Zdravím, holky...Jaký jste měly třetí porod?

nelinice
31. bře 2021
almara2
31. bře 2021

Nejrychlejší a nejpohodovejsi.

nelinice
autor
31. bře 2021

@almara2 tak pecka😄děkuji za odpoved😊

fafetka
31. bře 2021

@nelinice prekotny. Za 45min od prasknutí vody i s cestou do porodnice. 😂super. První trval 26h, druhy od prasknutí vody 8h z toho 3h kontrakce a potřetí takovej ficak😉

odula
31. bře 2021

strasnej. ale kupodivu bez poraneni. no, mozna to tak hrozny nebylo,vlastne ani tak dlouhy ne (10 hodin cca) mozna to bylo jenom tim vycerpanim,jelikoz jsem mela dva dny (a dve noci, takze jsem nespala) neproduktivni kontrakce, co bolely jak real thing. Ale rodila jsem az po 5 letech od druhyho.

jajulin
31. bře 2021

@nelinice nejnáročnější ze všech čtyřech.

nelinice
autor
31. bře 2021

@odula t, jo,n9 já budu rodit po 7.letech🤭

odula
31. bře 2021

@nelinice to bude na pohodu, uvidis. Ja myslim, ze jsem si to trochu zpusobila sama (ty dvoudenni kontrakce). druhy jsem prenasela, tak jsem chlastala malinik. a asi jsem mela predrazdenou delohu. ale co uz. zase jsem mela uplne absolutne nejlepsi porodni asistentku. Uplnej andel. 😉 takze na tenhle porod paradoxne vzpominam nejradsi.

nelinice
autor
31. bře 2021

@odula No tak uvidíme, já měla první 16.hodin,druhý za tři hodky ,no a třetí ještě nevim😄

odula
31. bře 2021

@nelinice a kdy mas termin jestli se muzu zeptat? kazdopadne hodne stesti!! 🌹

nelinice
autor
31. bře 2021

@odula moc děkuji 😊až 20.10.😂🤭ale,už mě to zajima😆

agneska7
31. bře 2021

Joo tak ty první komenty se mi líbí 😁 mě čeká třetí porod za cca 39 dní tak jsem taky zvědava jaký bude 🥴 první porod celkem 10 hod. Ale jen 3 hodiny kontrakcí , a druhý porod po 6. Letech cca 30 min. Teď budu rodit po 2 letech tak snad si to tělo pamatuje 😆😆

nelinice
autor
31. bře 2021

@agneska7 jo po dvou letech určitě jo😊😉

ee.liska
31. bře 2021

@nelinice rodila jsem po osmi letech, byl to porod vyvolaný KP a byl nejdelší.

ee.liska
31. bře 2021

@nelinice jinak první porod hodinu a půl od začátku bolestí, druhý 45 minut od začátku bolestí, v porodnici jsem byla přesně osmnáct minut 😅

sudylichozrout
31. bře 2021

Prekotny 😂😂

sahrazad1
1. dub 2021

Já hororovy . Po skoro 11 letech teda , ale byl to můj nejtěžší porod , 10 hodin , padal mi tlak , omdlevala jsem , bolesti šílené asi 6 hodin , náročné tlaceni . Ale dítě bylo větší no . Držím palce , ať to mate rychle .

any2any
1. dub 2021

@nelinice Nejrychlejsi byl druhy, ale treti byl taky fajn. Teda jako na porod. Bolelo to vzdy... 😂😂😂

hankaros
1. dub 2021

Nejbolavejsi a celkove nejrychlejsi od prvnich kontrakci.

terinka86
1. dub 2021

Horší, než jsem čekala. První skončil císařem, druhý byl vyvolávaný, ale nakonec dost fičák a vzpomínám na něj ráda. Třetí jsem čekala nejlepší a nejrychlejší, dcerka byla i nejmenší, ale bolelo to jako prase a byla jsem potrhaná mnohem víc než u toho druhého s mnohem větším dítětem. Ale taky je fakt, že u třetího jsem měla cukrovku a náběh na preeklampsii, to tomu asi taky nepřidalo...

agneska7
1. dub 2021

@terinka86 že by cukrovka měla vliv na porod ? To se mi nezdá ...

misicka1988
1. dub 2021

Můj 3 porod byl nejkratší, cca 6 hodin. Ale kontrakce brutální. Rodila jsem 41+1, po 11 letech. Jsem fakt ráda že už rodit nebudu 😀

terinka86
1. dub 2021

@agneska7 To já nemyslím, že by za to mohla cukrovka, spíš že v tom třetím těhotenství jsem byla celkově chcípáček a věčně ve stresu, co zase bude 😂

hanulinka77
1. dub 2021

Za mě sice nejbolestivější,ale za to nejrychlejší😁😁😊❤️.3:05 příjezd a 4:05 se narodila 😊.

petrasik
1. dub 2021

Rychlý, velmi bolestivý, přirozený a krásný. Držím palce.

plksv
12. črc 2021

Nejhorší a nejdelší 😀.

alokina
11. lis 2021

@nelinice tak jaký byl tvůj třetí porod? 🤗😀 Mě čeká za pár týdnů už taky ☺️

rendulik82
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru