Nízké pH pupečníkové krve, máte zkušenost?

petra6315
8. led 2016

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat zda jste měla některá také nižší PH pupečníkové krve. My měli 7,07. Mám strach aby to nezanechali nějaké následky. Máte někdo zkušenost? Jsou vaše děti v pořádku?

petra6315
autor
14. led 2016

??

luanettka
3. únor 2016

Ahojky,moja dcera mela ph jenom 6,99 a to bylo spatne byla dost pridusena den v inkubatore...a dnes je z nej sikovna 6leta holcicka...ale ona psychomotoricky odpividala dela co ma...nestresuj se nad tym kdyz dite psychomotoricky odpovida vse je v poradku!

petra6315
autor
4. únor 2016

Diky za prizpevek. A muzu se zeptat jake apgar skore mela? Jinak maly je moc sikovny,vyvojove odpovida veku mozna je i trochu napred

mamamoja
10. únor 2016

@petra6315 Malá měla taky Ph 7,07 apgar 8-10-10.
Noc po porodu strávila v inkubatoru, kde byl přidávan kyslík.
Nyní má 6 roků, je moc šikovná, bez problémů zvládla zápis do školy. Už umí číst velkými tiskacimi písmeny.
Pokud dítko nemá žádné další příznaky po porodu, tak se není čeho bát. Spíš mám radost, že byla císařem, protože jinak nevím, jak by porod dopadl.

luanettka
10. únor 2016

Ahojky mala mela apgar 8-9-9 dychala sama nebyla na kysliku.Polohove testy odpovidali...aj tonusovo proto jsme ani na neurologiu nechodili.Ted ma 6let zapis do skoly taky v pohode zvladla.Zadnej stres kdyz odpovida psychomotoricky....

petra6315
autor
10. únor 2016

Dekuju za prispevky holky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru