Porodní plán - co si o něm myslíte?

zuzan88
30. srp 2018

Ahoj holky, jaký je váš názor na porodním plán?

barbara04
31. srp 2018

tam mne je. nejlepsi porodní plán bud PA nebo dula....u prvního slo vse do kytek - az na konci byl slušný průšvih a srumec tak aspin mohla informovat manžela co se děje a me uklidňovat i kdyz podle planu neslo nic. druhe byla pohodicka, vlastní dula, s dr velmi rozumne diskutovala vse co chtela delat, myslim ze díky ni ksem porodila za 4 hodiny a úplne bez problemu 🙂 a hlídala i bonding atd... ale mela jsem úplne bajecnou dr!

simona_33
31. srp 2018

@denny27 a porodila jai v aute nwbo jste to stihli? 😂 ja mela kontrakce, porod vyvolavany ale na mpnitoru nic... porad jsem jim rikala ze to maj rozbity, do zpravy mi napsalj slaba delozni cinnost... ale v 19.45 rekli ze konteakce nic moc a ze teda porod jeate nebude zda chci epidural... a v 20.05 byl venku... koukali jak blazen... takze ja jsem ten pripad, jak mu v porodnici reknou at jde jeste domu... ale ja se teda nikam nehnu!
🤣🤣🤣

garalela
31. srp 2018

@zuzan88 jako prvorodička v letosnim roce, kdy jsem sla do porodnice bez porodniho planu. Respektive pouze s pozadavkem, ze chci, aby se udelalo vse pro to, abych si z porodnice odvezla zive dite. V predporodnim kurzu zbytek zen prefporodni plan hrozne resil i si stahovaly mustr z netu a ruzne graficky upravovaly. Urcite je dulezite mit prehled, vedet co se u porodu muze dit, ale nezblaznit se do sveho psaneho planu tak, ze se mi zhrouti svet, kdyz ho zapomenu doma. Snad jen v pripade, ze zena treba nemluvi.

denny27
1. zář 2018

@simona_33 v porodnici..ale to bylo vážně díky tomu, že vodu mi praskli až tam..😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru