Vložky do porodnice. Jaké jsou nejlepší?

lenulinka00
23. led 2011

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jaké jsou nejlepší vložky po porodu.. Předem děkuji za odpovědi. 🙂 A jestli existuje nějaké mýdlo nebo vodička na urychlení a lepší hojení stehů..

andysek2512
2. čer 2017

@myskakatka Batist jsou nejlepsi, ale v dm jejich značku o 20 Kč levnější a jsou totozny tak si kup i ty 🙂 ale já v nich žádný rozdíl nenašla🙂
Kalhotky jsem měla z lékárny molipats🙂

myskakatka
2. čer 2017

@andrejka_je
Tak to jsi mela taky moc hezké. .no me rekl,ze malá je spíš 34 tt.a navic mi pořád tvrdne břicho atd. Vim,ze to do tobodle fora nepatri,ale poradis mi jakou kosmetiku mam koupit. Nechci kupovat zbytecnosti. 😉

myskakatka
2. čer 2017

@ivadol
Moc děkuji mrknu na to 🙂

andrejka_je
2. čer 2017

@myskakatka jeeeje, kolik ja nakoupila blbosti 😂 ve finale bychom si stacili s Rybilkou a kokosovym olejem. Na koupani jsme koupili od Mixa univerzalni pro deti (je na vlasy i na telo), ale jedno to baleni nam vydrzelo snad pul roku, voda bohate staci...ale naaadherne to voni 🙂 Je lakavy toho nakoupit fakt hodne..kremy, oleje, samponky...ale ve finale by si clovek maximalne tak nafackoval, jak je to zbytecny. Doporucuju fakt poridit jen dve tri veci a pripadne podle potreby dokoupit, az bude malinka na svete ☺

skorinka423
25. dub 2020

hodně asi zaleží i na tom jaký máš ty vložky a jak dodržuješ hygienu no

sabca21
25. čer 2020

hlavně aby byly velký a dost savý...většina žen má podle zkušenost stejně jenom s jednou značkou...nebo aspoň já jo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru