manzela ktery popripade zabali...😁😁jsem na nej pysna.

natysnovec
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aronek
7. srp 2018

@natysnovec jsem ve 29tt, chtěla jsem začít, ale zjistila jsem, že se mi taška rozpadla. Takže zítra jedu s prostředním na logo, koupím novou a začnu. Poberu co je doma a zjistím co musím dokoupit. U mně je trochu problém s tím, že mám za sebou 3CS, bude plánovaný i 4CS, pokud vydržím v kuse. Na to jak mi bývá zle a bolí mně břicho, raději budu připravená dřív a postupně, protože to může být rychlovka. Známá porodila nedávno ve 32tt. Takže za mně raději být připravená, než překvapená. To jsem byla u třetího a už fakt ne. Pokud je ti ale dobře, nemáš kam spěchat, ale mít základ na hromádce mít můžeš. 🙂

natysnovec
autor
7. srp 2018

Ale zase daly jste mi cocku oblekam jedu dokoupit nejaky veci a balim...

raduushka
7. srp 2018

Hele já ji balila asi 14 dní 😀 dala jsem si ji na křeslo a postupně do ni přihazovala co jsem našla a věděla že si chci vzít po týdnu jsem ji porovnala, poškrtala v seznamu co už tam mám a napsala si bokem co chci dokoupit a za další týden bylo hotovo 😀

natysnovec
autor
7. srp 2018

@raduushka jak bylo hotovo??

kepu
7. srp 2018

@raduushka presne takhle to delam i ja 🙂 ...

zelenaesmolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamaira
7. srp 2018

Neni brzo, od 33tt jsem byla doma, tak jsem si ji sbalila a jeste ten tyden jsem porodila 😀

jaja01k
7. srp 2018

Jestli se ti nechce nebo se ti zda brzy, nebal. Jestli mas pocit, ze uz bys mela mit sbaleno, zabal. Ja mela asi od 30tt nakoupene veci jako vlozky a kalhotky, tasku jsem balila, kdyz mi zacaly kontrakce.

agneska7
7. srp 2018

Kdyz jsem cekala malou tak jsem balila az nekdy v 37tt tet to udelam o neco drive asi v 35 tt :D jeste nemam ani veci koupene do porodky mam jen vlozky na podvozek a vlozky na cici . zjistila jsem ze si budu muset koupit i cestovku :D

raduushka
7. srp 2018

@natysnovec hotovo s taškou 😊 ted ji ale stejne musim prebalit, jelikož jdu v pondělí na císařský řez a tam to potrebuju asi trochu jinak 😊

kacasa
7. srp 2018

Ja mam termin za dva dny... teprve dnes jsem balila...
Ale te me si neber priklad🙈

natysnovec
autor
7. srp 2018

Ja si nakoupila ted veci...a dneska vecer se na to vrhnu...mensi bolesti uz mam ale to budou jen poslicci...😊😊😊

lenka253
9. srp 2018

Vždyť to je hlavně na tobě a nezávisí to přeci na tom, co ti řeknou na koníkovi . . 🙂 jestli budeš klidnější s už ted sbalenou taskou, tak ji sbal. Mne se začal v 28tt zkracovat čípek a v 30tt jsem měla komplet vše sbaleno. Ted jsem 36tt a pořad nic, ale jsem v klidu, ze kdyby něco, tak už nemusím nic řešit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru