Kartičky pro novorozence v porodnici

no_title
24. čer 2019

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste v porodnici měly takové kartičky se jménem miminka na postýlce? Potřebuji najít nějaké pro inspiraci, ale google mi vyplivl jen toto 😀
Kdybyste náhodou měly fotky, kde je aspoň trochu vidět, budu ráda, když pošlete, klidně i sem nebo do sz 😉
Případně dělaly jste si třeba i nějaké svoje třeba pro newborn focení?

no_title
autor
25. čer 2019

@penelopaw ta paní může být kdokoliv, koho si člověk představí 🙂 pro někoho PA, pro někoho třeba příbuzná, nebo doktorka 🙂 já jsem takovou mladou doktorku u porodu měla 🙂

jitkaem
25. čer 2019

Na Kladne jsem dostala A4 se jmenem a datem narozeni a podtim tabulka na carkyna kojeni, kakani a telesnou teplotu. Hruza 🙈

penelopaw
25. čer 2019

@jitkaem Tu jsme měli taky, ale odevzdávali jsme ji pak zpátky 🙂.

no_title
autor
25. čer 2019

@jitkaem taky jsme ji měli, ale zapisovala jsem jen první 2 dny. Fakt mě nebavilo zapisovat a vážit kojení co 20 minut 😀

penelopaw
25. čer 2019

@no_title U druhého a třetího dítěte jsme naštěstí šli po třech dnech domů, ale u prvního jsem v porodnici byla týden a už mi z toho čárkování fakt hrabalo. A protože jsem byla fakt mimo, ještě jsem si čárkovala i doma, abych věděla, z jakého prsa dítě naposledy pilo apod. 😀

tratatundra
25. čer 2019

Ja měla přesně takovou jako na obrázku 😁

la_amanita
25. čer 2019

My měli reklamní od Bepanthenu myslím, už tady byly ukázány. Upřímně jsem to brala jako informace pro sestry, než pro mě, a domů jsem si ji teda na památku nevzala. Zato jsem si nechala malého náramek, to mi přijde k úschově jako památka na narození lepší

rikatoka
25. čer 2019

V Opavě dávají reklamní od Hippu (už tu je taky vyfocená). Krom toho, že se mi to moc líbí, tak ještě je navíc z druhé strany otisk nožičky po porodu, což mi přijde super a jsem za to moc ráda, že to máme doma na památku!

martaskaaa
25. čer 2019

@penelopaw to bude asi nějaká dula

jarmarca
25. čer 2019

Na postylce obyc karticka s obrazkem co si tisknou sami a na pamatku pak tohle, na predni strane jen nazev porodnice, nikde zadna reklama ani obrazky medvidku, za me tohle nejhezci;) nemocnice fakultni

kirunka
12. črc 2019

Dostala jsem toto ale na postylce byla od bepanthenu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru