• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

VBA2C. Přirozený porod po 2 sekcích. Kdy, kde, jak, s kým?

28. prosince 2016 
autor
@sykorka26 Děkuju ... Jsem moc ráda, že tahle diskuse dává naději ...!!!
19. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 to je krásný, už se těšim až napíšeš, že máš miminko u sebe a porod proběh spontánně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 já taky :slight_smile: půl roku uteče jak voda, tak at se ti libí v práci
19. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já doufám, že jednou u nás to třetí miminko taky bude :pensive:
19. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovebaby Já myslím že se ještě dočkáš,manža určitě poleví.
20. čer 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 Tak to vypadá že už máš miminko u sebe.
20. čer 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lovebaby děkuju ... už zbývají jen 3měsíce :sweat_smile:
20. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 já si to už vůbec neumím představit, až budu nastupovat do práce.. ale jsem ráda, že se má miminko narodit až na podzim a že si teoreticky ještě před nástupem užiju léta a dětí, tak jako to máš vlastně ty..
20. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcas :slight_smile: Toník je na konci srpna ... takže naprosto učitelské dítě ... končí rodičovská a já šupky do práce :grinning: ... kdy máš přesně termín?
22. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 27.9., za 3 měsíce, pořád ještě moře času :slight_smile:
22. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se povedlo.Hurá!!!!! 19.6.2012 se narodila pricezna Sofie přirozenou cestou.3090g,50cm,17 05.Jedním slovem úžasné.Teď spinká v postýlce v ložnici a já už mám vypranou jednu pračku :grinning:
O půl třetí odpo mi praskla voda a o pěti byla venku,tak jsem se ani moc netrápila.Byla u mě je porodní asistentka a doktorka přihlížela.Snad jen dvakrát se zeptaly na jizvy a to bylo vše.Nestihla jsem dát ani epidural.Byť jsem o něj žádala :sunglasses: :grinning: :wink: Tak že výsledek:žádné kanyly v ruce,trochu šítí dole,ale hlavně dokonalý zážitek a největší cena,krásná zdravá dcera.
23. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@sykorka26 Moc a moc gratuluju a přeju Sofii do života jen to nejlepší :slight_smile: Jsi úžasná, jak jsi to zvládla. A tohle je to nejlepší povzbuzení pro všechny tady.
23. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miranda77 Nejen že tato diskuze dává naději,ale ona i funguje.Ještě jednou díky.Bez vás bych to nedala :wink:
23. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baarca Děkuji a doufám,že i ostatní porodnice začnou být otevřenější k naším přáním.
23. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sykorka26 páááni, obdivuji, že jsi do toho vůbec šla - pokud jsi tedy po 2 sekcích a hlavně moc moc gratuluju a zááávidim :dizzy_face: Kde jsi rodila? Souhlasili tam s přir. porodem po císařích?
23. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 strasne strasne moc gratuluju!!! mam z vas obrovskou radost a preji male do zivota jen to nejlepsi, zdravi a spoustu takhle krasnych zazitku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 obrovská gratulace!!! Pořád jsem čekala jak ti to dopadne a protože jsi to všechno zvládla, tak jsem se rozhodla, že to ještě nevzdám a znovu se pokusím si ve zdejší porodnici prosadit svou a přesvědčit svého gyndaře. Moc děkuji za motivaci, snad mi to také vyjde. A pokud ne, tak alespoň budu mít klidné svědomí, že jsem to nevzdala
23. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 mooc gratuluji a malé přeji hodně zdravíčka. :slight_smile: Mam radost, že jsi mohla rodit normálně, ale nějak jsem u tebe věděla že to klapne, jak jsi byla pozitivně nalazená :slight_smile:
23. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 jinak porod tedy rychlovka, já chci takyyy :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 koukla jsem ti do alba, malá je krásná, já bych taky brala ještě jedno miminko :slight_smile:
23. čer 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 jj, ja taky vedela, ze to dopadne takhle dobre. krom pozitivniho prostupu si myslim, ze hladkemu prubehu pomohl i to vcelku velke otevreni se u predchoziho porodu. ze uz telo to otevirani jednou prozilo :slight_smile:
proste parada :slight_smile:
nemas chut si to jeste zopakovat? :grinning:
23. čer 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 krása! moc gratuluju, že se to povedlo a že máte doma krásnou zdravou holčičku..taky se na ní půjdu hned mrknout do alba :slight_smile:
24. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 Moc moc gratuluji a doufám že nás bude víc.
24. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda Ahojky.Ano jsem po 2 sekcí a taky konečně po normálním porodu.Rodila jsem v Brně Bohunicích a jsou v pohodě.Odsouhlasil to přímo pan primář :slight_smile:
24. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama
@lamarika
@lovebaby
@helcas Holky moc moc moc díky.Malá je úžasná.A děti jsou taky úžasný.Eliška jí chodí zpívat.A Ríša ji pořád ohladkává a pořád by ji choval :grinning: :grinning: A nejúžasnější je manža.
24. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika Když já ani prosazovat svou nemusela.Oni tak nějak sami.Prostě jsem se zeptala a ono to nějak prošlo.Řekla bych,že se pomalu mění názor na to,že to musí být po dvou sekcích zase sekce.Samo že musí být vše v pořádku.Přeji pevnou vůli a odhodlání,ono to půjde.Dávej můj porod za příklad.
24. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama Abych pravdu řekla,tak nemám chuť si to zapakovat.Jsem ráda,že je to moje poslední :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
24. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorka26 Já ti tak závidím?Musí to být úžasný pocit.
A hlavně je super že ti to šlo tak rychle.
24. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 Je to hlavně pocit úplného naplnění.Konečně se cítím celou ženou.A rychlovka to byla.Až tak,že si porodní asistentka nestihla dát rukavice aby mohla Sofí chytit :grinning: :grinning: :grinning: tak chytala bez rukavic.
24. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sykorka26 Ja už chci taky,musím tatinovy domluvit ať si stím tady hne a mužem se začít snažit.Snad budou mít i unás takový přístup a ne budou mě tlačit do sc.
24. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek