Co s sebou do porodnice v Kolíně?

maruja
16. kvě 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdo rodil teď někdy v Kolíně, co je potřeba vzít s sebou. Myslím třeba věci na mimi? Dali mě jen takový obecný seznam od Bepanthenu a tam není skoro nic 🙂 Díky předem za odpovědi

hanka_o1
16. kvě 2012

Ahoj, já jsem tam rodila dva roky zpátky a tak se to snad nebude moc lišit 🙂 Oblečení na mimi si můžeš vzít, pokud se ti poblinká, abys ho z erárního měla do čeho převléknout. JInak neradi viděj moc své oblečení. Nechápu proč...Určitě sebou musíš mít pleny a ubrousky, ty tam nedostaneša nevim jestli ještě mazání na prďku. Kosmetika tam bývala k dispozici od Johnsna. Pro sebe určitě zásobu porodnických vložek. Sice tam něco měli, ael nebylo toho moc. Popřípadně ti to někdo pak může dovést z domova.

hasevka
16. kvě 2012

Ahojky: já rodila v Kolíně před 3 roky a ted se tam chystám rodit každým dnem znova 🙂
Já si beru pro sebe noční košili,kterou mám na den, na noc jsem měla jejich, člověk jí velmi často ušpiní očistkami. Kosmetické potřeby, intim gel....Pak vložky, dávali tam, ale jen ze začátku, pak už máš svoje, vložky do podprdy, kvůli mléku. Na malého mám své oblečení, ty jejich košilky jsou oki, ale jsou velké a hodně lezou a pořád se svlékají, takže jsme dala druhý den svoje oblečení, nic mi neřekli a co si budeme povídat, je to tvoje dítko a tak nevím proč si ho neobléci do něčeho pohodlného...ničemu to neva, asi záleží na koho narazíš 🙂 pak mám bepathem na zadeček.....plenky a vlhké ubrousky. Každopádně, až ted porodím, mohu Ti napsat aktuální info 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru